نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 شهریور 1391
به دنبال هشدار وزارت خارجه آمریکا ،دولت عراق هم هشدار داده بود که اگر اعضای گروهک منافقین خودشان از اشرف خارج نشوند، عراق از همه امکاناتی که دارد و ضروری می داند استفاده کند و آنها را مجبور به ترک اردوگاه اشرف خواهد کرد. آقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل از سازمان مجاهدین خواست که اشرف را ترک کنند. سران فرقه تروریستی رجوی پس از این هشدارها بود که ظاهراً تصمیم به فرستادن گروه ششم به لیبرتی گرفتند ، برای فریبکاری ادعا کردند به نشانه «حسن نیّت» این گروه عازم لیبرتی می شود!

آقای جلیل عبدی
جلیل عبدی، وبلاگ افشای فرقه رجوی، بیستم اوت 2012

مریم قجرعضدانلو سرکرده گروهک تروریستی منافقین طی اطلاعیه ای مدعی شده که از روز پنجشنبه 23 اوت گروه ششم ساکنان اشرف به نشانه حسن نیّت آماده رفتن به لیرتی می شوند!

براستی چرا بعد از چند ماه کارشکنی و با بهانه های مسخره از قبیل فاضلاب و مار افعی و نبودن فضای سبز و غیره الان خانم رجوی اعلام می کند که بقیه اسیران اشرف آماده رفتن به لیبرتی هستند تازه اون هم به نشانه حسن نیّت ، مگر تا همین امروز علیه دولت عراق و مجامع بین المللی و شخص مارتین کوبلر نمی تاختند و به کارشکنی و نقض تعهّد متهم نمی کردند؟!

برای روشن شدن بیشترمسئله لازم می دانم هرچند مختصربه این موضوع جابجایی ساکنان اشرف که با کارشکنی های سران گروهک منافقین بیش از9 ماه است که به درازا کشیده بپردازم.

سرکردگان گروه تروریستی منافقین پس از واگذاری حفاظت اردوگاه بدنام اشرف توسط ارتش آمریکا به دولت عراق که عرصه را برادامه حضورننگینشان درعراق خیلی تیره و تار می دیدند و خوب می دانستند که این در واقع تیرخلاصی بر ادامه سلطه تشکیلاتی برای اعضای سازمان منافقین بود از اینرو خیلی تلاش کردند خودشان را به دولت عراق هر طور شده تحمیل کنند.

ولی مواضع دولت عراق از روز اول کاملاً روشن بود که جزء اخراج منافقین ازخاک عراق چیز دیگری نبود چرا که جنایت گروه تروریستی منافقین علیه مردم ایران و عراق را دیده بودند با اینحال مقامات دولت عراق همیشه بر راه حل مسالمت آمیز برای تخلیه اردوگاه اشرف تاًکید می کردند ولی سرکردگان منافقین همچنان به گردنکشی علیه دولت عراق ادامه می دادند و به هیچ یک از قوانین دولت عراق احترامی نمی گذاشتند.

سرکردگان منافقین درادامه همین سیاست خصمانه و آتش افروزانه با ارتش و پلیس عراق و ایجاد درگیری پنجاه نفر از بیگناهان ساکنان اشرف را به کشتن دادند. ولی در نهایت پس از امضای تفاهم نامه ای میان دولت عراق و سازمان ملل متحد تسلیم شده و با تخلیه اردوگاه بدنام اشرف موافقت کردند.

امّا همزمان سیاست باج گیری را پیشه کردند و از روز اول که قرار شده بود ساکنان اردوگاه اشرف به لیبرتی بروند باند تروریستی منافقین هر روز کارشکنی کرده و با بهانه های مسخره از قبیل وجود مار افعی و یا آب و فاضلاب و غیره تلاش می کردند راه حل مسالمت آمیزجابجایی و تخلیه اردوگاه اشرف را به شکست بکشانند و دقیقاً به خاطر همین سیاست باج گیری پروسه جابجایی ساکنان اردوگاه بدنام اشرف هنوز به اتمام نرسیده است.

البته باید اضافه کنم در کنار این سیاست باج خواهی از دولت عراق، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین هدف و سیاست دیگری را هم دنبال می کردند که اینقدر با بهانه های مسخره مانع تراشی کنند و از این شاخه به اون شاخه بپرند که زمان بیشتری بخرند شاید که در یک سپیده دم رویایی خانم کلینتون «مجاهدین خلق»را از لیست تروریستی آمریکا حذف کند.

سران گروهک منافقین در روز اول اوت 2012 به ناگهان با هشدار وزارت خارجه آمریکا مواجه شدند که دولت آمریکا از سران منافقین خواسته بود که با مقامات دولت عراق همکاری کرده و بی درنگ ازاردوگاه اشرف خارج شوند دولت آمریکا ادعای رهبران این سازمان بدنام تروریستی مبنی بر غیرانسانی بودن شرایط اردوگاه لیبرتی را رد کرده و گفته بود اردوگاه لیبرتی تحت بازرسی سازمان ملل و آمریکا قرار داشته و استاندارد شرایط زندگی در آن حتی بالاتر از استانداردهای شناخته شده بین المللی است وزارت خارجه آمریکا به سران منافقین هشدار داده و خواسته بود که ناسازگاری را کنار گذاشته و از اصرار بر شرط گذاری یکجانبه خودداری کنند، اینجا بود که سران باند تبهکار منافقین ضربه دردناکی نوش جان کردند.

همچنین دولت عراق هم هشدار داده بود که اگر اعضای گروهک منافقین خودشان از اشرف خارج نشوند، عراق از همه امکاناتی که دارد و ضروری می داند استفاده کند و آنها را مجبور به ترک اردوگاه اشرف خواهد کرد.

وبه دنبال هشداروزارت خارجه آمریکا ودولت عراق آقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل هم وارد شد وازسازمان مجاهدین خواست که اشرف را ترک کنند.

سران گروهک تروریستی منافقین پس از این هشدارها بود که ظاهراً تصمیم به فرستادن گروه ششم به لیبرتی گرفتند و البته برای فریبکاری ادعا کردند به نشانه «حسن نیّت» این گروه عازم لیبرتی می شود!

مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی در ادامه همین اطلاعیه پیش بینی کرده و درخواست کرده که حرکت گروه ششم به لیبرتی با یک اطلاعیه رسمی و علنی از جانب دولت ایالات متحده همراه باشد که درآن همکاری ساکنان اشرف (سران جنایتکارمنافقین) به رسمیت شناخته شود!!!

مریم خانم در ادامه همین اطلاعیه مسئولیت دولت آمریکا را هم مشخص کرده و گفته است وزارت خارجه آمریکا هم باید در مقابل حسن نیّت ساکنان اشرف نام مجاهدین خلق را از لیست گروههای تروریستی حذف کند و یک تلاش واقعی برای حل مسئله آب و برق لیبرتی و حمایت از سلامت و امنیت ساکنان لیبرتی تا زمان جابجایی آنان به کشورهای ثالث در خارج عراق، با اشراف نسبت به این واقعیت که این نتیجه مطلوب بین المللی، بدون خروج از لیست، به طور سریع متصّور نیست می بینید که کاملاٌ مسئله اصلی سران منافقین خروج از لیست تروریستی است باید به سران جنایتکار منافقین گفت که شما هم باید چوب و پیازرا با هم بخورید چرا که دوران شیادی به پایان رسیده و شما محکوم به شکست و فروپاشی کامل هستید  گوارای وجودتان باد.

---------------
1 شهریور 91
 طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  جلیل عبدی - محمد علوی، 
برچسب ها: اشرف، انتقال اخراج، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی