نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه با انتقاد از ادعای دروغین غرب درباره حقوق بشر گفت: چرا تلاش می‌شد نام منافقین که ۱۲ هزار جنایت در کشور داشته‌اند از لیست تروریست‌ها حذف شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه: شنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۱ / ۱۰ شعبان ۱۴۳۳ / ۳۰ ژوئن ۲۰۱۲

رامین مهمان پرست در نشست تبیین ابعاد حقوقی منع کاربرد سلاح های شیمیایی و میکروبی اظهار کرد: جای تاسف است که این کلمه به همراه مفاد مختلف حقوق بشر در نزد دولتمردان آمریکا و صهیونیستی به ابزاری برای فشارهای سیاسی با لحاظ منافع خود تبدیل شده و از آن استفاده‌های نادرست در سطح مختلف جهان به عمل می‌آید.

وی گفت: هم اکنون آمریکا و غرب از کشورهایی حمایت می‌کنند که حتی در طول حیات سیاسی خود یک دوره انتخابات برگزار نکرده‌اند، اما متحد غرب بوده و همواره سران این کشورها مورد حمایت هستند، در حالی که با نظام جمهوری اسلامی ایران که برخاسته از رای و نظر مردم بوده است، همیشه کینه‌ورزی و دشمنی می‌کنند و حتی در تعدادی از کشورها از دولت‌های کودتا پشتیبانی دارند.

مهمان‌پرست با اشاره به اعتراضات اخیر گسترده مردمی در لندن، واشنگتن و اتاوا، اظهار کرد: نقطه قابل توجه و جالب در این زمینه اظهارات مسئولان این کشورهاست که سرکوب مردم توسط پلیس را عین دموکراسی اعلام می‌کنند که این امر نشان می‌دهد هر جا منافع آنها ایجاب کند از دموکراسی دفاع و هر کجا این منافع دچار تزلزل شود، با آن مخالفت می‌کنند.

وی حقوق بشر را موضوعی مقدس و قابل احترام در همه کشورها و در میان ملت‌ها دانست و گفت که این امر جزء اصول سیاست خارجی جمهوری اسلامی به شمار می‌رود، چرا که معتقدیم بهترین شکل پیگیری آن از طریق دستورات الهی و آموزه‌های دین اسلام است.

مهمان پرست اظهارکرد: در جهان امروز کسانی که مدعی اصلی حقوق بشر به شمار می روند، خودشان بزرگ‌ترین نقض کننده آن بوده و بر این موضوع نیز اصرار می‌ورزند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با انتقاد از رفتارهای متضاد و دوگانه غرب با مسئله حقوق بشر، گفت:‌ امروز کسانی داعیه‌دار حقوق بشر در جهان شده‌اند که خود بیشترین نقض حقوق بشر را در کارنامه خود دارند.

مهمان‌پرست، با اشاره به فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حرمت تولید، گسترش و استفاده از سلاح‌های هسته‌ای اظهار کرد: حقوق بشر موضوعی مورد احترام جامعه بین‌الملل است، اما ما با استفاده سیاسی و ابزاری از حقوق بشر برای اهداف استعماری و استکباری مخالف هستیم.

وی ادامه داد: امروزه کسانی که مدعی حقوق بشر و ممنوعیت استفاده از سلاح‌‌های شیمایی و یا کشتار جمعی هستند، خود بزرگ‌ترین ناقض حقوق ملت‌ها و نخستین استفاده کننده از بمب اتمی شناخته می‌شوند. نباید اجازه داد غرب اهداف ضدبشری خود را با استفاده از واژه‌های مقدسی چون حقوق بشر و کرامت انسانی ادامه دهد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این‌که دموکراسی و مقابله با تروریسم، مبارزه با موادمخدر نیز شعارهایی برای اهداف سیاسی غرب شناخته می‌شوند، گفت: هر انسان آزاداندیش و مستقلی با این عناوین موافق است، اما غرب تفسیری غلط از این موضوعات دارد، اگر آمریکا به دموکراسی و اصالت فرد اعتقاد دارد، چرا کشورهایی را متحد خود در منطقه دانسته و حمایت می‌‌کند که در تاریخ خود حتی یک انتخابات هم برگزار نکرده‌اند.


آمریکا و غرب از دولت‌های کودتایی حمایت می‌کنند


وی با بیان این‌که آمریکا و غرب از دولت‌های کودتایی حمایت می‌کنند، افزود: آنان حتی سرکوب نظامی را نمادی از دموکراسی تلقی می کنند، اما باید دید اگر چنین چیزی در کشوری مانند ایران صورت گیرد، باز هم دموکراسی نامیده می شود، در چنین شرایطی غرب فریاد نقض حقوق بشر در ایران خواهد داشت.

مهمان‌پرست با اشاره به پرونده خیانت و قتل سکینه آشتیانی، خاطرنشان کرد: مشابه این پرونده ممکن است در هر جای دنیا باشد، چگونه است که غرب درخواست پناهندگی به فردی می‌دهد که خیانت و قتل داشته، سؤال ما این‌است که اگر غرب از چنین مسائلی با عنوان حقوق بشر حمایت می‌کند، مفهومش حمایت از جرم و جنایت نیست؟ این چه حقوق بشری است که نیروهای ناتو با سر بریده مردم افغانستان فوتبال بازی می‌کنند.


تروریسم در هر شکلی محکوم است


سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: تروریسم در هر شکلی محکوم است، چطور می شود در جریان هر عملیات تروریستی پای سرویس‌های جاسوسی غرب و رژیم صهیونیستی به میان می آید، چرا تلاش می شود نام منافقین که ۱۲ هزار جنایت در کشور داشته‌اند از لیست تروریست‌ها حذف شود و یا عبدالمالک ریگی که ۴۰۰ نفر از مردم بی‌گناه سیستان و بلوچستان را ترور می‌کند، مگر مورد حمایت آمریکا نبود.


انرژی هسته‌ای نمادی از مقاومت ملت ایران در مقابل نظام سلطه است


وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این‌که انرژی هسته‌ای نمادی از مقاومت ملت ایران در مقابل نظام سلطه است، اظهار کرد: دشمنان اگر می‌خواهند ارزش فتوای اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حرمت تولید، گسترش و استفاده از سلاح‌های هسته‌ای را بدانند، باید به فتوای امام راحل نسبت به ارتداد سلمان رشدی رجوع کنند، ملت ایران بارها اذعان داشته که حاضر است در هر جریان و تشکلی که با سلاح‌های کشتار جمعی مقابله کند، عضو شود.

.....................................

11/4/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)، 
برچسب ها: سخنگوی وزارت امور خارجه، ایران، منافقین، امریكا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی