نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... ظاهرأ پیام قرار است برای تشکر از کسانی باشد که درشوی پاریس توسط سازمان مجاهدین جمع شده اند , اما از آنجا که خود مسعود رجوی هم میداند که آنها نه فارسی میدانند و نه به میل خود در سالن نشسته اند و نه بعد از تجمع مسائل سازمان را دنبال میکنند , لذا هیچ پیامی و هیچ تشکری خطاب به آنها در پیام نیست , مسعود رجوی در نشست های حوض در اشرف گفته بود :"اگر به ته خط رسیدیم و دفتر سازمان در حال بسته شدن بود در آخرین اقدام هرکس وظیفه دارد در اروپا یا هرجا که هست همین جداشده ها و بریده ها و مزدوران را بکشد و همانجا روی سر جسد بایستد تا پلیس بیاید و با افتخار بگوید من کشته ام " گویا حالا رجوی دفتر مجاهدین را در حال بسته شدن میبیند او با این پیام ضمن تلاش برای تحریک ...

1

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، بیست و پنجم ژوئیه 2012

پیام پیروزی برای بیان شکست

ظاهرأ پیام قرار است برای تشکر از کسانی باشد که درشوی پاریس توسط سازمان مجاهدین جمع شده اند , اما از آنجا که خود مسعود رجوی هم میداند که آنها نه فارسی میدانند و نه به میل خود در سالن نشسته اند و نه بعد از تجمع مسائل سازمان را دنبال میکنند , لذا هیچ پیامی و هیچ تشکری خطاب به آنها در پیام نیست , مسعود رجوی در نشست های حوض در اشرف گفته بود :"اگر به ته خط رسیدیم و دفتر سازمان در حال بسته شدن بود در آخرین اقدام هرکس وظیفه دارد در اروپا یا هرجا که هست همین جداشده ها و بریده ها و مزدوران را بکشد و همانجا روی سر جسد بایستد تا پلیس بیاید و با افتخار بگوید من کشته ام "

گویا حالا رجوی دفتر مجاهدین را در حال بسته شدن میبیند او با این پیام ضمن تلاش برای تحریک احساسات مخاطب تشکیلاتی اش و ضمن اعتراف به شکست ها و نشانه های فروپاشی از یک ارتقا مدار ایدئولوژیکی حرف میزند و برای اسرای اشرف و لیبرتی کار میتراشد که سخنرانی مریم رجوی را بصورت آموزشی نگاه کنند و گزارش بنویسند و نشست بگذارند .

او میگوید که جهان صدای هشتاد ملیون ایرانی را در این گردهمایی شنید و جهانیان فهمید که مردم ایران یک ایران آزاد با مریم رجوی را میخواهند ,فهمیدند که شورای وزرای اتحادیه اروپا با نگاه داشتن مجاهدین در لیست تروریستی یک همدستی با جمهوری اسلامی انجام داده, خبری که لابلای یک حرف بی محتوا به گوش اعضا میرسد باقی ماندن مجاهدین است در لیست تروریستی اتحادیه اروپا علیرغم همه شعار ها و جشن های مجاهدین برای بیرون آمدن از آن و رای دادگاه اروپا .

او ادعا میکند که بیش از پنجاه هزار ایرانی که خطاب به شورای وزیران اتحادیه اروپا فریاد زده اند اتحادیه اروپا خجالت خجالت وشرمت باد , کاری که در صورت انجام با همان تعدادی که مجاهدین آرزویش را دارند بازهم کمکی به بیرون آمدن از لیست نخواهد کرد .

مسعود رجوی میگوید که همزمان با این جلسه دویست و پنجاه هزار شهروند فرانسوی در بیانیه ای که امضا کرده اند به این اقدام اعتراض کرده اند ,البته این هم به بیرون آمدنشان از لیست کمکی نمیکند وگرنه القاعده هم میتواند بیش از اینها امضا جعل کند , لابد اعضا هم میدانند که این قبیل کارها کمک کار نخواهد بود چرا که در عراق هم پنج ملیون امضای مردم عراق جعل شد ولی روزاخراجشان از اشرف یک نفر به کمکشان نیامد چرا که پشت امضای جعلی کسی نیست .

رجوی در اعتراف تلخ دیگری میگوید که سه سال و نیم بعد از حمله پلیس به اورسورواز در فرانسه و دستگیری مریم رجوی هنوز این پرونده ادامه دارد و عواقب آن گریبانگیر او و مریم رجوی و سازمانش است چیزی که بیش از این میگفتند سوخته و تمام شده است.برای پوشاندن این شکست البته او مریم رجوی را رهبر مخالفان ایرانی میخواند و میگوید که مریم یک پیروزی بزرپ را به منصه ظهور گذاشت و میگوید که مثل 5 سال پیش تکرار میکنم که" شما مردم ایران را نمایندگی کردید و این پیروزی را خلق کردید " و البته دیگر مثل سی سال تکرار نمیکند سرنگونی سرنگونی چرا که دغدغه دیگری دارد و صدام هم در صحنه نیست او به دردهای بیدرمان سازمانش اشاره میکند و باز هم در اعتراف به شکست حرفهای مردم ایران را در باره خودش و سازمانش بیان میکند و میگوید به ما میگویند دزد ,جاسوس ,منافق, بدتر از کافر, عامل استکبارجهانی و ستون پنجم عراق و البته برای پوشاندن این شکست و افشا شدن چهره سازمانش میگوید که مردم نپذیرفته اند او شعر هم البته میخواند و میگوید

شمس الحق تبریزی از فتنه چه پرهیزی اکنون که برافکندی صد فتنه فتانه

البته شعربسیار بیربط و بیمعنی است حتی در دستگاه ذهنی مسعود رجوی چرا که میخواهد بگوید از فتنه نترسیده اند چرا که خو شان فتنه ها برپا کرده اند اما میگوید چرا دوری میکنی حالا که صد فتنه از بین برده ای و آنهم فتانه که مونث فتان و فتنه گر است لابد یک زن فتنه گر که احتمالا منظورش مریم رجوی نیست , با این بیربط گویی کم کم کارش به برنامه های کمدی سیمای آزادی خواهد کشید

برای پوشاندن این شکست ها ی نقد او به یک نسیه چنگ میزند و مدعی میشود که در یک انتخابات آزاد مریم رجوی رای خواهد آورد اما همین ادعا را در عمل حاضر نیست به امتحان بگذارد و مثلا مریم رجوی در یک جلسه اینترنتی آزاد شرکت کند و یا یکی از اعضای رسمی در یک مناظره زنده تلویزیونی در خارج کشور شرکت کنند والبته همه هوادارانشان را هم بسیج کنند .

او میگوید ملیونها مردم اروپایی از طریق نماینده های خود از سازمان مجاهدین حمایت کرده اند یک استدلال خنده دار ,چرا که این نماینده ها اولا نماینده های سابق هستند و دوم اینکه پولهایی را که میگیرند با موکلانشان تقسیم نمیکنند که الزاما نظر آنها نظر همه موکلان سابقشان باشد.

شکست دیگری که اعتراف میکند این است که مجاهدین پیر شده اند و برای جبرانش و پوشاندنش سلام میکند به جوانان چند شهر اما طاقت نمی آورد و از ارتش آزادی منحل شده و پیر شده و اشرف و موسی میگوید که خودش آنهارا ول کرده و به کشتن داده است .

به آقای سولانا فحاشی میکند .. از انسداد پول هایشان و دارائی ها در اروپا مینالد , اوبه جرمهای سازمان در دادگاه اروپا اشاره میکند که حمایت مالی از تروریست اختلاس و پولشویی است و همچنین از اقدامان جداشده ها برای شکایت به شدت و با سوزش بسیار مینالد .

به اتهام مسئولیت قتل افراد خودسوزی داده شده برای اولین بار اشاره میکند و با تضرع خطاب به غرب و بقول خودش استکبار مینالد که: جمهوری اسلامی ضد استکبار است چرا یقه مار ا میگیرید و به رسانه های استکباری اشاره میکند و انتظار دارد که در قبال آنهمه خوش خدمتی لااقل یقه اش را نمیگرفتند .

مسعود رجوی آنقدر به نفت ایران چشم دوخته که با فکر حراج آن میگوید روی دریای نفت هستیم و نیاز به نیروگاه هسته ای نیست و میتوان بسا ساده تر از غنی سازی اورانیم, پالایش نفت را انجام داد و انگار به غربی ها چشمک میزند که اگر مریم خانم باشد میتوانیم کنسرسیوم را برقرار کنیم و میگوید این پیشرفت است. و بعد از اینهمه اذعان به شکست در آخر با شکوه شکایت از فعالیت جداشده ها میگوید این فعالیت ها به این دلیل است که دست مجاهدین زیر تیغ است و اینجاست که ضمنی مارا تهدید و هوادران را تحریک میکند که اگر اینطور نبود آنها را یابو برنمیداشت.

او خودش برای مردم ایران و خارج کشوری ها مرز خیانت و جنایت را مشخص میکند مرز مخالفان جمهوری اسلامی را هم مشخص میکند و میگوید هرگونه مخالفت با مقاومت ایران یعنی همان سازمان دشمنی با مردم ایران تلقی میشود. و در نهایت از

جهش ایدئولوژیک و سیاسی و تشکیلاتی حرف میزند که باید دید مثل همان انقلاب ایدئولوژیک است و رقص رهایی یا منظور فرمان خشونت و ترور است

------------

نوید رهایی

91/5/6
طبقه بندی: آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: طنز، پیان تبریک، مسعود لجنی، علیشاهی، نوید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی