نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرماندار "الخالص" از همکاری عناصر مجاهدین با سرکرده‌های بعثی بازگشته از سوریه و نشست‌های مستمر میان آنها خبر داد. "عدی الخدران" فرماندار "الخالص" در استان "دیالی" از وجود همکاری و هماهنگی میان عناصر گروه تروریستی مجاهدین و سرکرده‌های حزب بعث که از سوریه بازگشته‌اند، خبر داد.

مجاهدین بعثی

وی در گفت‌وگو با روزنامه "الاستقامه" گفت: میان اعضای این سازمان [تروریستی] و برخی سران حزب منحله بعث که از سوریه بازگشته‌اند، همکاری شدیدی وجود دارد.

عدی الخدران تاکید کرد که مجاهدین در روستاها و حومه منطقه خالص و منطقه "العظیم" تحرکاتی را انجام می‌دهند و منطقه "التحویلیة" شاهد نشست‌های متعدد و گسترده سرکرده‌های حزب بعث که از سوریه بازگشته‌اند و اعضای مجاهدین بوده است.

وی درباره تخلیه اردوگاه اشرف و خروج مجاهدین از این کمپ گفت که نوبت ششم و هفتم تخلیه این اردوگاه پس از عیدفطر صورت خواهد گرفت.

گروه تروریستی مجاهدین امروز در خبری اعلام کرد که کنفرانس عربی- اسلامی این گروه در پاریس با حضور شیخ "عبدالله ثامر الملحم"، عضو شورای معارضین سوریه و تنی چند از فرماندهان گروه‌های تروریستی سوریه برگزار شده است و این افراد در پیوندی آشکار با مجاهدین شهر حمص را به عنوان شهر خواهر "اشرف" معرفی کرده‌اند.

چند روز پیش نیز اعلام شد که تعدادی از اعضای گروه مجاهدین از مرز ترکیه وارد سوریه شده‌اند و در منطقه حلب در حال نبرد با ارتش سوریه هستند.

بنابر گزارش رسانه‌های لبنانی این تروریست‌ها با هماهنگی آمریکا از طریق ترکیه و با حمایت مالی و لجستیک عربستان و قطر در سوریه وارد عمل شده‌اند.

منابع عراقی نیز با تایید این خبر تاکید کرده‌اند افسران اطلاعاتی آمریکا و ترکیه با همکاری نیروهای پیشمرگ کرد در اربیل، عملیات وارد شدن مجاهدین به سوریه را به اجرا درآورده‌اند.

این منابع خبر داده‌اند نیروهای مجاهدین با وعده شخص نخست وزیر ترکیه برای حمایت از آنها و تسلیم نکردنشان به ایران از شمال عراق وارد ترکیه شده‌اند تا به نیروهای موسوم به ارتش آزاد که مخالف دولت دمشق هستند، بپیوندند.

همچنین قطر و عربستان نیز وعده کمک 250 میلیون دلاری همزمان با آغاز عملیات در سوریه و علاوه بر آن حقوق ماهیانه که معادل 100 میلیون دلار است را به این تروریست‌ها داده‌اند.

آمریکا نیز به نیروهای مجاهدین وعده داده تا دولت نوری مالکی در عراق را برای فشار نیاوردن بر این شبه نظامیان متقاعد خواهد کرد تا آنها بدون مشکل به اربیل منتقل شوند.
........................

منبع: خبرگزاری فارس
91/05/23
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  سوریه،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مجاهدین، حزب بعث، سوره، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی