نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 مرداد 1391

علت بالا بودن آمار سرطان و سكته ، ناشی از فشارهای عصبی و روحی است كه از ناحیه سران سازمان به اعضا و در طول سالیان دراز به آنان وارد شده است. طی یكی، دو سال گذشته بیش از 40 الی 50 نفر مبتلا به سرطان، سكته و بیماری های لاعلاج دیگر شده و فوت كرده اند.

مریم سنجابی

علت مرگ زودرس اعضای منافقین
کد خبر: ۲۶۱۲۹۳تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱

مریم سنجابی عضو سابق شورای مركزی منافقین در خصوص اخبار منتشر شده طی هفته های اخیر در مورد مرگ و میر اعضای سازمان منافقین در اشرف و لیبرتی در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی »ندای حقیقت« گفت: علت بالا بودن آمار سرطان و سكته در جامعه 3 هزار نفری سازمان، ناشی از فشارهای عصبی و روحی است كه از ناحیه سران سازمان به اعضا و در طول سالیان دراز به آنان وارد شده است.

وی افزود: سران فرقه علیرغم اطلاع دقیق از نوع بیماری اعضای خود، از اعزام و مداوای آنها در بیمارستان های عراقی جلوگیری می كنند.

عضو سابق شورای مركزی منافقین ادامه داد: طی یكی، دو سال گذشته بیش از 40 الی 50 نفر مبتلا به سرطان، سكته و بیماری های لاعلاج دیگر شده و فوت كرده اند.

سنجابی با اشاره به اینكه سالیان متمادی زندگی در شرایط سخت عراق و اردوگاه اشرف و در آب و هوای بیابانی و آفتاب 50درجه با حداقل امكانات رفاهی جز این نمی توانست ارمغانی برای اعضا داشته باشد، گفت: این در حالی است كه مسعود و مریم رجوی در بهترین ویلاها و خانه ها در عراق یا فرانسه زندگی می كنند و هزینه زندگیشان با شاهان و سلاطین هم تراز است.

وی با بیان اینكه رجوی اعتقاد به قانون دیالكتیك و تكامل دارد كه بر اساس آن حیوانات پست تر، قربانی حیوانات تكامل یافته تر می شوند، خاطرنشان كرد: تز مسعود رجوی برای انسانها نیز همین گونه است. به همین دلیل مریم رجوی بارها در سخنرانی هایش می گفت اگر همه مجاهدین هم كشته شوند باكی نیست و فقط مسعود زنده بماند كافی است
.....................

9/5/91
طبقه بندی: افشاگری،  بتول سلطانی، مریم سنجابی،  نقض حقوق اعضاء، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی