نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1391

حضور چند روزه و بی سروصدای پاتریک کندی در اورسوراواز که حامل پیامی برای عقب نشینی کامل از پادگان اشرف بود،پس از گذشت ۲ هفته رجوی را وادار به تسلیم و پذیرش شرایط دولت عراق نمود.

تروریست

در همین رابطه منابع خبری اطلاع دادند پاتریک کندی در ملاقات خصوصی با مریم رجوی گفته است اگر شرایط نماینده سازمان ملل و دولت عراق را نپذیرفته و همچنان به توافقات انجام شده پشت پا بزنند،شرایط خاصی پیش خواهد آمد که اورسوراواز را در معرض خطر جدی قرار خواهد داد.

این منبع خبری افزود اکنون دولت فرانسه نیز دریافته است که گروه تروریست رجوی از ساکنان اشرف و لیبرتی بعنوان ابزاری برای ایجاد فشار به جامعه بین المللی استفاده می کنند.از آنجا که هدایت این عملیات توسط مریم رجوی و از اورسوراواز صورت می گیرد،دولت فرانسه را وادار به واکنش نموده و از طریق رابطین خود به مجاهدین هشدار داده اند هر اتفاقی در عراق تبعات قانونی را متوجه اورسوراواز خواهد نمود!

بعبارتی فرانسوی ها گوشزد نموده اند اگر رجوی در عراق دست به تحریک و کشتار ساکنان اشرف بزند،امنیت پناهجویی را از اورسوراواز برداشته و طبق قوانین بین المللی تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

گرچه ملاقات مریم رجوی با لابی اجیر شده ای مانند کندی حول خروج  مجاهدین از لیست تروریستی است،اما بخش پنهان پیامی که پاتریک کندی حامل آن بود،این مسئله را در آمریکا تحت الشعاع قرار داده و گویا وزارت امورخارجه ،دادگاه استیناف را مجاب به باقی ماندن این گروه در لیست تروریستی نموده و مجاهدین را برای یک سال دیگر در لیست سیاه بین المللی ابقا نموده اند.

حرکت آهسته مریم رجوی پس از ملاقات با پاتریک کندی در اورسوراواز و اعلام رضایت برای جابجایی ۴۰۰ نفر دیگر به کمپ لیبرتی در همین راستا بوده و نشان می دهد که آنان با سرافکندگی تمام به فروپاشی تشکیلات خود در عراق گردن نهانده اند!

۱۸ اوت ۲۰۱۲

امیر حسین پناهی

 
طبقه بندی: اخراج و انتقال،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: آمریکا، اخراج مجاهدین، اروپا، اورسوراواز، مریم رجوی، بین الملل، تروریسم، سیاست، عراق، فرانسه، فرقه رجوی، لابی فرقه رجوی، لیست تروریستی، مسعود رجوی، پادگان اشرف، کمپ اشرف، کمپ لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی