نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 24 تیر 1391

بر اساس اظهار نظر فرقه تروریستی مجاهدین طی چند روز اخیر اعلام شد در ماجرای کشته سازی سازمان در مرداد 1388 زخمی و تیر خورده بود و حال بعد از سه سال کلنجار رفتن با بیماریش ! فوت نمود .

حمداله رحمانی

منبع:  انجمن نجات

۲۰ تیر ۱۳۹۱


خوانندگان این متن را به ماهیت آخرین عکس های منتشره از سوی فرقه مجاهدین خلق در خصوص حمداله جلب می نمایم که در آن چنانچه ملاحظه می فرمایند نامبرده روی پتویی که بر روی موزاییک معمولی انداخته شده در حال طی دوران نقاهت میباشد، رنگ زرد موزاییک های سنتی به وضوح قابل دیدن می باشد.
پس معلوم میشود گروه رجوی هیچ ارزشی برای به ادعای خودشان یار صدیق و مجروح تیرخورده و قسم خورده رجوی در امداد اشرف قائل نبوده و نیست . بطوریکه همه جدا شدگان و اعضای سابق بخوبی می دانند که حداقل برای چنین مجروحینی تخت قابل استفاده موجود میباشد . پس به سیستم منگول مجاهدین اعلام می نماییم از فرط بی پرنسیبی حتی عرضه طرح پر طمطراق و دروغین فوت نفر سازمان را هم ندارید . ضمن اینکه ما بچه های آذربایجان خیلی خیلی بیشتر از سازمان به وضعیت روحی حمداله در زمانی که در قرارگاه 7 سابق به فرماندهی حکیمه بود ، آشنا بودیم و می دانیم چنین انسان گمگشته و منزوی و افسرده ای که همانند روح و مجسمه در نشست ها حاضر میشد چگونه می توانسته بگوید : از خط و خطوط ترسیم شده توسط برادر مسعود صفا کردم !!!؟؟؟ . زهی بیشرمی که سازمان تروریستی مجاهدین در یک اقدام افشاگرایانه که خوشبختانه این بار توسط خود و علیه خودش صورت گرفت بر ماهیت ضد انسانی خویش مهر تایید گذاشت آنهم بدین طریق که رفتار مراقبت از قربانیان خود را آنهم در بدترین شرایط بنمایش گذاشت تا همگان بفهمند سازمان علیرغم اعزام خیلی از مجروحان خود به بغداد بجز اعزام آخر حمداله از مداوای وی در طول سه سال مجروحیت خودداری کرده است عدم اهمیت جان و امنیت جانی اعضای سازمان برای رهبران و تصمیم گیرندگان آنهاست. حمدالله رحمانی كه سه سال تمام زخم شدید داشته و روی تخت بیمارستان خوابیده بود هرگز از طرف سازمان به منظور مداوا به خارج از عراق منتقل نشده و این درحالی است كه سازمان نفراتی را كه برای فعالیت سیاسی و تبلیغاتی خود می خواهد به راحتی از عراق منتقل می كند .
به گفته سایت سازمان مجاهدین یكی از كسانی كه همراه با حمدالله رحمانی در درگیریها بوده اكنون به خارج منتقل شده است و برای شكایت به مجامع بین المللی اقدام كرده است. ولی حمدالله رحمانی كه جانش در خطر بود و بیش از سی سال شبانه روز برای آنها جان كنده بود برای مداوا منتقل نشد. چرا؟ ما این اقدام زشت و ضد انسانی فرقه مجاهدین خلق را قویا محکوم و تاکید داریم در ابعاد گسترده این روابط را برای همه NGO های حقوق بشری ایرانی و بین المللی افشا خواهیم نمود .
فرید

 

مرگ دو عضو گروه مجاهدین در اردوگاه اشرف

منبع:  خبرگزاری فارس
۱۴ تیر ۱۳۹۱

دو تن از اعضای گروه تروریستی مجاهدین ساکن در اردوگاه اشرف بر اثر تشدید بیماری سرطان و مخالفت سرکرده‌های آنها برای انتقال به بیمارستانی در خارج از این اردوگاه درگذشتند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "اشرف نیوز"، منابع آگاه امنیتی عراق از مرگ دو تن از اعضای گروه تروریستی مجاهدین در اردوگاه اشرف واقع در استان دیالی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، سرکرده‌های گروه تروریستی مجاهدین مانع انتقال این دو تن که از بیماری سرطان رنج می‌بردند، به خارج از اردوگاه و درمان آنها می‌شدند.

گفته می‌شود اسم یکی از این افراد، "حمدالله رحمانی" است.

این درحالی است که مجاهدین سعی دارند، حتی از این اهمال خود بهره‌برداری سیاسی کنند و مدعی شده‌اند این افراد بدلیل شدت جراحات پس از درگیری با نیروهای عراقی کشته شده‌اند.

از سوی دیگر یک منبع آگاه امنیتی در استان "دیالی" اعلام کرد که یک شخص به نام "محمد حمادی" با فرار از اشرف، خود را به نیروهای عراقی تسلیم کرده است و گفته می‌شود که وی دارای اختلال روانی است.

چند روز پیش نیز مسئول شستشوی مغزی مجاهدین در پایگاه "لیبرتی سابق" بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

سرکرده‌های مجاهدین از بیم آنکه، اعضای این گروه از کمپ اشرف فرار کنند، مانع خروج آنها از این اردوگاه می‌شوند تا از یک سو مانع رسوایی خود شوند و از سوی دیگر با مرگ این عناصر بر اثر بیماری، آنها می‌توانند با مظلوم‌نمایی به رسانه‌ها و افکار عمومی جهان القا کنند که در اشرف تحت محاصره هستند و به آنها اجازه درمان داده نمی‌شود.

.........................

91/04/24

 
طبقه بندی: افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: حمداله رحمانی، فرقه رجوی، کشته سازی، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی