نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 بان کی مون از دولت عراق و ساکنان هر دو اردوگاه خواست به همکاری با یکدیگر در یک چارچوب سازنده و منعطف ادامه دهند تا فرآیند جابجایی بدون درنگ بیشتر انجام شود. دبیر کل سازمان ملل متحد در این گزارش بر اهمیت همکاری ساکنان این دو اردوگاه با مقامات عراقی تاکید کرده و گفت سازمان ملل متحد بر حل و فصل صلح آمیز این مسئله اصرار دارد...

بان کی مون از دولت عراق و ساکنان هر دو اردوگاه خواست به همکاری با یکدیگر در یک چارچوب سازنده و منعطف ادامه دهند تا فرآیند جابجایی بدون درنگ بیشتر انجام شود.


آسوشیتد پرس (ترجمه هابیلیان)، هفدهم ژوئیه 2012

فرآیند جابجایی منافقین بدون درنگ بیشتر انجام شود

بان کی مون،‌ دبیر کل سازمان ملل متحد، روز دوشنبه از دولت عراق و گروهک تروریستی منافقین خواست با یکدیگر همکاری کرده و بدون درنگ بیشتر درباره جابجایی اعضای این گروه به نتیجه ای مسالمت آمیز برسند.

بان کی مون در گزارشی که روز دوشنبه در میان اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد توزیع شد از دولت عراق و ساکنان هر دو اردوگاه خواست به همکاری با یکدیگر در یک چارچوب سازنده و منعطف ادامه دهند تا فرآیند جابجایی بدون درنگ بیشتر انجام شود.

دبیر کل سازمان ملل متحد در این گزارش بر اهمیت همکاری ساکنان این دو اردوگاه با مقامات عراقی تاکید کرده و گفت سازمان ملل متحد بر حل و فصل صلح آمیز این مسئله اصرار دارد.

حدود دو هزار نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه اشرف،‌ واقع در شمال غربی عراق،‌ به اردوگاه حریه،‌ واقع در پایگاه سابق نیروهای امریکایی در حومه بغداد (موسوم به اردوگاه آزادی)،‌منتقل شده اند. با این حال،‌ حدود ۱۳۰۰ نفر از ساکنان اردوگاه اشرف خروج خود از اردوگاه اشرف را به موافقت دولت عراق با خواست های خود منوط کرده اند.

اعضای اردوگاه اشرف از حدود سه دهه پیش و در زمان جنگ صدام حسین با ایران در این اردوگاه مستقر شدند.

با این حال،‌ آنها در شرایط کنونی تحت فشار قرار گرفته اند تا از خاک عراق خارج شوند.

دولت عراق بیستم ژوئیه را به عنوان ضرب الاجل خروج اعضای گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه اشرف تعیین کرده است.

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه امریکا، به دستور دستگاه قضایی این کشور،‌ موظف شده است تا ماه اکتبر آینده درباره ادامه یا توقف قرار داشتن نام این گروه در فهرست سازمان های تروریستی تصمیم گیری کند.

-------------

28/04/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  اخراج و انتقال،  سازمان ملل، 
برچسب ها: بان كی مون، سازمان ملل، منافقین، اخراج، اشرف، عراق، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی