نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ما خانواده ها ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط سازمان ملل و آقای مارتین کوبلر و پشتیبانی از ادامه طرح نقشه راه برای انتقال افراد ، لذا قویا درخواست می کنیم تا از طریق سازمان ملل و صلیب سرخ و سایر سازمانهای واسطه ترتیب ملاقات ما با فرزندان و بستگانمان داده شود.

نوید رهایی

منبع:  انجمن نجات
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

با توجه به اینکه ما خانواده ها سالهاست که در فراق دیدن فرزندانمان می سوزیم و فرقه رجوی اجازه دیدار ما را با فرزندانمان نمی دهد. تاکنون چندین سال است که برای دیدن آنها به عراق می آییم اما در حسرت دیدار آنها می سوزیم . لذا ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط سازمان ملل و آقای مارتین کوبلر و پشتیبانی از ادامه طرح نقشه راه برای انتقال افراد لذا قویا درخواست می کنیم تا از طریق سازمان ملل و صلیب سرخ و سایر سازمانهای واسطه ترتیب ملاقات ما با فرزندان و بستگانمان داده شود. سازمان علیرغم تاکیدات سازمانهای بین المللی اعم از سازمان ملل و صلیب سرخ و... و همچنین دولت عراق، سعی در کند کردن انتقال افراد به لیبرتی را دارد و در این مسیر مانع تراشی و بهانه گیری می کند و می خواهد با ایجاد موانع در ملاقات خانواده ها با فرزندان خود , حصارهای فرقه ای خود را محکم تر کند . در کجای دنیا و کدام زندان خانواده نمی تواند با فرزند و بستگانش ملاقات داشته باشد؟ ما خواهان بازگشت فرزندانمان به آغوش پر از مهر و محبت خانواده هستیم .

ما خانواده ها خواستهای خود را به صورت زیر ارائه می کنیم:

1- ادامه جابجایی زود هنگام 1200 نفر باقی مانده که هم اکنون در اشرف زندگی می کنند به کمپ لیبرتی.
2- امکان حضور خانواده ها در جلو کمپ لیبرتی.
3- افراد مستقر در کمپ لیبرتی باید بتوانند آزادانه با خانواده ها , بستگان و دوستانشان ملاقات کنند.
4- سازمان ملل کمیساریای عالی پناهندگان بایستی به کمپ افراد در گرفتن اقامت و پناهندگی از کشورهای اروپایی و امریکایی کمک کنند و افراد کمپ نیز بایستی بتوانند آزادانه کشورهای دیگری را برای اقامت خود برگزینند.
5- امکان تماس تلفنی و نامه نگاری برای افراد مستقر در کمپ برای ارتباط با خانواده هایشان باید در اسرع وقت ایجاد شود . بعضی از آنها نزدیک به 30 سال است که با خانواده خود تماسی نداشته اند و سازمان آنها را از انجام این کار منع کرده است.

ما بر این نکته تاکید داریم :


ما با ادامه طرح نقشه راه آقای مارتین کوبلر موافقیم و اقدامات سازمان فرقه ای رجوی را برای بلوکه کردن و تولید مشکل در راه این طرح، محکوم می کنیم زیرا این طرح بر طبق خواست و حق افراد کمپ لیبرتی و خانواده های آنهاست.


با نهایت تشکر
با تقدیم احترام
3/اوت/2012
انجمن نجات

 
طبقه بندی: خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: خانواده ها، سازمان ملل، ملاقات، اشرف، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی