نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... پس از دقایقی از گذشت درگیریها در میان انبوه مردم رهگذر و تماشاچی، اوباشان مجاهد که تعدادی ایرانی و تعدادی دیگر از کشورهای دیگر بودند به فرماندهی فالانژی به نام محمد اطمینان، به صفوف معترضین که مسالمت آمیز اعتراضات خود را ادامه می دادند، با انواع سلاح سرد و چوب دستی و پنجه بوکس، حمله برده و در این میان تعدادی از معترضین به نامهای خانم بتول سلطانی و آقایان امیر موثقی و محمد کرمی، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و متاسفانه آقای نادر نادری، با اصابت پنجه بوکس یکی از چماقداران مریم عضدانلو، از دنده چپ مورد اصابت قرار گرفته و هم اکنون در بیمارستان شهر پاریس، بستری شده است. درگیریها تا نیم ساعت ادامه داشت تا این که با سر رسیدن پلیس فرانسه، چماقداران که به چماق و سلاح سرد مسلح بودند، توسط پلیس دستگیر شده و ...


(پلیس تعدادی از تروریستهای وارداتی رجوی به فرانسه را دستگیر می کند)

تحریریه ایران فانوس، بیست و چهارم ژوئن 2012

روز جمعه 22 ماه یونی، برای اعضای جداشده و معترض به سیاستهای غلط رهبری مجاهدین، روز عبرت انگیزی بود. روزی که دو گروه از قربانیان ایدئولوژی تحقیر و تباهی، در مقابل هم قرار گرفتند. البته گروهی در تقابل با این ایدئولوژی و گروهی دیگر در همراهی، همچون اراذل و اوباش فریب خورده.

روز جمعه، دهها تن از اعضای سابق و جداشده از مجاهدین خلق که هم اکنون در اروپا زندگی می کنند و به سیاستهای ضد ایرانی رهبران مجاهدین در همه عرصه ها اعتراض دارند، در شهر پاریس حضور به هم رسانده تا یکبار دیگر نمایش ضد ایرانی 30 خرداد مجاهدین و استراتژی خشونت، را در مقابل دادگستری شهر پاریس، مورد اعتراض قرار دهند.

از ساعت 12 این روز که معترضین در آکسیونی منظم و کاملاً دموکراتیک، به سمت میدان سن میشل و مقابل دادگستری شهر در حرکت بودند، مورد هجوم دهها تن از اراذل مجاهد قرار گرفتند. آنان مانند افرادی عقب مانده و متعصب، دائماً توهین و تهدید و فر افکنی می کردند. آنان معتقد بودند که اعضای جداشده و معترض، ناموس و زن و فرزند خود را به وزارت اطلاعات ایران فروخته اند! این در حالی است که بنا بر انبوه شواهد، مسعود رجوی به کمک مریم عضدانلو، همه زنان مجاهد و اسیر در اردوگاه اشرف را با دادن هر کدام یک گردنبند مریمی، به عقد خود در آورده و در عوض به مردان شان، پاداشی در حد رده عضویت، ابلاغ کرده است.

پس از دقایقی از گذشت درگیریها در میان انبوه مردم رهگذر و تماشاچی، اوباشان مجاهد که تعدادی ایرانی و تعدادی دیگر از کشورهای دیگر بودند به فرماندهی فالانژی به نام محمد اطمینان، به صفوف معترضین که مسالمت آمیز اعتراضات خود را ادامه می دادند، با انواع سلاح سرد و چوب دستی و پنجه بوکس، حمله برده و در این میان تعدادی از معترضین به نامهای خانم بتول سلطانی و آقایان امیر موثقی و محمد کرمی، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و متاسفانه آقای نادر نادری، با اصابت پنجه بوکس یکی از چماقداران مریم عضدانلو، از دنده چپ مورد اصابت قرار گرفته و هم اکنون در بیمارستان شهر پاریس، بستری شده است.

درگیریها تا نیم ساعت ادامه داشت تا این که با سر رسیدن پلیس فرانسه، چماقداران که به چماق و سلاح سرد مسلح بودند، توسط پلیس دستگیر شده و تعدادی از آنان داخل اتوبوس به محل بازجویی، انتقال داده شدند.

اعضای جداشده و معترض که پس از مدتی، تعدادی دیگر خود را به میدان شهر رسانده بودند، جملگی با برافراشتن انواع پوستر و پلاکارد و در میان انبوه جمعیت فرانسوی، با شعارهای رجوی تروریست، تروریست رجوی، اعتراضات خود را آغاز کردند. پلیس فرانسه، از جمعیت معترضین که به صورت دموکراتیک اعتراضات خود را دنبال می کردند در مقابل اراذل و اوباش، حمایت و حراست می کردند. انبوه جمعیت معترضین، پس از قریب به دو ساعت اعتراض در مقابل دادگستری و در میدان سن میشل، اعتراضات خود را به پایان برده و سپس به محل اقامت جدید و به هتلی که در آن ادامه آکسیون ادامه می یافت، رهسپار شدند.

در این مراسم که تعدادی از مهمانان فرانسوی نیز حضور داشتند، به بنیادهای فکری و فرهنگی تروریسم و فرقه ها پرداخته شد. ابتدا آقای شادانلو، رشته سخن را به دست گرفته و سپس آقای آلن شوواله ریا، که یکی از نویسندگان و ژورنالیستهای معروف فرانسه است، در ارتباط با فرقه گرایی و تروریسم مجاهدین، تحقیقات و گزارشات خود را اعتراف، و به روشنگری بیشتر در این ارتباط مبادرت ورزید. پس از آن، آقای دومینیک آتاجیان، که یکی از وکلای سرشناس قربانیان تروریسم است، بخشی از گزارشات حقوقی خود را در ارتباط با انبوه پرونده جرم و جنایت مریم عضدانلو، شرح دادند که چگونه در این میان ابتکار عمل از دست فرقه مجاهدین رها شده و هم اکنون مستاصل و ناتوان شده اند.

با این وصف، این نشست پس از حدود دو ساعت به پایان رسید و قربانیان فرقه به محلهای اقامت خود رهسپار شدند. در این میان، تعدادی از قرباناین فرقه به دست اوباشان مریم عضدانلو، زخمی شده و تعدادی دیگر از فریب خوردگان، دستگیر و به محل بازجویی انتقال داده شدند.

اما آنچه که بی پاسخ مانده این است، گروهی که به زعم خود را قربانی و اپوزسیون حکومت جمهوری اسلامی می داند و در کشور تبعید و در مهد دموکراسی و حقوق بشر، با اعضای قربانی و منتقد خود چنین با خشونت و بی رحمی رفتار می کند، این گروه در کشور عراق و در اردوگاه اشرف، با ناراضیان و منتقدین خود چه می کند و از همه بدتر، اینان که خود را مدعی و مستحق قدرت در ایران می دانند، در تهران با مخالفین و با مردم چه خواهند کرد!

با این وصف، اگر آن روز که جهان به پدیده تروریسم و خودسوزی و شانتاژ و باجخواهی مجاهدین قدری آشنا شد و در سال 2003 که نیکلای سارکوزی وزیر کشور فرانسه بود و در مقابل شانتاژ و باجخواهی این گروه تروریستی، علناً اعلام کرد که اینان یعنی فرقه مجاهدین، وحشی ترین گروه تروریستی جهان هستند، جهان در بسیجی آشکار به مقوله تروریسم می پرداخت، شاید امروز، قربانیان دیروز فرقه همچنان قربانی نمی شدند!

تحریریه ایران فانوس

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آکسیون افشاگرانه پاریس، 
برچسب ها: جداشده، تروریست، حمله چماقداران رجوی، نوید رهایی، آکسیون افشاگرانه پاریس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی