نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با یک سری عناصر توجیح شده که در پادگان اشرف باقی مانده بودند مواجه می شدم عناصری که سران فرقه آنها را توجیه کرده بودند که به خانواده ها بد و بیراه بگویند . سران فرقه رجوی آنقدر از انسانیت بدور هستند که حرمتی برای پدران و مادران هم نگه نمی دارند. 

خانواده ها در اطراف اشرف
منبع:  انجمن نجات مرکز اراک

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۱

بار اول سال1390 به اتفاق برادم و مادرم به عراق رفتیم و بار دوم با برادرم مورخ 26/2/91 مجددا به عراق سفر کردم.
با برادران و خواھران سری قبل و چند نفری که جدید بودند رفتیم البته این بارخیلی متفاوت تر بود. پاشیده شدن پادگان اشرف از ھمه مهمتر بود چون سری قبل آنجا را دیده بودیم با خود می گفتیم امکان پاشیده شدن پادگان اشرف ممکن نیست ولی به امر خدا و کمک پروردگار که باشد ھمه چیز ممکن است این بار خیلی خوشحال بودیم که امکان دارد شاید بتوانیم بچه هایمان را ببینیم با ھزاران خاطره تلخ و شیرین راهی عراق شدیم به پادگان اشرف که رسیدیم پادگان اشرف مثل سابق نبود حالت ویرانی به خود گرفته بود و این برای ما خوشحال کننده بود که بالاخره بعد از چندین سال زندان فرقه رجوی درب آن گل گرفته می شود.

خانواده ها در اشرف

 طی روز که برای فعالیت به اطراف اشرف می رفتم با یک سری عناصر توجیح شده که در پادگان اشرف باقی مانده بودند مواجه می شدم عناصری که سران فرقه آنها را توجیه کرده بودند که به خانواده ها بد و بیراه بگویند طی چند روزی که در کنار پادگان اشرف بودیم حرفها و فحش هایی از عناصر فرقه می شنیدیم که در جامعه عادی از کسی شنیده نمی شود اصلا اینها انگار انسان نیستند معلوم نیست در کله آنها به جای مغز چه چیزی را جایگزین کرده اند حتی از کمک ما به آنها امتناع می کردند گویی که ما خانواده ها دشمنان سرسخت آنها به حساب می آییم با این وجود ما کار خودمان را می کردیم سران فرقه رجوی آنقدر از انسانیت بدور هستند که حرمتی برای پدران و مادران هم نگه نمی دارند پیرمردی همراه ما بود که چندین سال فرزندش در پادگان اشرف به اسارت گرفته شده بود به آن پیر مرد مزدور می گفتند و به آن فحش می دادند خیلی صحنه بدی را خلق کرده بودند. فکر کردند که با توهین می توانند ما را از هدفمان عقب بنشانند اگر این فکر در ذهن آنهاست کور خواندند ما تا به اخر می ایستیم و تا نجات تمام اسیران از پا نمی نشینیم .
........................
نوید رهایی
91/05/22
 طبقه بندی: خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها،  خاطرات، 
برچسب ها: اراك، اشرف، خانواده ها، فرقه رجوی، محمد جعفر نجفی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی