نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی با کنار گذاشتن ماسک خود ، دست به یاغیگری زده و نه تنها دولت عراق بلکه نماینده سازمان ملل در عراق ( آقای مارتین کوبلر ) ، صلیب سرخ جهانی و وزارتخارجه آمریکا را نیز مزدوران اطلاعات ایران یا همکار با آن می خواند !!! و می گوید با آنان همکاری نخواهد کرد...

نوید رهایی

منبع:  انجمن نجات مرکز مازندران

طی چند سالی که از سرنگونی صدام دیکتاتور می گذرد ، رجوی جنایتکار دست به ترفند جدیدی زد و برای خزیدن زیر پر و بال امپریالیسم آمریکا و گرفتن مدرک دکترای جاسوسی از اربابش ، خود را قانون خواه و مخالف هرگونه خشونت جلوه داد ( هر چند هرگز نگفت که اگر ضد خشونت است پس چرا در زمان صدام دیکتاتور آنقدر جنگ طلبی و خونریزی کرده بود ) .
اما چون ماهیت این هیولای دیو سیرت جز خونریزی و قانون ستیزی نیست ، لاجرم وقتی در برابر ایستادگی خانواده ها و فشار ملت و دولت عراق ، مجامع بین المللی و حتی آمریکا مجبور به تایید تعطیلی اشرف و خروج فرقه تروریست رجوی از عراق شدند ، رجوی بار دیگر ماهیت ضد قانون خود را نمایان کرد و در برابر تمام خواسته های مجامع بین المللی دست به گردن کشی زد و مانع از انتقال افراد باقیمانده در اشرف به لیبرتی شد . این در شرایطی بود که در سال های گذشته هرگاه دولت عراق خواهان بسته شدن اردوگاه اشرف می شد ، رجوی خواهان دخالت آمریکا و سازمان ملل در این موضوع بود و فکر می کرد بدلیل جاسوسی هایش برای غرب و اسرائیل ، حتما این مداخله به نفع او خواهد بود .
حالا رجوی با کنار گذاشتن ماسک خود ، دست به یاغیگری زده و نه تنها دولت عراق بلکه نماینده سازمان ملل در عراق ( آقای مارتین کوبلر ) ، صلیب سرخ جهانی و وزارتخارجه آمریکا را نیز مزدوران اطلاعات ایران یا همکار با آن می خواند !!! و می گوید با آنان همکاری نخواهد کرد الی اینکه خواسته او محقق گردد !!! به این می گویند پایبندی به قانون از نوع رجوی گونه آن !
در این رابطه اخیرا یکی از جیره خواران خارجه نشین رجوی بنام منوچهر هزار خانی که سال هاست از بابت همراهی و تاییدِ خیانت و جاسوسی و وطن فروشی رجوی ، سهم هنگفتی از پول هایی که او از سرویس های غربی ، عربی و اسرائیل می گیرد را دریافت می دارد ، این گردنکشی رجوی در مقابل قانون را به صریح ترین صورت در مقاله ای که در پاسخ به اظهارات ویکتوریا نولند سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در سایت های فرقه با نام « کلام الملوک » درج شده ، بیان کرده است .
وی در این مقاله گردنکشی رجوی را اینگونه بیان می کند :
« آیا واقعا انتظار داشتید گزارش بیشرمانه ی [ شما ] را مسکوت بگذارند و از حقشان بگذرند؟ یا انتظار دارید تأیید آن گزارش مفتضح در کلام الملوک را آنها ملوک الکلام تلقی کنند و خود را موظف به اطاعت از آن بدانند؟ انگار خیلی از مرحله پرتید.»
به این جیره خوار رجوی باید گفت خیر ، کسی که از مرحله پرت است تو و رجوی های وطن فروش هستید که مرحله پایانی و نابودی خود را جدی نگرفتید . چیزی که بقیه و حتی آمریکا آن را به خوبی متوجه شده اند .
به امید آن روز
طبقه بندی: افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: خانواده ها، هزار خانی، رجوی، رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی