نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با خبر شدیم یکی دیگر از اعضای جداشده به نام محمد حمادی در پی جنایت های بسیار مسعود رجوی ، جان خود را از دست داد و به دیار باقی شتافت. محمد حمادی در سال 1350 در شهر اهواز متولد شد و در سال 1374 تحت تاثیر القائات دروغین و شیطانی تشکیلات فرقه مجاهدین به امید واهی و وعده های کاذب رجوی بطور غیر قانونی از مرز ایران خارج شد تا به تشکیلات مجاهدین بپیوندد .

انجمن نجات

منبع:  انجمن نجات مرکز تهران 

محمد حمادی در سال 1350 در شهر اهواز متولد شد و در سال 1374 تحت تاثیر القائات دروغین و شیطانی تشکیلات فرقه مجاهدین به امید واهی و وعده های کاذب رجوی بطور غیر قانونی از مرز ایران خارج شد تا به تشکیلات مجاهدین بپیوندد .
با ورود محمد به عراق و معرفی خود به عنوان هوادار مجاهدین ، تحت هیچگونه حمایتی از طرف سازمان قرار نگرفت و مدت 2 ماه در نامناسب ترین شرایط ، تحت شکنجه و آزار وقیحانه سرویس اطلاعاتی رژیم بعث عراق قرار گرفت .
سازمان با ترفندهای شیطانی و غیر انسانی اش ، فشار سرویس اطلاعاتی را بر محمد طراحی نمود تا با اصطلاح بتواند وی را چک امنیتی کند .
بعد از گذشت دوران شکنجه ، محمد تحویل سازمان گردید اما جنایتکاران فرقه بعد از گذشت مدتی ، وی را مجدداً از پذیرش سازمان به استخبارات عراق دادند . تا با افزایش فشار و شکنجه بیشتر به صحت اظهارات وی دست یابند .
نهایتاً محمد با اینکه در سازمان حضور داشت ، با گذشت 5 سال او را در سال 79 به عضویت سازمان در آوردند .
محمد مدت 17 سال از بهترین دوران زندگی و جوانی اش را در سازمان سپری نمود ولی دیگر آن محمد با نشاط و جوان گذشته نبود و در این مدت تحت تاثیر شکنجه های سخت و شرایط روانی وحشتناک فرقه به انسانی نحیف و شدیدا بیمار مبدل شده بود و هر چه تلاش می کرد تا سازمان اقدامی جهت معاینات پزشکی و بستری شدن وی در بیمارستان نماید ، اثری نبخشید و فرقه مجاهدین تصمیم داشت تا او را در همین وضعیت بدون کوچکترین درمانی که می توانست بهبودی بخش باشد ، نگه دارد تا به تدریج در مصاف با چنگال مرگ ، نابود گردد .
در انتقال مرحله دوم افراد از قرارگاه اشرف ، محمد به قراگاه لیبرتی منتقل گردید و هنوز سازمان این اجازه را به وی نمی داد که در بیمارستان بستری یا از قرارگاه خارج گردد به خیال اینکه جنازه اش از قرارگاه خارج نشود و اسرار این جنایت در دل رهبران مجاهدین پنهان بماند .
محمد با مراجعه به نماینده سازمان ملل در امور تخلیه مجاهدین از عراق ، توانست در خرداد 91 از تشکیلات فرقه ای جدا و بعد از مدتها سرگردانی در عراق ، با حمایت و پشتیبانی سفارت ایران در عراق به ترکیه و نهایتاً ایران بازگردد .
با ورود وی به آغوش گرم خانواده و نهایتا تلاش به منظور عمل جراحی و درمان ،چند روزی بیشتر در این دنیا دوام نیاورد و با دلی پر از درد و جنایت روا رفته در دل خاک آرام گرفت .
انجمن نجات این ضایعه دردناک را به خانواده محترم حمادی تسلیت و سلامتی خانواده وی را از خداوند متعال خواستار است .

........................

91/5/6
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: محمد حمادی، بازگشت، مرگ جداشده، فرقه رجوی، خوزستان، انجمن نجات،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی