نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... سئوالات بسیاری است که چند نمونه آن را مطرح میکنم: پولهای کلانی که مسعود رجوی خرج میکرد از کجا تامین میشد؟  چرا خود مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی به همه چیز دسترسی داشتند و پولهای کلانی را خرج خود و لباس و آرایش و ... می کردند ولی اعضای آنها ماهانه با 10 یورو زندگی می کردند و در گرمای سوزان عراق بدون امکانات زندگی می کردند و از همه چیز محروم بودند؟ ...

آقای کریم غلامی

کریم غلامی، ایران فانوس، آلمان، هفدهم اوت 2012

بنظر من حتی جنایتکارترین افراد نیز حق دفاع از خود و حق داشتن وکیل و هیئت منصفه را باید داشته باشند.

شاید سئوال کنید که چرا من این مطلب را میگویم چون ما فعالان حقوق بشر هستیم و در نتیجه ذره ای از بی عدالتی و کینه نباید درون ما باشد. هر چند مسعود رجوی در درون فرقه مجاهدین هرگز به اندازه سر سوزن به هیچ کس حق دفاع از خودش را نمی داد و چه بسیار انسانهایی که بدون کوچترین فرصتی و یا این که از آنها خبری باشد برای همیشه ناپدید شده اند. نشستهای شستشوی مغزی مثل حوض و یا پرچم و یا طعمه و نشستهای شستشوی مغزی روزانه مثل عملیات جاری و غسل هفتگی.

روزهای آخری که در سازمان بودم به مدت 10 روز زیر فشار و شکنجه جسمی و روحی قرار گرفتم زیرا میخواستم فرقه مجاهدین را ترک بکنم در روز سوم و یا چهارم بود که برای من نشست جمعی تشکیل دادند به نفرات حاضر گفتند که کریم غلامی میخواهد "خیانت بکند و در این شرایت بحرانی سازمان را ترک بکند" جمله تمام نشده جمعیتی که از قبل توجیه شده بودند فحاشی و عربده کشی را شروع کردند. من ساکت بودم و چیزی نمی گفتم چون مشکل من این افراد نبودند چونکه همه این افراد یا زیر فشار مجبور به این کار بودند و یا منطق و عقل خود را در نشستهای شستشوی مغزی از دست داده بودند.

اصرار به اصرار که چرا میخواهی "سازمان پر افتخار مجاهدین" را ترک بکنی و این "خیانت" است و ...

بعد از دو یا سه ساعت برای اینکه به افراد بفهمانم که مشکل آنها نیستند بلکه مشکل خود سازمان مجاهدین است خط و مشی سیاسی سازمان بخصوص بعد از 2003 اشتباه بوده و ما بارها به مسئولین و رهبری گفتیم ولی کسی این حرف را گوش نکرد ، چرا بیخود با جان افراد بازی میشود و باید در اشرف بمانیم و .... فکر کنم 20 ثانیه بیشتر نتوانستم حرف بزنم رگبار فحش و مشت و لگد بود که به سوی من سرازیر شد وقتی افراد خسته شدند و به خود انتراکت دادند گفتم:

از آنجایی که شما حرف و منطق نمیدانید من در اعتراض دست به اعتصاب غذا میزنم. آدمها در حالی که نفس نفس میزدند دوباره شروع کردند به کتک زدن و فحاشی. این به اصطلاح نشست و یا دقیق بگویم بازجویی و شکنجه از ساعت چهار بعدازظهر شروع شد تا ساعت پنج صبح روز بعد ادامه داشت. درد شدیدی در پاهایم و دستم داشتم . به سختی ویلچرم را تا آسایشگاه بردم تا ظهر نتوانستم از درد بخوابم. پای شکسته ام بشدت ورم کرده بود حتی به من اجازه ندادند که دکتر را ببینم. این داستان هر روزه درون فرقه مجاهدین است.

ما فعالان حقوق بشر خواهان یک دادگاه کاملا عادلانه با حضور وکیل و هیئت منصفه و خبرنگار و حتی ارگانهای حقوق بشری برای مسعود رجوی هسیتم. چرا؟ زیرا همه حقوقی که مسعود رجوی از سایرین دریغ کرده بود به او بدهیم، زیرا ما ضد بشر نیستیم و دستمان به جرمی آلوده نشده و نخواهد شد.

از همه اینها مهمتر می خواهیم واقعیت ها را بدانیم طی 30 ساله گذشته هرگز مسعود رجوی پاسخگو نبوده. انبوه اتهامات و جرائمی که به مسعود رجوی نسبت میدهند باید مشخص شود. بخصوص این روزها اتهام جدیدی را میشنویم که مسعود رجوی در زمان محمدرضا شاه به رهبران خود خیانت کرده و علت زنده ماندن او در زندان این موضوع بوده است.

سئوالات بسیاری است که چند نمونه آن را مطرح میکنم:

1. پولهای کلانی که مسعود رجوی خرج میکرد از کجا تامین میشد؟ چرا خود مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی به همه چیز دست رسی داشتند و پولهای کلانی را خرج خود و لباس و آرایش و ... میکردند ولی اعضای آنها ماهانه با 10 یورو زندگی میکردند و در گرمای سوزان عراق بدون امکانات زندگی میکردند و از همه چیز محروم بودند؟

2. آیا تجاوز به زنان در اشرف بخصوص لایه شورای رهبری توسط خود مسعود رجوی صحت دارد یا نه؟

3. لیست بلندی از افراد ناپدید شده وجود دارد این افراد کجا هستند؟

4. اتهامات مربوط به همکاری با صدام و دادن اطلاعات به او و دریافت پول آیا صحت داد؟

5. آیا این صحت دارد که افراد ناراضی را به اسم عملیات به درون ایران میفرستادید و موقعیت آنها را به وزارت اطلاعات ایران اطلاع میدادید تا کشته شوند؟

6. چرا افراد ناراضی در سازمان مجاهدین بطور مشکوکی همگی در اثر بیماری فوت میکردند؟

7. داستان شکنجه گاه ها و زندانهای مخوف چیست؟ چند انسان در زیر شکنجه ها کشته شدند و یا بعد از سالیان در زندان اعدام شده اند؟

8. چرا اعضای اسیر در فرقه اجازه تماس با خانواده خود را ندارند؟ من بعد از 25 سال هنوز موفق به یافتن خانواده ام نشده ام؟

9. و ....

و سئوالهای بیشمار دیگر، از آنجایی که مسعود رجوی بسیار فردی ترسو است و جان خود را خیلی دوست دارد در مقابل یک دادگاه عادلانه به همه چیز اعتراف خواهد کرد. من آرزو دارم که مسعود رجوی را در این دادگاه ها ببینم اویی که همه را به ترسو بودن و خیانت و .... محکوم میکرد، آیا خودش میتواند در یک دادگاهی بدون کوچکترین فشار و تهدید و ... مقاومت کند و هیچ چیز را لو ندهد؟ بعید میدانم .

 

آقای کریم غلامی

.............................

28 مرداد 91
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: غلامی، جداشده، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی