نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گزارشی از محمود دشتستانی

خروش خانواده ها و صدا زدن اسم عزیزانشان حتی روی كسانی كه سر پست نگهبانی و از رده های بالا هم بودند تاثیر گذار بود. هر چند بعد از دقائقی زمان پرتاپ سنگ می آمد و با سنگ و تیروكمان و قلاب سنگ از خانواده ها پذیرایی می شد. خانواده های اسرای اردوگاه اشرف عزم جزم كرده و اراده نموده اند كه با سلاح عشق و عاطفه خانوادگی بساط تشكیلات فرقه رجوی را برهم بریزند و ...

خانواده ها


الله اکبر از بی شرمی رجوی (رهبر فرقه مجاهدین خلق)
بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هشتم ژوئیه 2012

آقای محمود دشتستانی که بیش از دو سال قبل توانست از اشرف فرار کند مطلب زیر را در اختیار بنیاد خانواده سحر قرار داده که ذیلا از نظرتان میگذرد:

روز 20/4/91 از شیراز به مقصد عراق بهمراه چند خانواده كه اسیرانی در اردوگاه اشرف داشتند حركت كردیم. فضای خیلی عجیبی داشتم. از طرفی اولین بار بود كه بعد از 5/2 سال كه از اشرف راحت شده بودم به عراق می رفتم و از طرفی دیگر در محیط پر از مهر ومحبت خانواده هایی بودم كه عزیزی را در اردوگاه اشرف داشتند و با گریه و شیون در خصوص عزیزانشان از من سئوالاتی می كردند و با من مثل فرزندانشان و عزیزانشان برخورد می نمودند.

از مادران بالای 65 سال تا برادران و خواهران و همسرانی كه 10 سال ،20 سال و حتی 30 سال چشم انتظار بودند. دلم خیلی اندوهگین و غمناك شده بود و در ذهنم بود كه عاطفه یك حس انسانی است كه در فرقه رجوی آنرا می كشتند و از بین می بردند و اینطور جلوه می دهند كه خانواده شما از طرف سازمان امنیت ایران می آیند و آنها جوخه مرگ شما هستند.

الله اكبر از بی شرمی رجوی.

البته سركردگان و مسئولین فرقه رجوی بخوبی می دانند كه سلاح خانواده و عواطف آنها سلاح بسیار قوی برای درهم شكستن طلسم دروغ پردازی های آنها و باز كردن ذهن اعضای آنها و در نهایت خروج از اشرف هستند.

نكته ای كه مشخص بود این بود كه مسئولین می دانستند كه چه كسانی از خانواده ها آمده اند. لذا آنها را سر پست های نگهبانی نمی فرستادند زیرا از روبروشدن اعضاء با خانواده هایشان بشدت وحشت داشتند ولی به هر حال خروش خانواده ها و صدا زدن اسم عزیزانشان حتی روی كسانی كه سر پست نگهبانی و از رده های بالا هم بودند تاثیر گذار بود. هر چند بعد از دقائقی زمان پرتاپ سنگ می آمد و با سنگ و تیروكمان و قلاب سنگ از خانواده ها پذیرایی می شد. آنهم در گرمای 60 درجه زیر آفتاب سوزان بیابان های اطراف اشرف.

یك نتیجه می توان گرفت كه خانواده های اسرای اردوگاه اشرف عزم جزم كرده و اراده نموده اند كه با سلاح عشق و عاطفه خانوادگی بساط تشكیلات فرقه رجوی را برهم بریزند و طومار اسراتگاه اشرف را در هم بپیچند و عزیزانشان را به آغوش گرم خود باز گردانند.

به امید روزی كه چشم و دل مادران، پدران، خواهران، وبرادران اسرا با دیدن جگر گوشه هایشان روشن شود كه آن روز دور نیست.

محمود دشتستانی – بغداد

سنگسار عاطفه ها

محمود دشتستانی، بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هشتم ژوئیه 2012
http://www.saharngo.com/fa/story/1736

نوشته ای از محمود دشتستانی

همراه با خانواده ها و سایر جداشدگان به یكی از اضلاع اردوگاه اشرف (ضلع شمال) رفته بودیم، خانواده ها طبق معمول اسم فرزندان و عزیزانشان را صدا می زدند و هر كس اسم عزیز اسیر و گروگان خودش را روی تابلویی نوشته و به سمت اردوگاه گرفته بود و التماس می كرد تا اگر كسی از نگهبانان عزیزانشان را می شناسد به او خبر بدهند كه خانواده اش آمده تا آنها را ببیند.

خانواده ها با گریه و شیون و جیغ و فریاد حرفهایشان را میزدند که واقعا نمی توان در قالب کلمات توضیح داد و توصیف كرد. صحنه هائی بود که هر بیننده ای را منقلب میکرد. باید بود و دید و حس کرد تا فهمید. در همان فضای عاطفی و پر از گریه و شیون بودیم كه ناگهان سنگی که از طرف یکی از نگهبانان پرتاب شده بود به كمر یک مادر 70 ساله برخورد كرد. ناگهان آه از نهادش بر آمد و بعد صدایش قطع شد.

متوجه شدیم كه نگهبانان مغزشوئی شده و ضد عاطفه در حال پرتاب سنگ و تکه فلز با تیر و كمان و قلاب به سمت خانواده ها هستند. هر پرتاب واقعا می توانست موجباب کشته شدن یک نفر را فراهم نماید. اما عجیب این بود كه مادران و خواهران از جایشان تكان نمی خوردند و بلند می گفتند نباید ضعف نشان داد و باید ایستادگی کرد.

به قیافه و چهره چند نفر از آنهائیكه ما و خانواده ها را زیر سنگ گرفته بودند نگاه كردم. با چه غیظ و كینه ای سنگ میزدند. انگار عامل تمامی بد بختی های زندگی خود را مقابل رو دیده اند. گوئی به دشمن دیرینه و تاریخی خود سنگ میزنند.

با خودم فکر میکردم که عجیب است که تمامی استرات‍‍‍‍‍‍‍‍زی و تاکتیک سازمان مجاهدین خلق و مسعود رجوی در پرتاب سنگ بسوی مادران 70 ساله و خانواده هایی كه خواسته ای جز دیدار با عزیزانشان ندارند خلاصه شده است.

اما صحنه زیبا این بود كه خانواده ها علیرغم همه اینها از صدا كردن عزیزانشان باز نمی ایستادند و فریاد می زدند و دست نمی کشیدند.

ملاقات، ملاقات، حق مسلم ماست / عزیزانمان را آزاد كنید / بگذارید از دور هم که شده آنها را ببینیم، از چه می ترسید؟ / عاطفه، عاطفه سلاح برتر ماست.

مطمئنا در آینده ای نه چندان دور آنها به هدف پاکشان خواهند رسیدف زیرا عاطفه و آغوش گرم خانواده سلاح برتر در رویارویی با تشكیلات فرقه رجوی است و عاقبت رجوی باید در برابر این سلاح برتر تسلیم شود.

------------
91/5/8




طبقه بندی: افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: محمود دشتستانی، خانواده ها، اشرف، سنگ باران خانواده ها، ملاقات ریال حقوق بشر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی