نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سرکرده مجاهدین سعی می‌کند قبل از تخلیه کامل اشرف، دولت عراق را وادار به استفاده از زور و در نتیجه راه‌اندازی یک درگیری خونین کند.مسعود رجوی سرکرده مجاهدین قصد دارد تا با اهمیت‌ندادن به اخطارهای دولت عراق و توصیه‌های سازمان ملل زمینه را برای واکنش نظامی دولت عراق و استفاده از زور ایجاد کرده و از این مسئله سوء استفاده کند...

تروریست

منبع: خبرگزاری فارس
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۱

بنا بر گفته یکی از جدا شده‌های این فرقه، رجوی در سخنرانی‌های پیشین خود ضمن اشاره به پنج مرحله نقض ضرب ‌الاجل دولت عراق مبنی بر تخلیه اشرف، این کار را افتخارآمیز دانسته است.

وی همچنین ادامه داد: رجوی در شرایطی به اعضایش اطمینان می‌دهد که ممانعت از اجرای ضرب‌الاجل دولت عراق خطری نداشته و دولت این کشور به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی قادر به واکنش نظامی نیست، که برای تثبیت شرایط و پیشبرد اهدافش در اروپا به شدت به خون ساکنان اشرف احتیاج دارد.

این عضو جدا شده اضافه کرد: بروز درگیری و خونریزی این امکان را برای رجوی به وجود می‌آورد که با سوءاستفاده رسانه‌ای در اروپا حداقل یک ماه دیگر برای تخلیه اشرف زمان بدست آورد و منتظر باشد تا شاید شرایط به سود او و فرقه‌اش تغییر کند.

دولت عراق از یک ماه پیش تاکنون بیستم ژوئیه مطابق با اول رمضان را برای تخلیه کامل اشرف تعیین کرده بود و در همین راستا وزارت امور خارجه آمریکا نیز طی هفته گذشته برای دومین بار به مجاهدین توصیه کرد که پادگان اشرف را تخلیه کنند.

...............................................
در همین رابطه :

احتمال خونریزی مجدد در اشرف

منبع:  سایت فریاد آزادی
نسخه چاپی
بخش ها:مجاهدین و وارونه نمایی حقایق به نفع خود|فرا فکنی های مجاهدین خلق|اصرار مجاهدین بر استراتژی خشونت طلبانه|اخراج مجاهدین از عراقدوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱
سازمان مجاهدین خلق با اهمیت ندادن به تهدیدهای دولت عراق و توصیه های سازمان ملل و توصیه وزارت خارجه آمریكا كه طی هفته گذشته برای دومین بار به مجاهدین توصیه كرد اشرف را تخلیه كنند، قصد دارد یك خونریزی جدید در اشرف راه بیندازد. دولت عراق از یك ماه پیش، روز بیستم ژوئیه مطابق با اول ماه رمضان را برای تخلیه كامل اشرف مشخص كرده بود. همچنین دولت عراق اعلام كرده كه عواقب انجام ندادن چنین كاری بعهده مسئولان سازمان مجاهدین خواهد بود. دولت آمریكا نیز این ضرب الاجل را به رسمیت شناخته و طی دو موضعگیری مشخص در این باره از سازمان خواسته اشرف را تخلیه كند و تهدیدهای دولت عراق را جدی بگیرد. این بدان معناست كه آمریكا چراغ سبز را به دولت عراق برای اجرای زور برای تخلیه اشرف داده است.

رجوی در سخنرانیهای پیشین خود گفت ما تاكنون پنج ضرب الاجل دولت عراق را نقض كرده ایم و این را برای خود افتخار می دانست. این درحالی است كه بیش از نیمی از ساكنان اشرف به لیبرتی منتقل شده اند، شاید رجوی می خواهد آمار نقض ضرب الاجلها را بیشتر كند ولی نمی داند كه اینبار بهای آن خون سرخ و تازه است. چیزی كه رجوی برای تبلیغات خارج از كشوری خود به آن نیاز دارد. او مطابق تحلیلهای غلطی كه از شرایط كرده، به این نتیجه رسیده كه اینبار دولت عراق دست به خشونت نخواهد زد و دست او به لحاظ بین المللی بسته است. البته تحلیل رجوی مطابق همیشه كاملا غلط از آب خواهد در آمد.

كسانی كه بعد از جریانات نوزدهم فروردین از سازمان جدا شدند از سخنرانیهای رجوی گفتند كه بصورت درونی برای نفرات اشرف پخش می شد. رجوی گفته بود كه عراق اینبار هرگز نخواهد توانست كه مثل ششم و هفتم مرداد با خشونت با ما رفتار كند. رجوی گفته بود كه ششم و هفتم مرداد ما را بیمه كرد. دیدیم كه نه تنها دولت عراق خشونت به خرج داد بلكه بجای دوازده كشته اینبار سی و پنج كشته از آنها گرفت و بیش از چهارصد زخمی و همینطور بخش عظیمی از اشرف اشغال شد.

طی این سی و اندی سال كه رجوی هدایت سازمان مجاهدین را برعهده دارد هرگز كسی ندیده است كه یك تحلیل او از شرایط درست و منطقی باشد. از تحلیل در مورد سرنگونی رژیم ظرف شش ماه گرفته تا تحلیل در مورد جنگ و صلح كه گفته بود صلح طناب دار رژیم است و اگر جنگ پایان بیابد كار رژیم تمام است، كما اینكه ما دیدیم الان بیش از بیست و پنج سال از پایان جنگ می گذرد و رژیم همچنان سرپاست. تحلیل در مورد حكومت خاتمی و الی آخر.

اما آنچه كه از شرایط بین المللی و مواضع كشورهای مختلف نسبت به این موضوع بر می آید اینبار كار رجوی و تشكیلات در هم شكسته اش یكسره خواهد شد. تشكیلاتی كه بر پایه جنگ ایران و عراق به كشور عراق رفت و «ارتش آزادیبخش» را تشكیل داد و اكنون بیست و سه سال پس از پایان جنگ جنازه ای كه بوی تعفن آن همه جا را گرفته دفن خواهد شد.

لیبرتی آخرین ایستگاه است. دولت عراق چنانچه بنا را بر فشار گذاشته است. سازمان ملل و آمریكا نیز با آنها موافق هستند. آمریكاییها به خوبی می دانند كه اگر بخواهند كار سازمان مجاهدین را یكسره كنند بایستی فشار به آنها آورده شود تا از هم بپاشند. نماینده سازمان ملل نیز به خوبی این را فهمیده است. اگر بنا باشد مسائل زیربنایی لیبرتی امثال آب و برق و درختكاری و جاده كشی بازسازی شود، باز هم اشرفی دیگر برپا خواهد شد شاید برای بیست تا سی سال دیگر.

دولت عراق با اعمال فشار و محدودیت میخواهد مكان لیبرتی را به مكان موقتی تبدیل كند كه صرفا جهت مصاحبه و انتقال به كشور دیگر در نظر گرفته شود، با این البته با توافق دولت آمریكا و نماینده سازمان ملل است. اما مجاهدین می خواهند با كمپ پناهندگی كردن لیبرتی و بازسازی آن دوباره اشرفی بسازند تا تشكیلات خود را همچنان حفظ كنند.

رجوی چنانچه بارها در نشستها به ما گفته بود برای انجام هر كاری بایستی مجاهدین بهای آن یعنی خون خود را بپردازند تا راه به جلو باز شود. یعنی اینكه اینبار نیز میخواهد با به كشتن دادن نفرات اشرف خواسته خود در مورد لیبرتی را به كرسی بنشاند. البته بایستی یادآوری كرد كه اینبار راه را كاملا اشتباه رفته است. جامعه جهانی كاملا اینبار می داند كه هیچ بهانه ای برای ماندن در اشرف نیست و هیچ كس از او حمایت نخواهد كرد و عراق را برای اعمال خشونت شماطت نخواهد كرد.

طی چند روز آینده معلوم خواهد شد كه رجوی چه تصمیمی گرفته است. البته من به شخصه فكر می كنم درست در آستانه ضرب الاجل حركت كاروان ششم شروع خواهد شد. تا بگوید كه این یكی ضرب الاجل را هم نقض كردم. و باز یك ماه دیگر زمان بخرد و در اشرف بماند ببینید شرایط به سود او خواهد شد یا خیر.

محمد ب. عضو پیشین مجاهدین
...........................................

رجوی خیز یک خونریزی دیگر را برداشته است!

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس
نسخه چاپی
بخش ها:مجاهدین در مسیر نابودی|اعتراض و افشاگری نسبت به عملکرد مجاهدین|اصرار مجاهدین بر استراتژی خشونت طلبانه|اخراج مجاهدین از عراقشنبه ۳ تیر ۱۳۹۱
فرقه تروریستی مجاهدین از سوی وزارت خارجه امریکا مورد تذکر قرار گرفت که درصورت همکاری نکردن در خروج اعضاء از کمپ اشرف با برخورد دولت عراق مواجه خواهند شد!

خانم ویکتوریا نولاند که ازمسئولین وزارت خارجه امریکا محسوب میشود با ابراز نگرانی از قطع ارتباط مسئولین سازمان باین نکته اشاره کرد که اگر مسئولین سازمان دراین تفکر هستند که با قطع همکاری در خروج افرادشان میتوانند امتیازی از وزارت خارجه امریکا یا مسئولین سازمان ملل بگیرند در اشتباه هستند.

واقعیت اینست که مسئولین فرقه رجوی بازهم خیز یک کشتاردیگری را برداشته اند و میخواهند با عدم همکاری با مسئولین عراقی درخروجشان از کمپ اشرف و نزدیک تر شدن به موعد ماه رمضان باعث ایجاد درگیری و کشتاری دیگر شوند! واقعه تلخی که یکسال و اندی پیش توسط شخص رجوی و با فرماندهی دیگر مسئولینش بوقوع پیوست و باعث کشته شدن چند ده تن از نیروهای آنان شد! از اینرو توجه مسئولین سازمان ملل، دولت عراق و وزارت خارجه عراق را باین نکته جلب میکنم که رجوی جنایتکار باز میخواهد با پرداخت بها از جیب نیروهای اسیر و به گروگان گرفته شده اش در اشرف امتیازی را بسود خود بدست آورد. لذا خواهشمندم با اشراف باین مهم و از موضع بالا باین مسئله برخورد کنید که او نتواند از خون به ناحق ریخته شده افراد بنفع خودش استفاده کند .

باتشکر مراد

.................................................
نوید رهایی
طبقه بندی: افشاگری،  سران فرقه رجوی،  فتنه و فریب،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: اشرف، رجوی، درگیری، عراق ستیزی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی