نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسئولین سازمان مجاهدین در اوج بی مسئولیتی و بی توجهی به هشدارهای مقامات عراقی نه تنها اقدامی برای تخلیه نهایی این کمپ انجام نمیدهند بلکه با مانع تراشی های گوناگون این کار را به تعویق انداخته اند! هرچند این مانع تراشی ها و بهانه جویی ها از ابتدای انتقال این افراد به کمپ موقت ترانزیت انجام میشد!

جنگ افروزان

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس 
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱


مقامات مسئول عراقی و سازمان ملل متحد به مسئولین سازمان مجاهدین هشدار داده اند که روزهای پایانی ماندن در اشرف را سپری میکنند و برای جلوگیری از بروز هرگونه درگیری و خونریزی دوباره بایستی که حداکثر همکاری را در تخلیه کامل این اردوگاه با نیروهای عراقی انجام دهند! اما مسئولین سازمان مجاهدین در اوج بی مسئولیتی و بی توجهی به هشدارهای مقامات عراقی نه تنها اقدامی برای تخلیه نهایی این کمپ انجام نمیدهند بلکه با مانع تراشی های گوناگون این کار را به تعویق انداخته اند! هرچند این مانع تراشی ها و بهانه جویی ها از ابتدای انتقال این افراد به کمپ موقت ترانزیت انجام میشد! صحبتهایی از قبیل اینکه اینجا آب ندارد، برق ندارد و خیابانها آسفالت و چند بانده نیستند و از همه اینها مهمتر اینجا مار و عقرب دارد و شجاعترین نیروهای دنیا نگران مارگزیدگی هستند! اکنون که بیش از دوهزار نفر از نیروهای سازمان البته با رکبی که خانم هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه امریکا مبنی بر اینکه شرط اول خروج این گروه از لیست تروریستی ترک اشرف است به آنها زد قرارگاه اشرف را ترک کرده اند و سازمان هم دید که ای بابا هم اشرف را از دست دادند هم کما کان در لیست باقی ماندند و از همه مهمتر اینکه مکان جدید آنها هم از طرف سازمان ملل یا کمیساریای عالی پناهندگان ثبت و برسمیت شناخته نشد باین فکر افتادند که دوباره از پوست و خون و جان نیروهای بخت برگشته مایه گذاشته و با جلو تیر و تیغ دادن آنها بتوانند که شاید امتیازی برای خود کسب کنند! از اینرو در مصاحبه ها اعلام کردند که تازه زمانی که مکان جدید آنها برسمیت شناخته نشود مابقی نیروهای اردوگاه اشرف را ترک نمیکنند! این موضعگیری با واکنش مقامات عراقی و امریکایی مواجه شد. بطوریکه یکی از مسئولین امریکا در صحبتی گفت: که ما در تخلیه قرارگاه اشرف به مجاهدین باج نمیدهیم یا همچنین یکی از مسئولین وزارت کشور عراق تاکید کرد که حضور مجاهدین در عراق غیرقانونی است و آنها بایستی در پایان زمان معین شده اشرف را تخیله کنند!
اکنون آقای مارتین کوبلر که از مسئولین ملل متحد در کشور عراق است برای جلوگیری از هر گونه خونریزی و جهت کمک به این گروه در تخلیه اشرف به آنها اعلام کرده است اگر از وضعیت استقراری کمپ لیبرتی راضی نیستید در هتلهای عراقی مستقر شوید تا روند انتقال شما به کشور بعدی انجام شود. پیشنهادی که حقیقتا خود من به شخصه انتظارش را نداشتم. چرا که منتهای همکاری و حسن نیت مقامات ملل متحد در حل مسالمت آمیز این معضل را نشان میدهد اما مسئولین فرقه رجوی همچنین با قبول این پیشنهاد مخالفت کرده و آنرا نپذیرفتند! پیشنهادی که بواقع مسئولین مجاهدین را خلع سلاح کرد! چرا که دیگر هیچ بهانه ای برای عدم ترک اشرف را برایشان باقی نگذاشت! شاید برای کسانی که با کارکردهای این فرقه بطور دقیق آشنا نباشند عدم پذیرش این پیشنهاد خیلی عجیب و قابل هضم نباشد اما برای کسانی که سالیان در این فرقه بوده اند خیلی جای تعجب نداشت! چرا که فرقه کثیف رجوی بشدت از دسترسی نیروها به دنیای آزاد هراس دارد! آنها بشدت میترسند که اگر پای نیروها به هتلهای بغداد باز شود و از زیر چتر تشکیلات خارج شوند دیگر حتی یک نفر را هم نمیتوانند که به جمع خود بازگردانند! حتی به بهای اینکه صد نفر یا بیشتر هم کشته شوند ولی نمیپذیرند که کسی به هتلهای بغداد برود! چراکه رفتن همانا و دیگر برنگشتند همانا! اتفاقا خیلی هم از درگیری دوباره و کشته شدن بسیاری استقبال میکنند چراکه از طرفی خوراک تبلیغاتی برای خود جور میکنند و تا مدتها در رادیو و تلوزیونشان در خصوص این موضوع مظلوم نمایی میکنند و برنامه درست میکنند و از طرفی نیروهای وا رفته و بی انگیزه شان را با تحت تاثیر قرار دادن از این ستون به آن ستون میکشند و از طرفی دیگر هم چند صباحی بیشتر میتوانند به خواسته خود که ترک دیرتر اشرف است ادامه دهند!
اما حقیقتا دیگر جای هیچگونه بهانه ای برای مسئولین سازمان باقی نمانده است.چراکه اگر ریگی به کفش ندارند و قصدشان به کشتن دادن نیروها نیست بایستی که با پیشنهاد آقای مارتین کوبلر موافقت کرده و اجازه دهند که نیروهای باقی مانده به هتلهای بغداد منتقل گردنند!
دیگر جای هیچگونه مظلوم نمایی باقی نمانده است. اگر اینبار درگیری و کشتاری رخ دهد هیچگونه عذری باقی نخواهد ماند و مردم ایران از خون به ناحق ریخته شده فرزندانشان نخواهند گذشت.هرچند نخستین مسئول تمامی کشتارهای گذشته هم کسی جز رجوی نیست اما اینبار دیگر جای هیچ بهانه ای باقی نمانده است!
مراد

............................

91/05/18
طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: عراق، اشرف، بغداد، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی