نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 2 مرداد 1391

به دنبال پایان یافتن مهلت گروه تروریستی مجاهدین برای خروج ازخاك عراق، دولت این كشور برای خروج به این گروه اولتیماتوم داد. در حالی كه مهلت اعطا شده به گروه تروریستی مجاهدین برای خروج از خاك عراق طبق توافقنامه دولت عراق و سازمان ملل متحد به پایان رسیده است ولی همچنان بیش از یك هزار نفر از اعضای 3 هزار و 500 نفری این گروه از خروج از اردوگاه اشرف در استان دیاله در شمال شرق بغداد امتناع كرده اند.

عدنان السراج عضو ارشد ائتلاف دولت قانون

منبع:  شبکه العالم 
۲ مرداد ۱۳۹۱

عدنان السراج عضو ارشد ائتلاف دولت قانون روز یكشنبه در مصاحبه با العالم گفت: دولت عراق به گروه مجاهدین اخطار داده است كه باید خود را برای انتقال به اردوگاهی جدید در نزدیكی فرودگاه بغداد و از آنجا به خارج از كشور آماده كنند.

السراج خاطرنشان كرد: اكثر كشورها از پذیرفتن گروه تروریستی مجاهدین در خاك خود به علت سوابق جرم و جنایت این گروه و ترسشان از اقدام جنایتكارانه آن امتناع می كنند.

وی افزود: دولت عراق به دنبال پایان یافتن مهلت حضور گروه تروریستی مجاهدین ، هم اكنون با چالش اجرای توافقنامه امضا شده با سازمان ملل مواجه است.

مارتین كوبلر فرستاده سازمان ملل متحد به عراق اعلام كرده است كه هیچ كشوری خواهان پذیرفتن گروه مجاهدین نیست و به نظر می رسد كه علت این امر سابقه بد این گروه تروریستی است.

طارق حرب كارشناس حقوقی در مصاحبه با العالم گفت: دولت عراق برای رهائی از گروه تروریستی مجاهدین و اخراج آن از كشور تلاش می كند ولی اكثر كشورها از پذیرفتن این گروه به علت سابقه بد آنان خودداری می كنند.

حرب خاطرنشان كرد: گروه تروریستی مجاهدین از 25 سال پیش تاكنون در عراق سكنا گزیده و دولت عراق با تلاش بسیار فعلا توانسته این گروه را فقط از یك اردوگاه به اردوگاهی دیگر منتقل كند.

با وجود پایان یافتن مهلت گروه تروریستی مجاهدین برای خروج از خاك عراق، همچنان بیش از یك هزار نفر از اعضای این گروه تروریستی در اردوگاه اشرف مستقر هستند و با خروج از خاك عراق مخالفت می كنند.

شاید دولت عراق مجبور به استفاده از گزینه قانونی در قبال این تعداد از اعضای گروه تروریستی مجاهدین شود.

اعضای گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همكاری با رژیم دیكتاتوری بعث سابق و القاعده، جنایت های فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتكب شده اند.
.............................

نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: اولتیماتوم عراق، اخراج مجاهدین، بستن اشرف، رجوی، نوید رهایی، دولت عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی