نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

...رجوی آن زمان که کسی ماهیت تو را نمی شناخت و در انظار بعضی ها قهرمان بودی یک ارتش مجهز داشتی و از همه مهم تر حمایت صدام حسین را هم داشتی مگر چند شرایط جنگ پیش نیامد چکار کردی ؟طبق معمول در رفتی سر از اردن و... در آوردید . حال که همان ارتش به یک سوم رسیده حالا این یک سوم هم باز یک تعداد مریض هستند یک سری هم سن های بالا یعنی از همان یک سوم ماند آن ارتش یک سوم از یک سوم.بد تر از همه این جدا شده ها تیر غیب که میگن ...

آقای نادر نادری

نادر نادری، وبلاگ صبا، فرانسه، بیست و یکم ژوئن 2012
http://www.saba1963.blogfa.com/post-45.aspx

...حکایت فتعلی شاه قاجار است . روس ها مقداری ایران را اذیت کرده بودن خبر به فتعلی شاه میرسه ایشان هم با سران مملکت جلسه ای تشکیل میده و میپرسد که می توانید پدر این روس ها را در آوریم . از آنجائی هم شاه قاجار خود بزرگ بین بود اطرافیانش هم می دانستند که باید چیزی گفت که با این خصوصیت خود بزرگ بینی شاه جور دربیاد که وزیر اعظم فرمودن قربانت گردم به فاصله ای که شما نیت کنید شمشیرتان از نیام بکشید نکشیده شده خاک روس را به توبره می کشیم . در این حین شاه بخودش تکانی می دهد و دستش نزدیک به قبضه شمشیرش می رسد اتفاقی . که همه سران مملکت به یک باره ناله فغان سر داده که قربان ازنیام نکش بدا به حال روس .

حکایت آقای رجوی است این روزها سر دو موضوع کلیک کرده که اگر کسی ایشان را نشناسد فکر میکند همین فرداست که رژیم ایران را سرنگون کند . یعنی به عبارتی باید گفت بدا به روس از نیام نکش قربان.

یکی اینکه دم از جنگ زدن و دعوت از امریکا برای وارد شدن به جنگ با ایران دومی اینکه . بدا به حال روس اگر ما از لیست وزارت خارجه امریکا در بیایم.

این آقای رجوی هم تنها مقصر نیست . اینقدر این دوستان اطرافیان گفتند سردار . رهبر مقاومت .رهبر عقیده تی و....... ایشان را شاخ در جیب گذاشته باور کرده میفته جلو البته نه جلوی صحنه جنگ نبرد مبارزه این اتهام ها به ایشان نمی چسبد .جلوی کیش شخصیت خودش و اینکه از نیام بکشد .آقای رجوی آن زمان که کسی ماهیت تو را نمی شناخت و در انظار بعضی ها قهرمان بودی یک ارتش مجهز داشتی و از همه مهم تر حمایت صدام حسین را هم داشتی مگر چند شرایط جنگ پیش نیامد چکار کردی ؟طبق معمول در رفتی سر از اردن و.. در آوردید . حال که همان ارتش به یک سوم رسیده حالا این یک سوم هم باز یک تعداد مریض هستند یک سری هم سن های بالا یعنی از همان یک سوم ماند آن ارتش یک سوم از یک سوم.بد تر از همه این جدا شده ها تیر غیب که میگن همین جدا شده هاست آنچه را که روزی دنیا فکر نمی کرد که سازمان رهبری تشکیلات این ماهیت کثیف را دارند برای همه روکردن این جدا شده دردی بی درمان هستند مخصوصا که تصمیم های بزرگتر جدی تری در پیش دارند . زمانی که عر فات پیشنهاد آتش بس را پذیرفت می گفتی که خیانت کرد عرفات خائن است . وقتی هم که اوج اولان رهبر پ کا کا گفت جنگ مسلحانه را کنار میزاریم باز گفتی خائن است همه ما میگفتیم مسعود ؟؟؟هیچ وقت .

همین که امریکائی ها آمدن ایشان علاوه بر سلاح جنگ مسلحانه غلط کردن های مبارزات گذشته یعنی امریکائ ها را کشتن ها و علاوه بر همه اینها دامن هم پوشید حال آیامیشه بگی از بین آنها که می گفتی خائن هستند با تو کجاست.

حالا دم از جنگ می زنی نکنه که فکر می کنی یک چیزی پیش بیاد با یک فراخوان مثل عملیات فروغ هزاران بی گناه را می توانی اعزام کنی . نه جانم دیگه تمام شد دنیا شما را شناخت دستت رو شده بطوری که مجبوری برای مراسم هایت از افریقا/ رومانی/ بلغاری و... از کمپ های پناهندگی نفر اجاره کنی .چشمه ای که از خودش اب ندارد هر چی هم در ان بریزی باز چشمه نمیشه خشک میشه.

اینقدر از لیست خارج شدن خارج شدن می کنی باز اگر کسی نداند فکر می کند اگر امشب از لیست امریکا خارج بشی فردا ساعت ده صبح میدان آزادی هستی . یعنی باز هم .بدا به حال روس که اگر از لیست وزارت خارجه امریکا در بیام؟؟؟؟؟؟؟ اول اینکه همیشه در نشست های تشکیلاتی دشمن اصلی و نوک مبارزه را امپریالیسم امریکا می دانستی یعنی دشمن شماره یک. حالا چی شده دست به دامن این دشمن شماره یک خلقها شدی یک روزی روی سن می رفتی دست به کمر و دست به قبضه سلاح کمری ات میبردی و عربده میکشیدی که در جنگ با دشمن اصلی امریکا خودم در صف جلو خواهم بود یک روزی ما ها را مجبور میکردی که به امریکا و بورژوازی تف کنیم حالا دست به دامن آنها شدی .این همان استفراغی است که دوباره میخورند . اگر بورژوازی این است و امپریالیست این است و تو انقلابی هستی زنده باد بورژوازی تف بر تو باد.

حداقل دست به دامنی شوید که خودتان پوشیدید باز دامن خودت است نه دشمنت.

اینقدر از لیست در بیایم میکنی که انگار بچه می ترسانی و همه چیز را می خواهی گردن لیست بیندازی و اشتباهاتت را گردن لیست تروریستی بندازی . مگر زمانی در لیست امریکا بودی مگر عملیات نداشتی؟ در همین زمان که در لیست امریکا بودی حتی بیشتر از سال ۶۰ هم عملیات داشتی عملیات های که با قیاس سال ۶۰ قابل مقایسه نیست از نظر کیفی و تجهیزات در عملیات های قبل از لیست هیچ وقت از خمپاره ۸۰ استفاده نشد یا موشک های مالیودکا یا ارتباطات مجهز و تجهیزات مدرن و با کار برد های کیفی و با حمایت صدام حسین و اطلاعات های که استخبارات مخابرات صدام در اختیارت می گذاشت در لیست وزارت خارجه هم بودی . پس اینقدر لیست لیست نکن .اگر از لیست در بیایم وای . بدا به حال روس. امیدوارم همین امشب از لیست خارج شوی که همه بدانند که باز هم همان آش است همان کاسه فقط میخواهی بچه را بترسانی .

این سازمان را کیش شخصیت شما و خانم قجر عصدانلو نابود کرد و مطمئن باش به همین زودی از درون همان تشکیلات کسانی به خونخواهی سازمان وو بنیانگذاران شما را محاکمه خواهند کرد . همانطور که هنوز چند ماهی نگذشته که تعدادی که به لیبرتی رفتن و تشکیلات مخوف سایه اش کم رنگ شده . در لیبرتی گروهی به نام راه موسی(موسی خیابانی) ظهور کرده که خودتان هم اطلاع دارید و دلیل توقف رفتن به لیبرتی هم همین است از وحشتی است که دارید.و باید اینجا گفت بدا به حال تو مریم

-----------

91/4/2
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، جداشده، رجوی، روس، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی