نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نماینده سازمان ملل در عراق از دولت عراق خواست تا پادگان اشرف را تخلیه و اعضای گروه تروریستی مجاهدین را به كمپ لیبرتی منتقل كنند.مارتین كوپلر در بیانیه‌ای اعلام كرد كه 70 تن از كارمندان خود را مسوول نظارت بر روند انتقال و هم چنین بررسی وضعیت حقوق بشر در كمپ لیبرتی كرده است.

مارتین كوپلر

منبع:  خبرگزاری ایسنا
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۱

 وی ادامه داد: از زمان امضای یادداشت تفاهم میان سازمان ملل و دولت عراق برای انتقال مسالمت‌آمیز اعضای پادگان اشرف به كمپ لیبرتی شش ماه گذشته است و نزدیك به 2000 تن از این افراد منتقل شده و تنها 1200 تن از آنها باقی مانده‌اند.

كوبلر با تاكید بر اهمیت تكمیل روند نقل و انتقال این افراد طی هفته‌های آینده گفت: دولت عراق تنها طرف مذاكره‌كننده با هیات سازمان ملل درباره سرنوشت ساكنان اشرف و لیبرتی است.

وی در ادامه احترام به اصل عدم كوچ اجباری، پاسخ مثبت به درخواست‌های مشروع و عاقلانه و استفاده نكردن از ابرازهای غیرمسالمت‌آمیز را خواستار شد.

نماینده ویژه دبیركل سازمان ملل در عراق هم‌چنین همكاری جهت تكمیل روند انتقال را خواستار شد و بر ضرورت سرعت بخشی به تلاش‌های جامعه‌ جهانی برای اسكان فوری اعضای گروه تروریستی مجاهدین در خارج از خاك عراق تاكید كرد.

در همین حال قاسم الاعرجی از اعضای فهرست ائتلاف ملی و عضو كمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق گفت كه برخی از اعضای فهرست العراقیه به ریاست ایاد علاوی، با گروه تروریستی مجاهدین ارتباط دارند.

وی ادامه داد كه برخی از سران این گروه كه خود را تسلیم كرده‌اند، اعتراف كردند كه با برخی از سیاستمداران فهرست العراقیه ارتباط داشتند.
..........................................
انجمن نجات

6/4/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  سازمان ملل، 
برچسب ها: مارتین كوپلر، نماینده سازمان ملل، عراق، مجاهیدن، اشرف، نوید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی