نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... هموطنان عزیز در جریان لحظه به لحظه شکل گیری آکسیون و تهاجم چماقداران رجوی قرار خواهند گرفت. آکسیون قرار بود در ساعت 12.30 به وقت پاریس در میدان سن میشل که یکی از شلوغترین مکانهای گردشگری پاریس و در نزدیکی کلیسای معروف نوتردام قرار دارد برگزار شود... از ساعاتی پیش از آن، تعداد زیادی از گماشتگان رجوی با برنامه ریزی و سناریوی خاصی به محل گسیل شده بودند. هدف آنها ایجاد بلوا و آشوب و ضرب و شتم جداشدگان بود که نهایتاً به کنسل شدن آکسیون بینجامد. این چماقداران توجیه شده توسط مریم قجرعضدانلو که تصور می کردند می توانند با عادیسازی خود را از دید جداشدگان مخفی نگه دارند، در ...

جیغ فروپاشی اشرف

حامد صرافپور، فریاد آزادی، بیست و سوم ژوئن 2012

صبح امروز آکسیون بزرگ و اعتراضی دهها تن از جداشدگان فرقه رجوی در مرکز شهر پاریس با شکوه خاصی برگزار گردید. این آکسیون بزرگ که در راستای افشای هرچه بیشتر مریم قجرعضدانلو به عنوان رهبر یک فرقه تروریستی برگزار شده بود، اعتراضی بود به حضور فرقه رجوی در فرانسه که شهرک اور-سور-اواز را مبدل به یک پایگاه بزرگ نظامی-تروریستی برای هدایت اعمال خشونت آمیز علیه مردم ایران و جداشدگان از فرقه نموده اند... تظاهرات کنندگان ضمن نشان دادن چهره واقعی مریم قجرعضدانلو که در پس چهره بزک کرده خویش، صدها عملیات تروریستی را فرماندهی نموده است، از دولت فرانسه خواستند به حضور چنین تروریستهایی در کشورشان خاتمه دهند و اجازه ندهند فرانسه عرصه تاخت و تاز چنین فرقه ای (که خطر آن بسا بیشتر از القاعده می باشد) قرار گرفته و محلی برای رشد فرقه های خطرناک شود.

پیش از شروع این آکسیون بزرگ افشاگرانه، دهها تن از اجیرشدگان و چماقداران مریم قجرعضدانلو، با حمله و هجوم به جداشدگانی که به مرور از نقاط مختلف به محل می آمدند، تلاش نمودند از برپا شدن چنین آکسیونی که چهره مریم قجر را بشدت تخریب می کرد و سخنرانی او را تحت الشعاع قرار می داد جلوگیری شود... اما این تهاجم وحشیانه نتوانست خللی در عزم جداشدگان ایجاد کند و با وجود اینکه تعدادی از جداشدگان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، آکسیون با حضور بشدت پررنگ پلیس فرانسه و تحت کنترل شدید امنیتی به طور موفقیت آمیزی انجام و به پایان رسید... آکسیون توسط چندین انجمن مختلف ضدتروریستی جداشدگان برگزار گردید که طبعاً خبرهای آن به شکل گسترده تری منعکس خواهد گردید....

در این گزارش مستند (که توسط اینجانب «حامد صرافپور» تهیه شده است) هموطنان عزیز در جریان لحظه به لحظه شکل گیری آکسیون و تهاجم چماقداران رجوی قرار خواهند گرفت.

آکسیون قرار بود در ساعت 12.30 به وقت پاریس در میدان سن میشل که یکی از شلوغترین مکانهای گردشگری پاریس و در نزدیکی کلیسای معروف نوتردام قرار دارد برگزار شود...

از ساعاتی پیش از آن، تعداد زیادی از گماشتگان رجوی با برنامه ریزی و سناریوی خاصی به محل گسیل شده بودند. هدف آنها ایجاد بلوا و آشوب و ضرب و شتم جداشدگان بود که نهایتاً به کنسل شدن آکسیون بینجامد. این چماقداران توجیه شده توسط مریم قجرعضدانلو که تصور می کردند می توانند با عادیسازی خود را از دید جداشدگان مخفی نگه دارند، در مناطق مختلف این میدان و روی پل رودخانه کمین نموده و با حالتی که تلاش می کردند خود را گردشگر و یا مردم عادی کوچه خیابان جلوه دهند، با سازماندهی خاصی مشغول جاسوسی بودند. این گسیل شدگان با تلفن به طور مستمر با هم در تماس بوده و گهگاه نیز به صورت آرامی جابجا شده و با هم تماس حضوری برقرار می کردند.


در عکسهای زیر همین اجیرشدگان که در نقاط مختلف خود را به عنوان مردم عادی جا زده اند دیده می شوند:

 

گزارش لحظه به لحظه حمله تروریستهای رجوی به آکسیون افشاگرانه پاریس

 

گزارش لحظه به لحظه حمله تروریستهای رجوی به آکسیون افشاگرانه پاریس

گزارش لحظه به لحظه حمله تروریستهای رجوی به آکسیون افشاگرانه پاریس

با آمدن تعدادی از جداشدگان این نفرات به همدیگر آماده باش داده و بعد از تماس با فرماندهی خود در اور-سور-اواز و گزارش وضعیت موجود، دستور حمله را دریافت نموده و در یک نقطه متمرکز شده و دوربینهای فیلمبرداری خود را نیز آماده نمودند. فیلمبرداران از قبل در محل دستگاههای خود را آماده کرده بودند که با کتک زدن جداشدگان آنان را به واکنش واداشته و فیلم و گزارش تهیه نمایند... در ساعت 12 ظهر اوباشان اعزامی رجوی تهاجم خود را با تحریکات این خانم استارت می زنند:

حمله به آقای محمود سپاهی


حمله به اینجانب (حامد صرافپور)

 

حمله به آقای محمد کرمی


حمله از پشت به آقای محمود سپاهی و لگد زدن به پشت پا که در عکس دیده می شود

گزارش لحظه به لحظه حمله تروریستهای رجوی به آکسیون افشاگرانه پاریس


حمله با چتر به خانم بتول سلطانی


 

از این نقطه اجیرشدگان دیگر نیز وارد می شوند در حالی که فیلمبرداران و عکاسان فرقه نیز مشغول هستند. شخصی که در زیر مشاهده می شود، پس از زدن یک کشیده به صورت آقای موثقی به سوی آقای محمد کرمی حمله می کند:

در عکس زیر جیره خواران رجوی مشغول فحاشی و عربده کشی هستند و یکی از مأموران امنیتی فرانسه نیز در حال برآورد وضعیت است:

در عکس زیر چماقداران آماده تهاجم گروهی به جداشده ها بوده و یکی از مأموران امنیتی فرانسه مشغول تماس گرفتن می باشد:

این شخص که در پایین دیده می شود، چند بار از پشت به من حمله نمود. در این عکس مجدداً تلاش دارد به پشت برود که نتوانست. در عکسهای پیشین همین شخص در حال حمله به محمد کرمی می باشد و اولین سیلی را همین شخص به صورت آقای امیر موثقی وارد نمود تا اوضاع را به تشنج بکشاند:

مردم فرانسه که از حمله و هجوم این اوباشان متعجب شده اند، تلاش می کنند جلوی حمله این افراد را به جداشدگان بگیرند. در عکس زیر دوتن از فرانسویان جلوی این چماقداران را گرفته اند:

در عکس زیر، اوباشان رجوی با یک تهاجم گروهی آقای محمد کرمی را زیر ضرب گرفته اند و آقای غفور فتاحیان به کمک ایشان شتافته تا وی را نجات دهد:

اوباشان حمله گروهی خود را با شدت بیشتری آغاز نموده اند. افسر امنیت فرانسه تلاش می کند جلوی افراد را بگیرد ولی به تنهایی کاری از پیش نمی برد:

 

 

جداشدگان از همین فرصت استفاده کرده و به مردم پاریس که با تعجب صحنه ها را تماشا می کنند و درخواست توضیحات دارند برشور می دهند. خانمی با خنده نسبت به حرکات دلقک بار اوباشان رجوی درحال گرفتن بروشور از آقای امیر موثقی است. آقای محمود سپاهی در جلو دیده می شود:

تهاجم وحشیانه و گروهی اوباشان با شدت آغاز شده و کنترل از دست افسر امنیت خارج گشته است. در جلوی این نفرات آقای محمد حسین سبحانی زیر ضرب قرار گرفته و بقیه اوباشان نیز در حال هجوم به دیگر نفرات هستند. لازم به ذکر است آقای سبحانی از مسئولین سابق حفاظت مسعود رجوی و معاون پیشین هیئت اجرائی مجاهدین می باشد که 8 سال از عمر خود را به خاطر انتقاد از مسعود رجوی در زندانهای اشرف و ابوغریب گذرانده است:

 

 

 

در عکس زیر آقای امیر موثقی زیر ضرب و شتم اوباشان قرار گرفته است:

 

در عکس زیر آقای محمود سپاهی که به کمک امیر موثقی رفته بود مورد تهاجم گروهی اوباشان رجوی قرار دارد:

 

مردم پاریس با وحشت در حال تماشای هجوم چماقداران رجوی هستند:

 

بالاخره مأموران امنیتی موفق می شوند کنترل صحنه را بدست بگیرند و اوباشان چماقدار را متوقف نمایند. آقای محمد کرمی که بشدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و عینک وی شکسته و دوربین وی نیز آسیب دیده است در عکس دیده می شود:

 

با ورود پلیس ضد شورش به صحنه، تمامی تروریستهای اعزامی رجوی در محاصره پلیس قرار می گیرند و صحنه به طور کامل تحت کنترل پلیس در می آید:

 

در این عکس تمامی اوباشان مهاجم تحت محاصره پلیس فرانسه قرار گرفته اند:

 

حداقل چهار خودروی مخصوص حمل مجرمان به محل آورده شده و کلیه تروریستهای رجوی به داخل این خودروها منتقل می شوند. علاوه براین دهها خودروی پلیس منطقه را به طور کامل تحت کنترل گرفته اند تا زمینه برای برگزاری آکسیون آماده شود:

 

 

 

نیروهای مجهز پلیس ضدشورش کل میدان سن میشل و خیابانهای اطراف آن و روی پل رودخانه را تماماً تحت کنترل گرفته اند تا تروریستهای رجوی از جاهای دیگر به منطقه آورده نشوند و امنیت بطور کامل برای برگزاری آکسیون تأمین شود. خانم نسرین ابراهیمی در عکس زیر مشاهده می شود. تعدادی از صدها پلیس که منطقه را تحت کنترل دارند در عکس دیده می شوند:

 

آکسیون با شکوه خاصی در میان استقبال شدید مردم فرانسه برگزار می شود. خانم بتول سلطانی که لحظاتی قبل از این توسط چهارتن از چماقداران رجوی بشدت مورد حمله قرار گرفته و توسط مردم پاریس (تعدادی از کارکنان یک رستوران) نجات یافته بود، پیشاپیش این آکسیون تودهنی محکمی به مریم قجرعضدانلو می زند:

 

 

 


آکسیون فوق به مدت دو ساعت ادامه داشت و طی آن هزاران بروشور و تراکت افشاگرانه در بین هزاران مردمی که از مسیر می گذشتند توزیع گردید، صدها نفر از مردم پاریس و دیگر نقاط جهان که برای گردش آمده بودند، از آکسیون عکس و فیلم تهیه نموده و به سخنان جداشدگان گوش دادند. در پایان این آکسیون بزرگ، کنفرانس دیگری نیز برگزار گردید که اخبار آن متعاقباً به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

حامد صرافپور. پاریس

22 ژوئن 2012

-----------

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای حامد صرافپور،  ایران ستیزی،  سران فرقه رجوی،  عكس،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: پاریس، جداشدگان، چماقداران رجوی، آکسیون افشاگرانه پاریس، ضرب و شتم، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی