نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم عضدانلو، برای من که یک نفر بودم نیاز به پانزده سگ هار بود؟

از بیمارستان مرخص شدم. دست از انسانیت بر نخواهم داشت (مریم عضدانلو، برای من که یک نفر بودم نیاز به پانزده سگ هار بود؟)

... مریم عضدانلو  برای من که یک نفر بودم نیاز به ۱۵ سگ هار بود؟ که من را خفه کنند نه من خفه شدنی نیستم .به قول خانم فرانسوی که همراه مهمانش که از انگلیس آمده بود و تمام صحنه ضرب شتم من را فیلم برداری کرده بودند و آمده بودن که در اختیار پلیس قرار بدهند می گفت در چهره این آدم ها انسانیت را نمی دیدیم هر چه به فیلم نگاه می کنیم بیشتر چهره حیوانات وحشی می بینیم وقتی آن خانم ها از افسر پلیس کمیساریا سوال کردن این آدم ها چه کسانی هستند و پلیس جواب داد این ها نفرات مریم رجوی هستند، خانم انگلیسی ابراز تاسف می کرد که من چه اشتباهی کردم یک بار کمک مالی کردم چندین بار امضای حمایت کردم برای اینها پشیمانم و از من معذرت خواهی می کرد و سپس یک کپی از فیلم را برداشت و گفت: باید در اختیار دولتم و نمایندگان قرار بدهم ...

فرقه تروریستی رجویآقای نادر نادریفرقه تروریستی رجوی

گشتاپوی رجوی در پاریس

(حملات افسران مخابرات صدام و رجوی به مردم در خیابانهای پاریس)
http://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=12753

 

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه، سوم ژوئن 2012
http://www.saba1963.blogfa.com/post-46.aspx

اگر صدها بار قفسه سینه ام و دنده هایم خرد شود باز در مقابل دنیا . آزادی . دمکراسی مسئولم که قفسه سینه و دنده های اندیشه و ایدئولوژی پوسیده و مخرب شما را خرد خمیر کنم .خانم و آقا ی رجوی.

و دست از افشای جنایات شما بر نمی دارم . انسان هستم و در مقابل محیط پیرامونم مسئولم.

این دومین بار است که دستور ترور من را صادر کردید و عملی هم کردید دیدید که هنوز هستم با انگیزه های بالا تری و هر بار دنده های تفکر شیطانی شما خرد شد اما این بار بد جوری چهره کثیف شما را آنها که باید ببینند دیدن. بله من از بیمارستان مرخص شدم قوی تر .

مریم عضدانلو برای من که یک نفر بودم نیاز به ۱۵ سگ هار بود ؟؟؟

که من را خفه کنند نه من خفه شدنی نیستم .ب قول خانم فرانسوی که همراه مهمانش که از انگلیس آمده بود و تمام صحنه ضرب شتم من را فیلم برداری کرده بودن و آمده بودن که در اختیار پلیس قرار بدهند می گفت در چهره این آدم ها انسانیت را نمی دیدیم هر چه به فیلم نگاه می کنیم بیشتر چهره حیوانات وحشی می بینیم وقتی آن خانم ها از افسر پلیس کمساریا سوال کردن این آدم ها چه کسانی هستند و پلیس جواب داد این ها نفرات مریم رجوی هستند خانم انگلیسی ابراز تاسف می کرد که من چه اشتباهی کردم یک بار کمک مالی کردم چندین بار امضای حمایت کردم برای اینها پشیمانم و از من معذرت خواهی می کرد و سپس یک کپی از فیلم را برداشت و گفت باید در اختیار دولتم ونمایندگان قرار بدهم وسپس آدرس و مشخصات خودشان را به اداره پلیس دادن و اعلام آمادگی کردن که هر زمان نیاز باشد برای شهادت دادن خواهند آمد و از آنجائی که هم خودشان دیده بودن و هم در فیلم کاملا مشهود است سگ های هار مریم عضدانلو در حین درگیری پول های من را غارت کردن . پولی که با زور بازو و کارگری خودم بدست آورده بودم نه از اسرائیلی ها گرفته باشم . نگران بی پولی من بودن اصرار داشتن که مقداری پول از آنها قبول کنم . سگ های هار آیا نمی ارزید در مقابل شکستن دنده سینه من اینطور دنده های افکار کثیفتان خورد شود ؟؟؟

باز خورد شدن دنده های افریته اورسورواز را بشنوید. وقتی رئیس پلیس فیلم را دید از شدت عصبانیت دستانش می لرزید . می گفت این بار کوتاه نمی آیم این ها سازماندهی شده هستند و یونیفر یک دست و الا دلیلی ندارد که همه کلاه بسر دارند اینها مثل عراق می خواهند سر ما بیاورند . وجود همین هاست که عملیات های تروریستی تولوز شکل می گیرد این عملیات های تروریستی از وجود این آدم کش ها است که الهام میگیرد .

شکایت دوخانم فرانسوی که چند سال پیش خیابانهای فرانسه را به وحشت انداختن با آتش زدن انسانها و امروز هم که ۱۵ نفر یک انسان را در روز روشن در خیابان در جلوی چشم این همه توریست برای کشتن می زنند جدا از وحشتی که درست کردن به صنعت توریسم فرانسه هم صدمه زیادی خواهند زد .

خوب یک دنده از من شکست . اما نگاه کن ببین چند دنده. سینه از این فرقه کثیفت خورد شده . باز امیدوارم سگ های هارت را بفرستی سراغم مریم عضدانلو . این بار با کت شلوار نمی آیم .

در طی این مدت که فیلم را برای نشان دادن به احزاب سیاسی بردم و می دیدن همگی می گفتن اینجا پاریس است این کار ها را کردن پس پلیس کجا بود در طی این مدت که دارن تو را می زنند.؟؟ شاید بیش از صد کپی تا الان از این فیلم برداشتن

اما این را مطمئن باش که دنده هایت را خورد خواهم کرد نه فیزیکی نه نه سیاسی .ایدئولوژیک. چون خورد کردن فیزیکی فقط کار شما و سگ های هار است چون هیچ منطقی بر شما حاکم نیست . اما ما بعد از جدا شدن از شما با دنیای متمدن آشنا شدیم با تمدن ومنطق آشتی کردیم .

در آخر می خواهم از این سه خانم انساندوست و مهربان فرانسوی و انگلیسی هم بابت فیلم و هم بابت محبت هایشان بی نهایت تشکر کنم .

نادر نادری . فریاد آزادی

دستگیری 16 تروریست رجوی در پاریس


(پلیس فرانسه شانزده تن از تروریست های تعلیم دیده مخابرات صدام را دستگیر کرد)

-------------

13 تیر 1391
طبقه بندی: افشاگری،  آکسیون افشاگرانه پاریس،  آقای نادر نادری،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: نادر نادر، چماقداران رجوی، پاریس، تروریست، آكسیون پاریس، گرگهای رجوی، گرگهای اوور سوراواز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی