نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرماندار شهرستان الخالص از اقامه ۲۷۵ مورد دعوی قضایی علیه گروهک تروریستی منافقین به اتهام قتل عراقی‌ها و تجاوز به خاک‌شان خبرداد.

فرماندار خالص

18 مرداد ۱۳۹۱

خبرگزاری ایسنا

عدی الخدران در گفت‌وگو با سایت سومریه نیوز گفت: از ۲۷۵ مورد دعوی قضایی اعلام شده علیه این گروهک ۱۱۴ مورد آن مربوط به خانواده‌های قربانیان عراقی است که اعضای خانواده‌شان به دست این گروهک و یا گروه‌های حامی آن‌ها کشته شدند.

او ادامه داد:‌ گروهک تروریستی منافقین به تاریخ خونبارش علیه مردم استان دیالی طی بیش از سه دهه‌ متوالی شهرت دارد. این گروهک فجیع‌ترین جنایات را در حق افرادی بی‌گناه انجام داد و علاوه بر آن زمین‌های کشاورزی در اطراف پادگان اشرف را غصب کرد.

الخدران در ادامه به تلاش‌های گسترده نهادهای حقوق بشری عراق برای طرح جرایم گروهک تروریستی منافقین در دادگاه‌های بین‌المللی به منظور بیان واقعیت اقدامات تروریستی چندین ساله آن‌ها تاکید کرد.

91/05/18
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)، 
برچسب ها: الخدران، فرماندار شهرستان الخالص، شکایت، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی