نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... از سالیان پیش سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند از پخش گزارشات و انجام تظاهرات جداشدگان جلوگیری و یا حداقل بهم بزند. اغلب اوقات جداشدگانی که در مورد خاطرات خود با مجاهدین مطالبی نوشته اند، توسط سازمان مورد تهدید قرارگرفته و در محیط زندگی شان تحت شانتاژ واقع شده اند. رویدادهایی نظیر جلسه جداشدگان در پاریس در سال2007[1]و یا تجمع آنان در سنت میشل در سال 2012[2]توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق به خون و خشونت کشیده شد. اکنون شیوه حملات سایبری نیز برای بستن دهان جداشدگان و منتقدان به لیست سلاحهای مجاهدین اضافه شده است. در حال حاضر انجمن های جداشده متعددی مشکلات حملات سایبری به سایتهای اینترنتی شان را تجربه می کنند. وب سایت های ...

آقای علی اکبر راستگو

کانون آوا، نهم اوت 2012

همانطور که می دانید، وزارت امور خارجه ایالات متحده در حال حاضر با این مشغله روبروست که آیا سازمان مجاهدین خلق را از لیست سازمان تروریستی خارجی حذف بکند یا نه. درهمین رابطه شرط رفتار این سازمان در مورد انتقال افراد آن از اشرف به حریه بخصوص مد نظر قراردارد.

آقای فرید!

شما و همچنین آقای مارتین کوبلر نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امورعراق، بارها از عدمهمکاری و تاکتیک های به تاخیر انداختن سازمان مجاهدین شاکی بوده اید.

ولی آیا واقعا سازمان آنطوری که تظاهر می کند به دموکراسی و صلح پایبندهست؟ و ایا واقعا کردار تروریستی و شبه نظامی قدیم خودرا انکار می کند؟

از سالیان پیش سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند ازپخش گزارشات و انجام تظاهرات جداشدگان جلوگیری ویا حداقل بهم بزند. اغلب اوقات جداشدگانی که در مورد خاطرات خود با مجاهدین مطالبی نوشته اند، توسط سازمان مورد تهدید قرارگرفته ودر محیط زندگی شان تحت شانتاژواقع شده اند. رویدادهایی نظیر جلسه جداشدگان در پاریس در سال2007[1]و یا تجمع آنان در سنت میشل در سال 2012[2]توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق به خون و خشونت کشیده شد. اکنون شیوه حملات سایبری نیز برای بستن دهان جداشدگان ومنتقدان به لیست سلاحهای مجاهدین اضافه شده است.

در حال حاضر انجمن های جداشده متعددی مشکلات حملات سایبری به سایتهای اینترنتی شان را تجربه می کنند. وب سایت های انجمن آریا ایران(www.ariairan.com ) و کانون نویسندگان مستقل ایرانی(www.cibloggers.com ) چند وقت پیش توسط هکرها مورد هدف قرار گرفتند. همچنین به وب سایت انجمن ایران اینترلینک www.iran-interlink.org ) چندین بار حمله شد. اکنون.وب سایت های انجمنآوا ((www.aawaassociation.com  و) http://www.iran-aawa.com  )برای چندمین بار مورد حمله قرار گرفته و در حال حاضر کاملا فلج شده اند. به احتمال قریب به یقین انجمن های جداشده دیگر در اینده نزدیک مورد حمله این هکرها قرارمی گیرند.

در رژیم های توتالیتر به نوعی روال است که با مسدود کردن اینترنت جلوی نشر عقاید مخالفان گرفته شده و نظرات منفی سرکوب می شود حتی درمجامع مذهبی استبدادی و فرقه ها نیز گزارشات انتقادی با تمام قوا مبارزه می شود.

چنین رویکردهایی اصولا با ایده های اساسی دموکراسی و حقوق بشر ناسازگار است. این موضوع به وضوح نشان می دهد که سازمان مجاهدین خلق همچنان در عمل فراتر از قانون و نظم برای حفظ ایدئولوژی غیر واقعی خود دست به هرکاری می زند و هیچگونه تغییری در فکر ویا چرخشی به دور از ساختارهای کهنه در مجاهدین بوضوع مشهودنیست.

بنابراین، ما قویا توصیه می کنیم به فشار اعمال شده توسط لابی میلیونی مجاهدین اعنتایی نکرده و در موعد مقرر نام آنهارا در لیست سازمانهای تروریستی آمریکا ابقاء کنید.

با احترام
علی اکبرراستگو
کانون آوا – 10 اوت 2012

لینک به متن آلمانی

رونوشت:
سفیر جناب دانیل فرید مشاور ویژه وزیر خارجه در مورد اشرف
خانم وزیر هیلاری کلینتون، وزیرامورخارجه آمریکا

 
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه، جداشده، علی اکبر راستگو، مجاهدین، امریکا، دانیل بنجامین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی