نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این سازمان به سرکوب مردم در نظام سرنگون شده پیشین متهم است و نقش منفی آن در آن دوره بر کسی پوشیده نیست، ضمن اینکه این فرقه عامل اصلی ایجاد فتنه‌های مذهبی میان مردم عراق بوده است.نماینده پارلمان عراق با تأکید بر ضرورت هماهنگ شدن تلاش‌ها به منظور اخراج منافقین از این کشور، گفت: ضرورت دارد همه دستگاه‌ها و مقامات عراقی،‌ برای اخراج هر چه سریع‌تر منافقین از عراق،‌ با یکدیگر متحد شوند.

                                                 

                             

                                                   

نماینده پارلمان عراق با تأکید بر ضرورت هماهنگ شدن تلاش‌ها به منظور اخراج منافقین از این کشور، گفت: ضرورت دارد همه دستگاه‌ها و مقامات عراقی،‌ برای اخراج هر چه سریع‌تر منافقین از عراق،‌ با یکدیگر متحد شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از روزنامه «البینه» عراق، شیخ خالد الملاء عضو فراکسیون اتحاد ملی عراق طی سخنانی اعلام نمود به دلیل نقش منفی سازمان منافقین در عراق، باید تمامی تلاش‌های قانونی و مردمی جهت اخراج این سازمان از خاک کشور هماهنگ و یکدست شود.

وی افزود: این سازمان به سرکوب مردم در نظام سرنگون شده پیشین متهم است و نقش منفی آن در آن دوره بر کسی پوشیده نیست، ضمن اینکه این فرقه عامل اصلی ایجاد فتنه‌های مذهبی میان مردم عراق بوده است.

ملاء در سخنان خود به این نکته اشاره کرد که پارلمان باید در قانون گذاری و تصویب قوانین به منظور اخراج این سازمان از خاک عراق نقش محوری داشته باشد چرا که پارلمان نمایانگر اراده مردم است و اخراج این سازمان یک خواسته مردمی می باشد.

وی در پایان اظهار داشت تصویب چنین قوانینی مانع از مداخله خارجی در امور عراق چه از جانب عربستان و یا دیگر کشورها می‌شود.
طبقه بندی: پارلمان عراق، 
برچسب ها: عراق، پارلمان عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی