نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... در تهاجم تروریست های اعزامی مریم رجوی از اورسوراواز که با سرکردگی محمد وثوق ایمانی(محمد اطمینان)از انگلستان،علی اکبر آرمیده از سوئد و جمشید تورنجی از فرانسه ،مقداری از وسایل مربوط به تظاهرات از بین رفته و مورد تاراج اعضای باند تروریستی رجوی قرار می گیرد. با اینحال برنامه تظاهرات راس ساعت ۱۲۳۰ از میدان سن میشل پاریس که در نزدیکی کاخ دادگستری قرار دارد شروع می شود. صدها ها تظاهر کننده با در دست داشتن پرچم ایران و پلاکاردهایی که روی آن شعارهایی به زبان فرانسه نوشته شده بود اعتراض خود را به حضور باند تروریستی رجوی در فرانسه آغاز می نمایند.همزمان میز کتابی نیز در حاشیه محل تظاهرات برقرار شده و ده ها ایرانی اقدام به توزیع بروشور و نشریه افشاگرانه نموده و ...

 

 

آریا ایران، پاریس، بیست و ششم ژوئن 2012
لینک به منبع

از ساعت ۱۱۳۰ روز جمعه ۲۲ ژوئن ۲۰۱۲ گروه هایی از ایرانیان آزاده،شهروندان فرانسوی و افراد جداشده از سازمان مجاهدین خلق برای افشای ماهیت تروریستی فرقه رجوی در خیابان های اطراف کاخ دادگستری و میدان سن میشل پاریس برای یک تظاهرات بزرگ تجمع می کنند.

فرقه رجوی که از موضوع مطلع شده بود،بیش از ۵۰ عضو تروریست خود را از کشورهای انگلستان،سوئد،هلند،آلمان و اورسوراواز از صبح روز جمعه به محل مورد نظر گسیل می دارد تا با تهاجم و برهم زدن تجمعات مانع از اجرای تظاهرات اعتراضی گردد.

اعضای تروریست فرقه رجوی در ۳ محل جداگانه و بطور همزمان در ساعات ۱۱۴۵،۱۲۰۰و ۱۴۱۵ به افرادی که برای تظاهرات آمده بودند حمله ور می شوند.آنان با استفاده از پنجه بوکس،چوب بیسبال،زنجیر،چاقو و چتر فلزی در حضور پلیس مخفی و پلیس ضد شورش به اعضای جداشده و منتقد حمله ور شده ، خانم بتول سلطانی و آقایان محمد کرمی،محمود سپاهی،امیر موثقی،محمد حسین سبحانی،نادر نادری و تعدادی دیگر را مورد ضرب و شتم قرار داده و با پنجه بوکس آقای نادر نادری را از ناحیه قفسه سینه و با شکسته شدن یکی از استخوان های سینه مجروح می نمایند که به بیمارستان منتقل می گردد.

بدلیل شلوغی منطقه مورد نظر و ناشناخته بودن افراد مهاجم عملا پلیس در کنترل اولیه آنان موفق نبود.اما پس از دقایقی تمامی آنها شناسایی شده و تحت نظر پلیس مخفی و پلیس ضد شورش قرار می گیرند.

در تهاجم تروریست های اعزامی مریم رجوی از اورسوراواز که با سرکردگی محمد وثوق ایمانی(محمد اطمینان)از انگلستان،علی اکبر آرمیده از سوئد و جمشید تورنجی از فرانسه ،مقداری از وسایل مربوط به تظاهرات از بین رفته و مورد تاراج اعضای باند تروریستی رجوی قرار می گیرد.

با اینحال برنامه تظاهرات راس ساعت ۱۲۳۰ از میدان سن میشل پاریس که در نزدیکی کاخ دادگستری قرار دارد شروع می شود.صدها ها تظاهر کننده با در دست داشتن پرچم ایران و پلاکاردهایی که روی آن شعارهایی به زبان فرانسه نوشته شده بود اعتراض خود را به حضور باند تروریستی رجوی در فرانسه آغاز می نمایند.همزمان میز کتابی نیز در حاشیه محل تظاهرات برقرار شده و ده ها ایرانی اقدام به توزیع بروشور و نشریه افشاگرانه نموده و به شهروندان فرانسوی مشتاق که منطقه را پر کرده بودند راجع به ماهیت فرقه رجوی و رهبران تروریست آن توضیح می دهند.

تظاهر کنندگان که میدان سن میشل را پر کرده بودند،با پلاکارد و پرچم هایی در دست ضمن شعار بر علیه فرقه رجوی گرداگرد میدان حرکت نموده و اعتراض خود را به حضور باند تروریستی رجوی و مهاجمان اعزامی از اورسوراواز اعلام می دارند.

در حین تظاهرات و برگزاری میز کتاب تعدادی از اعضای تروریست باند رجوی وارد محوطه شده و قصد برهم زدن تجمع را داشتند که با دخالت و ممانعت پلیس فرانسه از محل اخراج شده و همراه با مابقی این تروریست ها که از قبل شناسایی شده بودند دستگیر نموده ،دستبند زده و با خودروهای مخصوص پلیس به زندان مرکز پلیس پاریس منتقل نمودند.

شکوه تظاهرات ایرانیان بر علیه فرقه رجوی در پاریس و تهاجم سازماندهی شده چماقداران باند تروریستی رجوی از اطاق عملیات اورسوراواز به آنان،یک بار دیگر نشان داد که نه تنها تغییری در ماهیت آنان بوجود نیامده بلکه با از دست دادن پادگان اشرف در عراق،مرکز فرماندهی جنایات تروریستی خود را به فرانسه منتقل نموده اند. که اینگونه می توانند در برابر چشمان حیرت زده پلیس و شهروندان فرانسوی به منتقدین و قربانیان خود حمله ور شده و با آلات و ابزار قتاله به جانشان بیافتند.این واقعه نشان داد که ماهیت باند رجوی در جهت گسترش تروریزم در اروپا گام بر می دارد.جایی که حتی امنیت شهروندان کشورهای غربی را مورد تهدید و تاخت و تاز قرار داده است.

تظاهرات ایرانیان آزاده پس از جمع آوری و دستگیری تروریست های اعزامی از اورسوراواز در آرامش کامل ادامه داشته و پس از ۲ ساعت با موفقیت کامل به پایان رسید.

یادآوری می شود ۱۷ روز قبل یعنی در ۵ ژوئن ۲۰۱۲ دادگستری فرانسه، مریم رجوی و سرکردگان باند تروریستی رجوی را برای بازخواست در مورد پرونده های جدید تروریستی این گروه در کاخ دادگستری مورد بازجویی قرار داد.

ادامه دارد …

۲۵ ژوئن ۲۰۱۲

کمیته برگزاری تظاهرات

--------

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

6/4/1391




طبقه بندی: آکسیون افشاگرانه پاریس،  اخبار (89 تا 92)، 
برچسب ها: گزارش تظاهرات، ایرانیان، فرانسه، ژاریس، نوید، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی