نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... تخلیه اشرف به دنبال خودش عواقبی دارد . رجوی باید پاسخگوی اشتباهاتش و جنایاتش باشد و خیانت های که به مردم ایران، اعضای سازمان، کشور ایران کرده پاسخگو باشد، و از طرفی هم باید که در رابطه با دوران زندانش که به تازگی اسناد آن رو شده اسنادی که هیچ ربطی به دولت ایران یا گروه های مخالف سازمان مجاهدین ندارد و در واقع یک فرد بیطرف بعنوان مسئول یک دستگاه امنیتی منتشر کرده است...

آقای نادر نادری

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، بیست و چهارم ژوئیه 2012
http://www.saba1963.blogfa.com/post-49.aspx

...اینکه رجوی حاضر است که به بهای حتی کشته شدن تمام افراد در اشرف از تخلیه اشرف خود داری کند نه به مصلحت و در پیشبرد مبارزه است . بلکه تماما برای حفظ بقای خودش است حفظ چهره ای که سالها از آن یک انقلابی بزرگ ساختن با تبلیغات کاذب و سانسور گذشته و پروسه مبارزاتیش در زندان . نمونه اینکه( ساواک از اسم مسعود رجوی و خیابانی می ترسید) اما این بادکنک ترکیده .

تخلیه اشرف به دنبال خودش عواقبی دارد برای شخص مسعود رجوی که مهمترین آن بعد از تخلیه اشرف رجوی دیگر نمی تواند در غیبت بسر ببرد و باید و جبرا ظاهر شود و دیگر نمی تواند مخفی شود و از آن طرف ظاهر شدن مسعود رجوی باز پیامد های خودش را دارد .. اینکه رجوی باید پاسخگوی اشتباهاتش و جنایاتش باشد وخیانت های که به مردم ایران . اعضای سازمان . کشور ایران کرده پاسخگو باشد . و از طرفی هم باید که در رابطه با دوران زندانش که به تازه گی اسناد آن رو شده اسنادی که هیچ ربطی به دولت ایران یا گروه های مخالف سازمان مجاهدین ندارد و درواقع یک فرد بیطرف بعنوان مسئول یک دستگاه امنیتی منتشر کرده . که بطور معمول این افراد بعد از بازنشستگی اقدام به انتشار خاطرات خود از زمان کاریشان می کنند . یعنی فردی روایت گر بی طرف.

بله این اسناد که به تازه گی منتشر شده همکاری خانواده گی رجوی و شخص مسعود رجوی را روایت کرده که این افشاگری ها به سوالات همه دنیا از رجوی افزوده می شود و از همه مهمتر با ظاهر شدن رجوی به اولین کسانی که باید پاسخ دهد اعضای سازمان بخصوص اعضای رده بالای سازمان که از او بت ساخته بودن.

قسمت های کوچکی از اسناد همکاری مسعود رجوی و... عین کتاب درج می کنم .

در کتابی به اسم .در دامگه حادثه.

صفحه 65

در جریان استخدام در آموزش پرورش با کاظم رجوی (برادر همین مسعود رجوی . که یک سال قبل از من فارغ التحصیل شده بود آشنا شدم و با هم در تنفس ها با هم حرف می زدیم بعد از پاین دوره از هم جدا شدیم .

رجوی در شهریور 1350 دستگیر شد وجزو 10 نفری بود که محکوم به اعدام شد ه بود . برادر مسعود رجوی یعنی کاظم رجوی که در اوایل بحثمان برایتان توضیع دادم که در آموزش پرورش آشنا شدیم . کاظم رجوی پس از یک یا دو سال برای ادامه تحصیل به اروپا رفت .من هم برای مسافرتی به سوئیس رفته بودم از طرف ساواک کاری داشتم هشت یا نه سالی از سابقه من از ساواک می گذشت حوالی سال 1347 بود می خواستم با کاظم رجوی ملاقات داشته باشم . به کاطم زنگ زدم و گفتم که مرا یادت میاید؟ گفت بله کجا هستی .همدیگر را ببینیم .و رفتیم همدیگر را دیدیم بعد حال احوال پرونده اش را مطالعه کرده بودم که سفت سخت نیست فقط یک انتقادهای به شاه دارد مهم نیست . آنموقع هم نمی دانست که برادرش درشبکه مخاهدین است از من پرسید چه می کنی؟ گفتم نخست وزیری کار می کنم که گفت همان ساواک گفتم بله . بین گفتگوها دیدم دمش سست است به نمایندگی ساواک در آنجا استخدامش کردم و به نماینده ساواک در ژنو تحویلش دادم و ماهی 1000 فرانک سوئیس برایش حقوق گذاشتم مامور ما شد و گزارشات آنجا را برای ما می فرستاد ..

تا اینکه سال 1350 برادرش مسعود رجوی دستگیر شد کاظم فوری نامه نوشت و تلفن زد که آقا دستم بدامنت . برادرم را نجات دهید و من هم گفتم ببینم ...

. فکر کنم که تا خدی توانستید که مسعود رجوی را به ساواک جذب کنید؟ البته خودش منکر این قضیه است.

در بازجویی ها نسبتا همکاری کرد و آرام بود خبر یک درجه تخفیف را که دادیم به روز نامه ها نوشتیم که این 10 نفر محکوم به اعدام شدن ومسعود رجوی به علت اینکه در جریان بازجویی با ما همکاری کرده است . شامل یک درجه تخفیف شده است.

پاورقی..

به نوشته لطف الله میثمی دکتر علی شریعتی از ارتباط کاظم رجوی با ساواک اطلاع داشت واین امر عامل نفرت مسعود رجوی از شریعتی بود شریعتی به پدرش و چند نفر دیگر گفته بود که کاظم رجوی با ساواک است.

284 . در دامگه حادثه .

بله. آن وقت در زندان معترض شده بود که / نخیر .من چه همکاری داشته ام ؟. در خالی که همکاری کرده بود و در بازجویی ها . خیلی آدم ها را معرفی کرده بود و جمهوری اسلامی هم چند سال پیش بازجویی هایش را منتشر کرده بود در زندان گاهی زندانی ها شلوغ می کردن او می رفت و میگفت شلوغ نکنید . در حالی که مخفیانه فعالیتش را داخل زندان می کرد و تنها کسی بود که از همان گروه اول مانده بود و نتیجتا اتو ماتیک رهبر شده بود .

همه چیز گویای حقیقت است نیازی به توزیع نیست رجوی برای فرار از این پاسخگوئی ها حتی بکشتن دادن تمام اعضا در اشرف سنگ اندازی خواهد کرد .

--------------

91/05/04

نادر نادری

 
طبقه بندی: افشاگری،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، اشرف، رجوی، انتقال اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی