نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391

آغاز فعالیت انجمن ضدفرقه MAST در فرانسه ؛ با افشاگریهای چندین سالۀ جداشدگان از فرقۀ رجوی که با ضرب و شتم مداوم آنان توسط چماقداران اعزامی از اور-سور-اواز همراه بود، پس از چند دهه حضور مجاهدین در فرانسه و تبدیل شدن شهرک اور-سور-اواز به مرکز فرماندهی اعمال تروریستی فرقۀ رجوی، و نادیده گرفتن شدن این خطر بزرگ توسط دولتهای اروپایی و به طور خاص دولت فرانسه، برای اولین بار تعدادی از جوانان آگاه این کشور که خطر گسترش فرقه گرایی و تروریسم را بعد از چندین عملیات در کشورهای مختلف اروپایی تجربه کرده اند در حرکتی هوشیارانه با تشکیل یک انجمن ضد فرقه که به اختصار «ام آ اس تی» نامیده می شود،

نوید رهایی

Added by admin on 31/07/2012.
Saved under فریاد آزادی
 

نشانگر هوشیاری روز افزون جوانان فرانسوی از خطر حضور فرقۀ تروریستی رجوی در اروپا

...فعالیتهای خود را در جهت محدود کردن فعالیتهای مریم قجر و فرقه خطرناک او در فرانسه آغاز نمودند که این حرکت می تواند طلیعه اخراج این فرقه تروریستی-مذهبی از فرانسه و یا به محاکمه کشیدن مریم قجرعضدانلو باشد که طی دهسال اخیر مشابه آنرا در عراق مشاهده نمود.

اولین فعالیتهای این انجمن به هنگام نمایش ۲۳ ژوئن مریم قجرعضدانلو در شهرک ویلپنت شکل گرفت که اعضای انجمن موفق شدند هزاران پوستر در نقاط مختلف شهر اواز و پیرامون محل سکونت رهبر این فرقه تروریستی پخش نمایند و با دهها تن از ساکنان این منطقه گفتگو کنند. در این گفتگوهای افشاگرانه برخی از ساکنان منطقه که برای اولین بار متوجه حضور یک چنین فرقه خطرناکی در شهرشان می شدند، خواهان تعطیل شدن این پادگان مخوف و اخراج رهبران این فرقه شدند. به نظر می رسد سرانجام این پادگان نیز مشابه مقر اشرف در عراق باشد.

به این ترتیب، فعالیتهای افشاگرانه انجمنهای مختلف جداشدگان در سراسر اروپا در حال به بار نشستن است و امیدوار هستیم بزودی بساط شیادانه و خطرناک این فرقه در اروپا برچیده شود و نیروهای اسیر شده در اور-سور-اواز نیز بتوانند به رهایی فکری و جسمی دست یابند.

ویدیوی زیر بخشی از فعالیتهای این انجمن در منطقه اور-سور-اواز و دیگر مناطق نزدیک آنرا نشان می دهد:

http://youtu.be/JciBGIV5tTM

انجمن فریاد آزادی، که اعضای آن همگی از جداشدگان فرقه تروریستی مجاهدین هستند، حمایت همه جانبه خود را از جوانان آگاه فرانسوی اعلام داشته و آماده همکاری با انجمن MAST در راستای افشای هرچه بیشتر فرقه رجوی و انتقال تجارب خویش به مردم فرانسه و همچنین شرکت در هر دادگاهی برای دادن شهادت پیرامون جنایتهای انجام شده توسط رهبران فرقه مجاهدین می باشند.

در زیر، ترجمه متن پیاده شده فیلم که توسط سایت آریا ایران انتشار یافته، آورده شده است:

(((حمله ی فیزیکی ، مغز شویی، کیش شخصیت.این کلمات ترسناک هستند اما حقیقت دارند. حقیقتی که در یک کلمه خلاصه می شود ” فرقه” !

ما تصمیم گرفتیم یک گروه از فعالان مبارزه با فرقه گرایی را همراهی کنیم .تلاش این گروه،شناساندن فرقه ی مجاهدین خلق ایران است. این گروه متشکل از شهروندانی است که متعهد به اطلاع رسانی و هشدار دهی به مردم می باشند. ما قدم به قدم انها را همراهی می کنیم،چه در شب و چه در روز. ما سعی می کنیم شهادت های ساکنان اوور سورواز را جمع آوری کنیم یعنی شهری که مقر اصلی فرقه ی مجاهدین در آن قرار دارد.

برای درک فرقه ی مجاهدین خلق ایران ما سعی می کنیم ماهیت آنها را بشناسانیم. این سازمان که خودش را اپوزیسیون حکومت ایران معرفی می کند گذشته پر تنشی داشته است. چه کسی در پشت سازمان مجاهدین است و برای چه اورسوروآز را انتخاب کرده اند؟ اینها سوالاتی است که ما سعی در جوابگویی به آنها داریم.

سازمان مجاهدین خلق ایران در دهکده اورسوروآز مستقر است. این گروه که ابتدا سیاسی می نمود خیلی زود به شکل یک گروهک مسلح در آمد. اولین عملیات های انتحاری پر سر و صدای این گروه در سال های ۷۰ میلادی انجام گرفت.

این سازمان که از سال ۱۹۸۱ در فرانسه مستقر شده یک گروه نظامی و حتی تروریستی است.در واقع وقتی دقیق تر نگاه می کنیم عملکردهای سازمان مجاهدین خلق بیش از هر چیز دیگری به عملکردهای تروریستی شبیه است. بعد از کشته شدن بنیانگذاران آن،مسعود رجوی بلافاصله رهبر گروه شد. در اواخر سال های ۸۰ مسعود رجوی فرانسه را ترک کرد تا به عراق رفته و به متحد خود صدام حسین بپیوندد.

همان طور که مریم رجوی خودش را مهر تابان انقلاب می نامد ، مسعود رجوی خود را بعد از خداوند و صدام حسین، پیشوا (امام) و ارباب مطلق اعضایش می داند.

همسر او مریم رجوی در فرانسه مانده و رهبری این گروه را به عهده دارد. اتفاقات سال ۲۰۰۳ باعث شد تا فرقه بودن این گروه قطعی تر گردد. در واقع دادگستری فرانسه در روز ۱۷ ژوئیه ۲۰۰۳ تصمیم گرفته است که تحقیق و تفحصی را در قلب سازمان مجاهدین خلق در اورسوروآز به انجام برساند. به دنبال این تفحص مریم رجوی دستگیر شد . اعضای سازمان مجاهدین به نشانه اعتراض دست به خود سوزی زدند.

کدام رهبر سیاسی به مبارزان خود چنین اقدامات وحشتناکی را تحمیل می کند؟ این افراد مسلما از” آنگ سان سوچی” فاصله ی زیادی دارند و به طرفداران فرقه ی “واکو” نزدیکی بیشتری دارند. این خودسوزی ها دو زخمی شدید و یک کشته برجای گذاشت. در واقع زنی که خود سوزی کرده بود به دلیل وخامت جراحات خود جان داد.

در سال ۲۰۰۷ دو تن ار رهبران سازمان مجاهدین خلق به اتهام ترغیب به خودکشی در مقابل دادگاه پاریس قرار گرفتند. در واقع شهادت های بسیاری وجود دارد که که نشان می دهد این دو نفر پیت بنزین را برای آن دو مرد و زنی که خودسوزی کردند، تهیه کرده بودند. علیرغم شواهد بدست آمده از دادستانی افراد دستگیر شده آزاد شدند.

این اتفاقات به نظریه وجود ایده های تلقینی و شستشوی مغزی قوت می بخشد. همان طور که در سال ۲۰۰۷ یکی از اعضای جدا شده ی سازمان در مصاحبه با فرانس۲۴ می گوید در داخل این تشکیلات اعضا هیچ دسترسی ای به اطلاعات بیرونی ندارند .

” تصویری که این سازمان از خودش ارائه می دهد کاملا بر عکس آن چیزی است که در واقعیت وجود دارد. مجاهدین خلق ایران می گویند که برای آزادی زنان، حقوق مردان و برابری میان انسان ها مبارزه می کنند. اما وقتی که وارد سازمان می شویم خود را گرفتار احکام و عملکردهای فرقه گرایانه می بینیم که در یک جامعه ی معمولی وجود ندارد. محدودیت های زیادی برای اعضا در درون سازمان وجود دارد”.

ما از طریق اورسوروآز به قلب قضیه می رویم. جایی که در نگاه اول زیبا و آرام به نظر می رسد. اما مبارزان علیه فرقه سعی دارند لکه موجود در این منظره را به ما نشان بدهند. در خارج از شهر خانه ای وجود دارد. این خانه متعلق به سازمان مجاهدین خلق است که به صورت ویژه محافظت شده است.

به محض رسیدن به محل یک مأمور امنیتی را مشاهده می کنیم. به همین خاطر دوربین هایمان را خاموش می کنیم تا شکی ایجاد نشود.از همین رو مبارزان علیه فرقه گرایی از ما خواستند که هویت ایشان و خانواده هایشان را فاش نکنیم. چرا که گروه سازمان مجاهدین خلق یک جنبش فرقه گرایانه ی بسیار توانا و بسیار خطرناکی است.

مبارزان علیه فرقه سعی دارند نقاب از چهره ی این گروه فریبکار و مخل صلح را بردارند. اقدامی بکنند و مردم را آگاه سازند. زیرا فردا ۲۳ ژوئن و روز گردهمایی سالانه مجاهدین در “ویلپنت” می باشد. آنها این زمان را برای اقدام موثر خود انتخاب کرده اند زیرا نمایندگان آنها در این روز در شهر نیستند تا از اقدام افشاگرانه مبارزان علیه فرقه ممانعت به عمل بیاورند. وقتی که ما از آنها می پرسیم آیا گردهمایی،بزرگ خواهد بود؟ یکی از مبارزان به ما می گوید که سازمان مجاهدین خلق ایران و اعضای آن که مجبورند به گردهمایی بروند به علاوه ی کسانی که پول می گیرند تا به آنجا بیایند، همه ی اینها برای این است که تجمع بزرگ نشان داده شود تا قدرت نمایی کنند.

اعلامیه های گردهم آیی مجاهدین در تمام سطح دهکده اورسوراواز نصب شده اند.یکی از مبارزان علیه فرقه به ما توضیح می دهد که این امر طبیعی است زیرا شهرداری اورسوروآز تضمین کننده حضور مجاهدین در این شهر است. مجاهدین نیز در ازای این تضمین آنها را از لحاظ مالی پوشش می دهند.

با رسیدن به مقابل تابلوهای انتخاباتی،یکی از مبارزین ضد فرقه به ما گفت که نصب اعلامیه های مبارزه با فرقه روی تابلوهای انتخاباتی اقدامی برای حفظ صلح عمومی است.

نصب اعلامیه ها به پایان می رسد. مرحله ی بعدی این است که از فردا تأثیراین عمل را ببینیم.

ما با تعدادی از ساکنان اورسوراواز دیدار کردیم و در میان کسانی که اعلامیه ها را دیده اند افراد کمی تمایل به پاسخگویی به سوالات ما دارند. با این حال ما با چند نفر صحبت کردیم:

- سلام آقا.یک فرقه در شهر شما وجود دارد.

- یک فرقه در شهر من؟

- نگاه کنید!

- بله،یک فرقه.این چه فرقه ای است؟

- فرقه مجاهدین خلق ایران.

- فرقه مجاهدین خلق ایران؟ من هیچ وقت چیزی از این افراد نشنیده ام!

- در این مورد چه فکر می کنید؟

- آه من؟ از فرقه ها خوشم نمی آد.به هر حال خودتان هم می دانید …

- آیا می خواهید که آنها در نزدیکی شما بسر ببرند؟

- نه،هرگز!

- آیا می خواهید که آنها در نزدیکی بچه های شما بسر ببرند؟

نه

- آیا مایلید که آنها خودشان را در نزدیکی شما به آتش بکشند؟

نه،نه،نه!

***

-سلام. می شود چند سوال از شما پرسید لطفا؟

- بله،بله.

- می توانم از شما فیلمبرداری کنم؟

- نه مایل نیستم

- ما در مورد فرقه ها تحقیق می کنیم ، به نظر می رسد که یکی از آنها در شهر شما قرار دارد ! آیا شما این موضوع را می دانید؟

- یک سکت؟!

- بله، این را بخوانید. چه فکر می کنید؟ آدم های زیادی کشته شدند، آدم های زیادی را سر بریده اند .

- اینا کار فرقه است؟ اینجا؟

- دقیقا.

-این فرد همسایه ی شماست.

-این دیوانگی است!

-آیا شما این همسایه ها را می خواهید؟

- البته که نه ، نه ! باید از اینجا بروند … این دردسر سازه !

***

- یک فرقه؟ در شهر؟ این موضوع واقعا نگران کننده است،آدم نمی دونه چطوری فرقه رو اداره می کنند؟ یا اصلا یه فرقه وقتی در نزدیکی یک مدرسه یا جای دیگه باشه نگران کننده است . بخصوص که به آدم بگن یه فرقه توی شهرمون وجود داره .

***

-آیا شما در جریان هستید که یک فرقه در شهرتان وجود داره؟

-نه، از شما شنیدم.

-اسم این فرقه سازمان مجاهدین خلق ایران است . شما آن را می شناسید؟

-نه ، اصلا.

-نگاه کنید! این همان چیزی است که شما برای بچه هاتون می خواستید؟

-آه نه اصلا. این عکس ها خیلی وحشتناکند!

- دلتان می خواد که این فرقه در شهرتان بماند؟

-نه!

-دلتان می خواد که بیرونشان کنیم؟

-بله،حتما! دلم می خواد که آدمای معمولی در شهرم زندگی کنند.آدم های سالم.آدم هایی که خودشان را به آتش نمی کشند.

به این عکس ها که نگاه می کنم خیلی وحشتناکه. باید بچه ها رو از خشونت دور کرد تا یه شهر سالم و آرام داشت.

دو “گورو”یی که با کیش شخصیت حکمرانی می کنند. فریب می دهند و دستورات سختی را دیکته می کنند. فضای بیرون از گروه خود را شیطانی توصیف می کنند تا از این طریق اعضای خود را به بردگی بکشند .

سازمان مجاهدین خلق نیز مانند بسیاری از گروه های فرقه گرا سعی در پنهان کردن واقعیت فعالیت های خود را دارد. آنها افکار عمومی را منحرف می کنند .فرقه ها چندین شکل دارند اما هدف همه ی آنها یکسان است.

مبارزان علیه فرقه، یک خواسته دارند. خواسته ی آنها این است که همه ی این مسائل پایان بگیرد. مغزشویی، خشونت ها و بخصوص انحراف انسان ها. این فعالان به مبارزه ی خود تا جایی که فرقه سازمان مجاهدین خلق ایران از بین برود ادامه خواهند داد.

لازم به یادآوری است که گروه MAST ( جنبش شهروندی ضد فرقه) با معرفی خود در شبکه اینترنت، اساسنامه ای را برای فعالیت هایش در منطقه والدواز منتشر نموده که ترجمه آن ذیلا آورده شده است:

لینک به منبع اصلی فیلم به زبان فرانسه :

La Face Cachée de l’OMPI,une secte a Auvers sur Oise

MAST ( جنبش شهروندی ضد فرقه) ،سازمانی است که علیه جریان های فرقه گرایانه مبارزه می کند. فعالیت MAST بر پایه ی شناخت فرقه هاست تا به این ترتیب افکار عمومی فرانسه نسبت به خطرشبه انجمن های پوششی فرقه ها هوشیار شوند.برای تحقق این امر؛

ما نام انجمن های پوششی فرقه ها را اعلام می کنیم.

پشتیبانان این فرقه ها را شناسایی می کنیم.

جوانان را از تجربیات خودمان و شبکه های ارتباطی مان بهره مند می سازیم تا از بند فرقه ها خارج شده و به دام آنان نیفتند.

اطلاعاتمان را در اختیار پشتیبانان فرقه ها قرار می دهیم تا به آنها ماهیت واقعی این “انجمن ها” را بشناسانیم.

اگر حمایت آنها ادامه پیدا کرد،این حامیان را افشا کرده و آگاهی سازی می نماییم.)))

 ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۲

فریاد آزادی

...............................

12/05/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  فرقه گرایی،  افشاگری، 
برچسب ها: اخراج مجاهدین، اروپا، اورسوراواز، مریم رجوی، بین الملل، تروریسم، جامعه، فرانسه، فرقه رجوی، لیست تروریستی، آمریکا، مسعود رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی