نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 تیر 1391

... با خبر شدیم كه اكرم اباذری معروف به بتول رجایی از اعضای اولیه شورای رهبری مجاهدین و مسئول زندانها در سازمان مجاهدین، در بیمارستانی در بغداد درگذشت. بتول رجایی در زندان زنان، شخصا زندانیان را شكنجه می كرد. همچنین خروجی سازمان نیز زیر نظر بتول رجایی بود كه در آن نفراتی را كه علیرغم تهدیدها و فشارها خواستار خروج بودند در آنجا نگهداری می كردند...

بتول رجایی

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و ششم ژوئن 2012

با خبر شدیم كه اكرم اباذری معروف به بتول رجایی از اعضای اولیه شورای رهبری مجاهدین و مسئول زندانها در سازمان مجاهدین، در بیمارستانی در بغداد درگذشت. محمد سادات دربندی (معروف به كاك عادل)، مختار جنت صادقی، نریمان عزتی شكنجه گرانی كه مستقیما زیر نظر بتول رجایی كار می كردند. خود بتول رجایی نیز در زندان زنان، شخصا زندانیان را شكنجه می كرد.

همچنین خروجی سازمان نیز زیر نظر بتول رجایی بود كه در آن نفراتی را كه علیرغم تهدیدها و فشارها خواستار خروج بودند در آنجا نگهداری می كردند. آقای اسماعیل هوشیار كه چند سال در خروجی سازمان اسیر بود، در خاطرات خود در مورد بتول رجایی نكات فراوانی نوشته است.

تمامی جلادان و شكنجه گران و تمام كسانی كه زندگی را به كام دیگران تلخ می كنند روزی طعمه خاك خواهند شد. اكنون بایستی دید كه این جانیان كه هیچ بویی از انسانیت نبرده اند با آخرت چه خواهند كرد.

رجوی كه در سالهای سال زندگی در عراق و به بند كشیدن بیش از سه هزار نفر در آنجا یك سیستم منسجم برای خودش چیده بود، زندان و شكنجه گاه نیز برای دستگاه مخوف خود تدراك دیده بود. ستاد امنیت، ستاد اطلاعات، ستاد تشكیلات كه شامل رسیدگی تشكیلاتی یا به عبارتی سركوب مخالفان داخل تشكیلات و سیستم زندان و خروجی نیز زیر مجموعه همین ستاد بود. ستاد تشكیلات سالیان سال زیر نظر بتول رجایی اداره می شد. درجریانات سال 73 كه تقریبا هفتصد نفر از اعضای تشكیلات به بند كشیده شدند نفرات زیادی شكنجه شدند و چند نفر هم به كام مرگ فرستاده شدند، مسئولیت اجرایی آن كاملا بعهده بتول رجایی البته زیر نظر مستقیم خود رجوی اجرا می شد.

راستی آیا بتول رجایی و نادر رفیعی نژاد وقتی به شكنجه و كشتار افراد بیگناه می پرداختند آیا به چنین روزی فكر می كردند كه خود نیز به كام مرگ خواهند رفت. هرچند آنچه كه برای آنها مهم بود اجرای فرمان «رهبری» بود. و قبل از اینكه به ماهیت كار فكر كنند به فرمانی كه از بالا صادرمی شد فكر می كردند و این اولین خصوصیت یك فرد مسخ شده در فرقه است.

بهرحال من هیچ دعایی برای این عفریته نمی توانم بكنم جز اینكه بگویم برو به جهنم...

-----------

نوید رهایی

6/4/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  سران فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: بتول رجایی، اكرم اباذری، شكنجه گر رجوی، زندان اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی