نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

...یکی از نمایندگان پارلمان عراق تاکید کرد سازمان منافقین در زمان حضورش در عراق مبادرت به همکاری با جنایتکاران بعثی و عملیات کشتار جمعی علیه مردم عراق نموده است.  برخی کشورهای عربی نیز تمایلی به برقراری ثبات در عراق ندارند و تلاش می کنند تا با توسل به شیو ه های مختلف و همکاری و مساعدت سازمان تروریستی خلق، اوضاع امنیتی عراق را نابسامان کرده و برهم ...

كردكشی

خبرگزاری فارس، بیستم ژوئن 2012

به گزارش فارس بدنبال اقدام تعدادی از نمایندگان پارلمان عراقی مبنی بر فراخوانی دولت عراق برای اتخاذ موضعی قاطع در قبال سازمان تروریستی منافقین که بعنوان کانون شرارت وتوطئه علیه دولت و ملت عراق برنامه ریزی می نماین ، محمد مشکور نمایند پارلمان عراق (از فراکسیون المواطن) در مصاحبه و گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی "ندای حقیقت" در بغداد خاطر نشان ساخت: سازمان تروریستی خلق در زمان حضورش در عراق مبادرت به همکاری با جنایتکاران بعثی و عملیات کشتار جمعی علیه مردم عراق نموده است.

متن این گفتگو به شرح ذیل است:

س: آیا سازمان تروریستی خلق سوابق خطرناکی علیه مردم عراق دارد؟

ج: بله. این سازمان سوابق خطرناکی علیه عراق دارد و در سالهای گذشته در حمایت از رژیم سابق در سرکوبی انتفاضه شعبانیه در سال 1991 مشارکت داشته است و دولت عراق می بایست تدابیر و اقدامات لازم را نسبت به مجازات این سازمان تروریستی اتخاذ نماید.

س: نقش سازمان {منافقین} در ایجاد اختلال درامنیت عراق را چگونه ارزیابی می کنید؟

ج: سازمان تروریستی خلق روابط گسترده ای با امریکا و رژیم صهیونیستی دارد و حضور این سازمان درعراق روند سیاسی کشور را با خطراتی مواجه می کند چراکه برخی کشورهای عربی نیز تمایلی به برقراری ثبات در عراق ندارند و تلاش می کنند تا با توسل به شیو ه های مختلف و همکاری و مساعدت سازمان تروریستی خلق، اوضاع امنیتی عراق را نابسامان کرده و برهم بریزند، لذا از دولت عراق می خواهیم تا در خصوص اخراج کامل اعضای سازمان یادشده و انتقال آنها به کشورهای دیگر، دولت امریکا را متقاعد سازد.

س: جناب مشکور آیا ادله ای مبنی بر حمایت مالی سازمان از برخی طرفهای داخلی و خارجی وجود دارد؟

ج: بله. سازمان تروریستی خلق به برخی از سیاستمداران و جریانهای سیاسی عراق در راستای تأثیرگذاری بر مواضعشان و دفاع آنها از ابقای حضور سازمان در کشور، رشوه داده است و این در حالی است که ملت عراق حضور این سازمان را در کشور به رسمیت نمی شناسد. هرچند که این مشکل از میراث رژیم بعثی است ولی بهتر است که امروز با این معضل طبق قوانین و عرف بین الملل و قانون اساسی کشور که حضور سازمانهای تروریستی را در سرزمین عراق غیرممکن می داند، تعامل نماییم. البته باید عرض کنم که اعضای سازمان تروریستی خلق در سطح بسیار عالی آموزش نظامی دیده و شستشوی مغزی شده اند و ما هیچ یک از آنها را مجبور به بازگشت به ایران نمی کنیم؛ با اینکه اعتقاد داریم که اکثریت آنها تمایل به بازگشت به ایران را دارند و ایران نیز برای اعطای گذرنامه ایرانی به آنها برای سفر به هریک از کشورهای جهان اعلام آمادگی کرده است.

س: در حال حاضرتعداد زنان حاضر در پادگان اشرف و کمپ ترانزیت چند نفر است؟آیا شما برنامه خاصی برای آنها دارید؟

ج: طبق اطلاعات رسمی بیش از 900 زن در این سازمان تروریستی حضور دارند. خیر برنامه برای همه یکسان است ، در صورت تمایل به بازگشت به ایران ما آمادگی داریم تا مقدمات لازم را برای آنها فراهم آوریم ولی ما هیچ یک را مجبور به بازگشت نمی کنیم.

س: چرا برخی سیاستمداران عراقی همواره به نفع سازمان مواضع گیری می کنند؟ آیا ارتباطی میان سازمان خلق و برخی سران سیاسی کشور وجود دارد؟

ج: برخی سیاستمداران عراقی اصرار زیادی بر ابقای این سازمان در عراق دارند و برخی شخصیت های سیاسی نیز کمک های خاصی به این سازمان جنایتکار کرده اند که اخیراً برخی از اسناد کشف شده از این امر حکایت می کند. اما دولت مرکزی عراق بدور از این جنجالها مصمم به بستن پرونده پادگان اشرف و خاتمه حضور منافقین در اسرع وقت است.

--------------

91/3/31
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  پارلمان عراق،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: عراق ستیزی، مجاهدین، منافقین‌، عراق، پارلمان عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی