نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تجمع ۵۰۰۰ اجیر شده خارجی برای سخنرانی سرکرده تروریست ها


عصر روز ۲۳ ژوئن قرار است مریم رجوی با پناهندگان و اجیر شدگان خارجی تجمعی را در یکی از سالن های متوسط نمایشگاه ویلپنت واقع در شمال پاریس برگزار کند. این تجمع همه ساله برای بزرگداشت ترور و بمب گذاری در ایران، در یکی از دهکده های ناحیه والدواز برگزار می گردد که طبق روال سالیان گذشته توسط یک کمیته جعلی وابسته به سازمان تروریستی مجاهدین خلق،بنام «کمیته پشتیبانی از حقوق بشر در ایران»* ترتیب داده شده است.

تجمع ۵۰۰۰ اجیر شده خارجی برای سخنرانی سرکرده تروریست ها

باند رجوی از چند ماه پیش با هزینه چند میلیونی و بسیج ایادی خود تلاش نموده است با وعده های فریبنده بازدید و سفر به مناطق توریستی و بناهای تاریخی فرانسه،کمیته ها و انجمن هایی را برای جذب افراد خارجی سازمان داده که بعنوان انجمن های خیریه فرهنگی فعالیت می کنند.

این کمیته ها که در ارتباط با اطاق عملیات اورسوراواز می باشند،توسط مریم رجوی،صالح رجوی و معاونین اجرایی او مهدی ابریشمچی،محمد سید المحدثین،ابوالقاسم رضایی و تعدادی دیگر فرماندهی و هدایت می شوند.آنها در تمام کشورهای اروپایی و برخی کشورهای آفریقایی و عربی و همچنین در کانادا و آمریکا با پرداخت پول های کلان در تلاش هستند با اجیر کردن نفرات خارجی سالن با شکوهی برای سخنرانی مریم رجوی ترتیب دهند.تا با دروغپردازی های بزرگ همچنان خود را بعنوان “تنها آلترناتیو” جا بزنند.

افراد اجیر شده برای این کار که تحت عنوان بازدید از بناهای یادبود و تاریخی برای سفر به پاریس آماده می شوند،با هزینه کامل سازمان تروریستی مجاهدین خلق دعوت شده اند.اما از آنجا که هزینه بنام رجوی و سازمان تروریستی مجاهدین خلق زیر ذره بین و مانیتور پلیس کشورهای غربی قرار دارد،آن را بین ۵۰ کمیته و انجمن پوششی تقصیم نموده اند تا برای پیگرد قانونی ردی باقی نماند.

با اینحال نزدیک به ۳۰۰۰ افغانی پناهنده،عرب،لهستانی،کرد و … قرار است از کشورهای اروپایی،جمع آوری شده و به سمت پاریس گسیل داده شوند تا سالن مریم رجوی را پر کنند.حدود ۲۰۰ بازنشسته سیاسی آمریکایی و اروپایی نیز با دریافت بین ۴۰٫۰۰۰ الی ۱۵۰٫۰۰۰ دلار آمادگی خود را برای شرکت در جلسه مریم رجوی اعلام نموده اند تا همایش تروریست ها را با سس اشرف و خروج از لیست تروریستی تغییر رنگ دهند.

بر اساس خبرهای واصله قرار است در حین سخنرانی،تعداد شرکت کنندگان را بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر اعلام کرده و از زبان برخی نشریات وابسته خارجی و با آگهی های ۲۰ الی ۷۰ هزار دلاری به خورد خبرگزاری های بین المللی دهند تا با خیالپردازی های احمقانه شکست دیگری را به “پیروزی های پیاپی ۳۰ سال گذشته” خود در مرحله اضمحلال و اخراج از عراق اضافه نمایند.

قدرت نمایی پوشالی رجوی برای خروج از لیست تروریستی و عرض اندام در مقابل دولت آمریکا نیز پیشاپیش در نشست توجیهی مسئولین بلند پایه وزارت امورخارجه آمریکا شکست خورده و خفت و خواری عالمگیر را نصیب خود ساخته است.

در برگه اطلاعاتی نشست توجیهی مسئولین بلند پایه وزارت امورخارجه آمریکا که روز ۱۹ ژوئن ۲۰۱۲ منتشر گردیده تاکید شده است که رهبران سازمان تروریستی مجاهدین خلق نسبت به رای دادگاه محلی واشنگتن بیش از اندازه توهم زده شده اند؛” سازمان مجاهدین خلق ممکن است با تفسیر مُوسّعی از رأی اخیر دادگاه تجدید نظر در واشنگتن دی سی در ارتباط با خارج ساختن آن گروه از فهرست [سازمان های تروریستی] دچار سوء تفاهم شده باشد.

من در واقع در زمینه مطالبی که توسط مقام ارشد دولتی ۱ مورد اشاره قرار گرفت تنها به یک موضوع می پردازم و آن امکان تفسیر موسّع سازمان مجاهدن خلق از اقدام دادگاه تجدید نظرناحیه ای در [واشنگتن] دی سی است. دادگاه به طور مشخص فرمان لغو تعیین MEK را به عنوان یک سازمان تروریستی به وزیر امور خارجه نداده است. چنین به نظر می رسد که رهبران MEK چنین می پندارند که وزیر امور خارجه انتخاب دیگری جز خارج ساختن آنها از فهرست [سازمانهای تروریستی] ندارد، و این تصور به سادگی مبتنی بر اشتباه است.”

اطلاعاتی راجع به محل برگزاری جلسه مریم رجوی در ویلپنت

-مریم رجوی عصر روز ۲۳ ژوئن ۲۰۱۲ با ۵۰۰۰ افغانی،عرب،لهستانی و …در سالن ۵B ویلپنت جلسه دارد.
-سالن ۵B یکی از سالن های متوسط نمایشگاه ویلپنت می باشد.
- مساحت سالن ۵B ، ماکزیمم ۲۷٫۰۰۰ متر مربع می باشد.
-گنجایش سالن ۵B ، ماکزیمم ۱۰٫۰۰۰ نفر می باشد.

-مریم رجوی و رهبران سازمان تروریستی مجاهدین خلق می خواهند تعداد شرکت کنندگان را بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر اعلام نمایند.برای اینکار اطلاعیه هایی از قبل آماده شده و هزینه آگهی هایی که قرار است در برخی نشریات خارجی منتشر گردد پیشاپیش پرداخت شده است.از عصر روز شنبه ۲۳ ژوئن شاید شما نیز خواهید شنید که سیستم تبلیغاتی رجوی اعلام خواهد کرد بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ ایرانی ساکن کشورهای ۵ قاره جهان در میتینگ بزرگ مریم رجوی شرکت داشته اند!

خبر از ما،قضاوت با شما است.
 
منبع: انجمن آریا - پاریس
2/4/91طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  نجات یافتگان،  سران فرقه رجوی،  فرانسه ، مجاهدین، 
برچسب ها: تجمع پاریس، تبلیغات دروغ، منافقین، مریم قجر، پاریس، آریا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی