نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی اصلی ترین پایگاه های مخفی سازمان که مسئولین رده بالای سازمان در آن بودن یکی پس از دیگری لو رفتن یا بقول فرمانده فتح الله نقطه مقابل های رجوی و مخالفین تصمیم رجوی یکی پس از دیگری پایگاهشان لو رفته و کشته شدن از جمله محمد ضابطی و مسئولین همراه او موسی خیابانی و همراهانش و..

آقای نادر نادری

http://iran-interlink.org/userfiles/Image/ex-members/2012/Naderi%20Nader.png

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، بیست و هشتم ژوئیه 2012
http://www.saba1963.blogfa.com/post-50.aspx

یکی فرار بزدلانه اش از ایران و دیگری جنایت علیه مردم ایران البته باید گفت جنایت جنگی علیه مردم ایران و قربانی کردن فرزندان مردم ایران برای مطامع شخصی خودش به اسم فروغ جاویدن که یک عملیات دیکته شده از طرف حزب بحث و صدام بود چون در پایان جنگ صدام برای ادامه روند جنگ نیاز به امتیازاتی برای تبادلات بعدی شدیدا به آن نیاز داشت و تنها ابزار آن هم در آن شرایط فقط فقط سازمان مجاهدین و مسعود رجوی بود . چون آن همه امکانات و ابزار جنگی که در عرض سه روز سرازیر شد به قرار گاه های مجاهدین خود به تنهائی بیانگر دیکته بودن عملیات سراپا دروغ جاویدان بود .

خیانت اولش همان فرار او بود.

رجوی وقتی که دید در تقسیم قدرت سهمی به او نرسید شروع به تحرکات مشکوکی زد از جمله آن در فاز سیاسی مرتبا از طرف مسئولین تاکید به درگیر شدن و اینکه در صورتی می بینید یکی از هواداران مورد ضرب شتم قرار گرفته شما دخالت نکنید و بخواهید او را نجات دهید .در بعضی موارد خودم شاهد بودم که از افراد شرور تحت اسم نیروهای رژیم استفاده می کردن که هواداران سرشناس و با نفوذ را مورد حمله قرار داده که برای برنامه آینده توجیح داشته باشند .رجوی در مقطعی که ایران در گیر جنگی نابرابر بود چون هنوز یک سال از انقلاب نگذشته بود و ارتش ایران کاملا از هم پاشیده شده بود صدام به ایران حمله کرد جنگ صدام با خمینی نبود بلکه جنگ او با مردم ایران و آب خاک ایران بود .رجوی نامردانه میخاست از این ضعف ایران سو استفاده کند که شاید بقدرت برسد که در داخل جنگی به نفع دشمن راه انداخت و دشمن شاد کن هدیه ای که صدام در خواب هم نمی دید از طرف رجوی و وقتی رجوی دید که در مقابل مردم ایران ایستاده و حلقه تنگ تر میشود طبق معمول فرار را بر قرار ترجیح داد که با فرار رجوی پیامدهای بدنبال داشت که البته سوال های که چرا بعد از فرار رجوی اصلی ترین پایگاه های مخفی سازمان که مسئولین رده بالای سازمان در آن بودن یکی پس از دیگری لو رفتن یا بقول فرمانده فتح الله نقطه مقابل های رجوی و مخالفین تصمیم رجوی یکی پس از دیگری پایگاهشان لو رفته و کشته شدن از جمله محمد ضابطی و مسئولین همراه او موسی خیابانی و همراهانش و............... چون احتمال این می رفت که یا انشعابی در پیش باشد یا اینها حقایق را برای دنیا بازگو کنند چرا این اتفاقات درست بعداز مدت خیلی کوتاهی بعد از استقرار رجوی در فرانسه پیش آمد . از آنطرف هم تمام خانه های تیمی لو رفته و نفرات کشته شدن بدلیل بلاتکلیفی نیررو های پائین تر چون فرماندهی در داخل ایران برای هدایت این نیروها باقی نمانده بود چون مسئولین بالا مثل ضابطی و دیگران که نقطه مقابل رجوی بودن در تصمیم شروع جنگی که در آن شرایط لازمه نبود داخل کشور فاقد فرماندهی بود . چرا که اگر این فرماندهی در ایران بود چه لزومی داشت که نیروهای که در کردستان ایران داشت سازمان برای عملیات شهری به داخل ایران مثل تهران و..... اعزام میکرد یا اساسا در فرانسه عملیات ها هدایت میشدن .بعد از فرار رجوی و درک هواداران از شرایط بود که سیل توبه کننده در زندان ها راه افتاد بخاطر خیانت رجوی .

مرد دیگر رجوی در مرداد ماه جنایت جنگی بود که به اسم فروغ جاویدان راه انداخت .

که در این جا باید بگم که تازه فهمیدم چرا رجوی در عالم غیب بسر میبرد . چرا در این سر فصل که آنرا بیمه نامه سازمان می داند مخفی شده . اگر فروغ جاویدان بیمه نامه است پس از چی میترسی مخفی شدی ؟ مگر اینکه خودت هم مثل تمام دنیا قبول داشته باشی که فروغ جاویدان یک جنایت جنگی بود و از پاسخ گویی آن هراس داری وقتی میگیم جنایت جنگی قصد م این نیست که فقط کلمه ای را خرج کرده باشم آقای رجوی در آن جنگ مگر رفسنجانی یا خاتمی یا خلخالی یا فرزندان آنها کشته شدن مگر غیر از آن بود که مردم غیر نظامی اولین قربانیان آن دروغ جاویدان تو بودن و یا فرزندان همان خلق قهرمانی که تو خودت را مدافع آنها می دانستی قربانیان دستور کور کورانه و دیکته شده تو از صدام شدن آیا جنایت جنگی شاخ دارد یا دم . آقای رجوی یادتان هست در جمع بندی عملیات برای تعین تعداد کشته های نیروهای ایرانی وقتی افراد و مسئولین میامدن و آمار می دادن تعریف می کردن که چطور سر بازهای که به اجبار به سر بازی رفتن وقتی تسلیم شدن و سلاح هایشان را زمین گذاشتن چطور بصورت گروهای 20 یا 30 نفره را بقول خودتان اعدام انقلابی کردن و لبخند ملیحی به چهره ات می نشست آیا آن اعدام های انقلابی جنایت جنگی نیست خوشبختانه افراد زیادی که شاهدین زنده آن جنایات هستند از سازمان جدا شده و بعنوان مدارک زنده و غیر قابل انکار در تمام دنیا پراکنده هستند آیا آن اقدام تو یک عمل ضد بشری نبود . اگر توان پاسخ گوئی به این جنایاتت را داری پس چرا در این سر فصل مهم هنوز مخفی شدی . بلاخره باید روزی پاسخگوی این جنایات باشی هر چند قطره از دریای جنایت های تو است.

----------
طبقه بندی: افشاگری،  آقای روح ا... تاجبخش، 
برچسب ها: جداشده، نجات یافتگان، نادر نادری، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی