نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وقتی گدایان هم با اکراه به تجمعات فرقه رجوی وارد می شوند

منافقین که برای فراهم کردن سور و سات مراسمات خود با کسادی شدید طرفداران ایرانی مواجه هستند، دست به دامان آوارگان، پناهندگان و گدایان خارجی شده اند تا اندک رونقی برای تجمعات خود ایجاد نمایند.

سرکرده اوباش اور

یک‌شنبه، ۰۴ تیر ۱۳۹۱ / ۰۴ شعبان ۱۴۳۳ / ۲۴ ژوئن ۲۰۱۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، منافقین که مدت هاست از بی رونقی شدید برای برگزاری تجمعات خود رنج می برند، چند وقتی است که دست به دامان برخی آوارگان خیابانی، پناهندگان خارجی و حتی گدایان خیابان خواب شده اند اما مدتی است که با عدم استقبال همین افراد، مجبور به افزایش رقم پرداختی و وعده های جدیدتری شده اند.

گزارش خبرنگار ما حاکی است منافقین برای جذب افراد جدید قبل از حضور در تجمع و کنفرانس هایشان، به افراد یاد شده اعلام می کنند همه هزینه های سفر این افراد به همراه تمامی لوازم آسایش و رفاه آنها را برای یک سفر لذت بخش و البته شرکت در یک تجمع دو ساعته فراهم می کنند.

این رویه البته در مورد چهره های سیاسی با افزایش چندین برابری رقم های پرداختی همراه است، به گونه ای که کمترین رقم پرداختی به یک چهره شناخته شده خارجی برای حضور و سخنرانی در این تجمعات، بین ۲۵ تا ۸۰ هزار دلار است.

بر پایه این خبر، پایگاه اینترنتی «آیریش تایمز» به نقل از «دارا مورفی» اعلام کرد که این نماینده پارلمان ایرلند چندی پیش توسط دو تن از اعضای گروه منافقین به این کنفرانس دعوت شده است.

این نماینده پارلمان ایرلند افزود: از من خواسته اند در این کنفرانس خلاصه ای از مبارزاتمان در ایرلند را بگویم.

البته از آنجایی که حضور در کنفرانس های این فرقه تروریستی با پیگردهای قانونی متعددی توسط سیستم های قضایی رو به رو بوده است، مدعوین سیاسی از سویی به قصد بهره برداری مالی هنگفتی که وجود دارد به این تجمعات می روند و از سویی دیگر با تکذیب حمایت از این فرقه، تلاش می کنند تبعات تعقیب قضایی خود را کاهش دهند.

در همین رابطه همین نماینده پارلمان ایرلند خاطرنشان کرده که حضور وی در این کنفرانس به منزله حمایت از منافقین نیست.

.......................

6 تیر 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  سران فرقه رجوی،  سی خرداد 60،  فتنه و فریب، 
برچسب ها: منافقین، پاریس، آشوب،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی