نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شکوه روز قدس در شهری با صدها زلزله و پس لرزه

خبرگزاری فارس: مردم زلزله‌زده شهرستان ورزقان با وجود آنکه به دنبال زلزله 6 ریشتری روز شنبه داغدار عزیزان از دست رفته‌شان بودند اما در راهپیمایی روز قدس با شکوه‌تر از سال های گذشته شرکت کردند.

شکوه روز قدس در شهری با صدها زلزله و پس لرزه

حوزه آذربایجان شرقی91/05/27 - 17:05شماره: 13910527000963

ورزقان داغدیده هم ملت فلسطین را تنها نگذاشت
شکوه روز قدس در شهری با صدها زلزله و پس لرزه
خبرگزاری فارس: مردم زلزله‌زده شهرستان ورزقان با وجود آنکه به دنبال زلزله 6 ریشتری روز شنبه داغدار عزیزان از دست رفته‌شان بودند اما در راهپیمایی روز قدس با شکوه‌تر از سال های گذشته شرکت کردند.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از اهر مردم زلزله زده شهرستان ورزقان در حالی که به دنبال زلزله 6 ریشتری روز شنبه این هفته داغدار عزیزان از دست رفته‌شان بودند اما در راهپیمایی روز قدس با شکوه‌تر از سال های گذشته شرکت کردند.

در این راهپیمایی که با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان و اقشار مختلف مردم شهرستان ورزقان برگزار شد، راهپیمایان در حالی که از سوی ائمه جمعه، علما و روحانیون و مسئولان محلی همراهی می‌شدند با فریادهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، روز جهانی قدس یوم الله یوم الله ـ بنیانگذار این روز روح الله روح الله و حمایت از فلسطین سفارش امام است و ارسباران  اویاخدی ـ انقلابا دایاخدی وحدت هر چه بیشتر مسلمانان را برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست‌ها مورد تاکید قرار دادند.

مردم داغدار شهرستان ورزقان امروز با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس با لبیک به بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت اعلام کردند: تا آخرین قطره خون از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد.

راهپیمایان امسال روز جهانی قدس ورزقان قبل از آغاز مراسم راهپیمایی در مراسم عزاداری عزیزان از دست رفته در زلزله اخیر این شهرستان که در گلزار شهدای  ورزقان برگزار شد شرکت کردند.

این مراسم با نوحه‌خوانی و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/خ30

................................................

27 مرداد 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: روز قدس، ایران، ورزقان، آذربایجان شرقی، فلسطین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی