نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 تیر 1391

عضو ائتلاف دولت قانون بر اصرار و قاطعیت دولت عراق برای اخراج گروه مجاهدین از این كشور تاكید كرد و گفت: اخراج این گروه پیروزی برای حاكمیت عراق و ضربه ای به تروریسم خواهد بود. عدنان السراج روز پنجشنبه در گفت وگو با شبكه خبری العالم تصریح كرد: وزارت دادگستری عراق نیز مجاهدین را گروهی تروریستی می داند كه در كنار رژیم صدام حسین مشكلات زیادی برای كشور و ملت عراق ایجاد كردند.

عراق

منبع:  شبکه العالم 
25 تیر ۱۳۹۱
بیستم ماه جاری میلادی آخرین مهلت تخلیه اردوگاه اشرف

وی گفت: دولت عراق تلاش كرده است به شیوه های انسانی عناصر این گروه را اخراج كند اما آنها سعی كردند چهره دولت را خدشه دار كنند لذا دولت عراق بیستم ماه جاری میلادی را به عنوان آخرین مهلت تخلیه اردوگاه اشرف و انتقال آنها به اردوگاهی دیگر تعیین كرده است تا به خارج از عراق منتقل شوند.

55عضو گروه مجاهدین تحت پیگرد قضایی درعراق

السراج افزود: بیش از 55 عضو گروه تروریستی مجاهدین تحت پیگرد دستگاه قضایی عراق هستند و این افراد بدون محاكمه نمی توانند از عراق خارج شوند.

وی خاطرنشان كرد: این ها قراردادهای مشكوكی با سیاستمداران و اصحاب رسانه های عراق برای تشویق خشونت در این كشور و در تنگنا قرار دادن دولت عراق در محافل سیاسی و رسانه ای امضا كرده اند.

السراج با بیان این كه این عده از سیاستمداران عراقی نیز برای محاكمه فراخوانده خواهند شد، گفت: در بین آنها برخی نمایندگان مجلس هستند كه مصونیت آنها نیز لغو خواهد شد.

همكاری گروه مجاهدین با القاعده در عراق

وی ادامه داد: گورستانی در داخل اردوگاه اشرف كشف شده است كه متعلق به برخی رهبران القاعده است كه نشاندهنده همكاری گروه تروریستی مجاهدین حتی با القاعده برای برهم زدن اوضاع عراق است.

السراج گفت: وجود این گروه تروریستی در عراق در برابر تلاش ها برای بهبود روابط با كشورهای همسایه به خصوص جمهوری اسلامی ایران كه روابط خوبی با آن داریم، مانع ایجاد كرده است.

وی اظهار داشت: خروج عناصر گروه تروریستی مجاهدین از عراق پیروزی برای كشور و ضربه ای دردناك به این گروه و تروریست ها در عراق خواهد بود. گروهی كه ایالات متحده آمریكا، اسرائیل و صهیونیسم برای دستیابی به اهداف خطرناك خود در منطقه از آنها بهره برداری می كنند.

.........................................

91/4/20
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: عراق، دولت عراق، اخراج مجاهدین، تخلیه اشرف، نوید رهایی، عدنان السراج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی