نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

افسران تركیه به فرماندهان"گردان‌های ارتش آزاد"،‌ بخش نظامی مخالفان سوری، هشدار داده‌اند در صورتی كه این افراد بار دیگر اقدام به شكنجه وحشیانه طرفداران بشار اسد،‌ رئیس‌ جمهوری سوریه كنند و تصویر و یا فیلمی در این رابطه منتشر شود، كمك‌های لجستیكی و ارسال سلاح به مخالفان پایان می‌‌یابد.

ترکیه تروریست

ارتش تركیه‌ با هشدار به مخالفان مسلح سوری نسبت به ادامه اقدامات وحشیانه تهدید كرد كه در صورت ادامه این اقدامات آنكارا ارسال كمك‌‌های لجستیكی و سلاح‌ برای آنها را قطع می‌كند.
به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، به دنبال پخش تصاویری از رفتارهای وحشیانه مخالفان مسلح سوری در قبال حامیان دولت در شهر حلب، افسران سازمان اطلاعات تركیه به شدت آنها را مورد انتقاد و توبیخ قرار دادند. به گفته شورای ملی سوریه (شاخه سیاسی مخالفان) افسران تركیه به فرماندهان"گردان‌های ارتش آزاد"،‌ بخش نظامی مخالفان سوری، هشدار داده‌اند در صورتی كه این افراد بار دیگر اقدام به شكنجه وحشیانه طرفداران بشار اسد،‌ رئیس‌ جمهوری سوریه كنند و تصویر و یا فیلمی در این رابطه منتشر شود، كمك‌های لجستیكی و ارسال سلاح به مخالفان پایان می‌‌یابد.
شورای ملی سوریه معتقدند ارتش آزاد سوریه برای دولت تركیه در مقابل سازمان‌های حقوقی مشكل آفرین شده‌اند، چرا كه دولت تركیه متهم به حمایت از كسانی شده كه به اقدامات غیرانسانی دست می‌زنند.
در یوتیوب تصاویر وحشتناكی از بریدن سر یك جوان و پرتاب اجساد از بالای پشت بام توسط مخالفان منتشر شده است.از سوی دیگر، یكی از افرادی كه طی درگیری‌های لیبی علیه نظام معمر قذافی مشاركت داشت، اعلام كرد كه مبارزان لیبیایی به مخالفان سوری پیوسته‌اند و به آن‌ها آموزش نظامی می‌دهند. به نقل از خبرگزاری رویترز، حسام نجار، یكی از مبارزان لیبیایی اظهار كرد: افرادی كه در درگیری‌های لیبی علیه معمر قذافی، دیكتاتور سابق لیبی مشاركت داشتند به جبهه مخالفان سوری ملحق شدند تا به مخالفان سوری آموزش دهند. حسام نجار یك تك تیرانداز حرفه‌ای و از افرادی است كه سال گذشته به محل اسكان معمر قذافی حمله كرد.
النجار گفت: برخی از لیبیایی‌ها كه به مخالفان سوری پیوستند در زمینه اطلاعات و سلاح‌های سنگین و كمك‌های لجستیكی و تاكتیك‌های جنگی كار آزموده هستند.
وی در ادامه افزود كه تجهیزات مخالفان سوری بسیار ساده بود و طی پنج ماه اخیر تجهیزات آن‌ها بسیار بیشتر و مجهزتر از قبل شده و مخالفان سوری اكنون تك تیرانداز و تجهیزات پیشرفته‌ای در اختیار دارند.
النجار تصریح كرد كه سازماندهی نامناسب مخالفان سوری مشكل بزرگی است و مخالفان لیبیایی كه در زمان درگیری با نظام معمر قذافی از حمایت ناتو برخوردار بودند و می‌توانستند اردوگاه‌های آموزشی ایجاد كنند.
النجار اظهار كرد: در لیبی با وجود آنكه منطقه پرواز ممنوع وجود داشت، ما می‌توانستیم 1400 تا 1500 تن را در یك مكان جمع كنیم و گردان و تیپ تشكیل دهیم، اما در سوریه مخالفان در همه جا پراكنده هستند.
وی در ادامه گفت: با وجود آنكه یگان‌های بسیاری از مخالفان زیر پرچم ارتش آزاد سوریه می‌جنگندند اما فرماندهان آن‌ها با هم متحد نیستند.
النجار گفت كه نبود وحدت میان مخالفان یكی از بزرگترین عوامل نتیجه بخش نبودن اقدامات آن‌ها است و تنها در زمانی كه آن‌ها شكست بخورند خواهند فهمید كه باید متحد می‌شدند.

............................

91/05/26
طبقه بندی: سوریه،  اخبار (89 تا 92)،  افشاگری، 
برچسب ها: ترکیه، هشدار ترکیه، شکنجه، اعدام، سوریه، بشار اسد، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی