نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

براساس سنتی عجیب در تضاد با مسئولیت رهبری، رجوی رهبر گروه تروریستی مجاهدین، همواره مسئولیت سیاستهای غلطش را که منجر به شکست و فضاحت برای این گروه می شود بر دوش سایرین و یا روال غیرپیش بینی حوادث می گذارد تا خود را از مظان اتهام و انتقاد برهاند.

حامیان تروریست

با وجود آن که همیشه این کارگزاران رجوی درون تشکیلات مجاهدین بوده اند که قربانی این خدعه می شدند، اما این بار یکی از حامیان خارجی باند رجوی، قربانی شده است تا فضاحت شکست رجوی در پروسه جابجایی که بنابود به قراردادن سازمان ملل در برابر دولت عراق منجر شود و بالعکس تبدیل به ناچاری مجاهدین برای تخلیه اردوگاه اشرف شد را برعهده بگیرد.

در این باره استرون استیونسون به سبک و سیاق ایدئولوژیک مجاهدین با انتقاد از خود، می گوید:

«من احساس گناه می کنم که مغلوب این موضوع شده و به خانم رجوی گفتم که به مقاومتشان خاتمه دهند و ۶۰۰نفر را به محلی که چیزی بیشتر از یک زندان نبود منتقل کنند.»

استیونسون نیز از همین ابتدا یادگرفته است که همچون رجوی علت همه ناتوانی ها و به گل نشستگی‌ باندرجوی را به توطئه خارجی با هدایت ایران منتسب کند و در این مسیر به طرز کاملاً سخیفی به پرونده سازی برای نماینده سازمان ملل می پردازد و وی را به دروغ گویی و فریبکاری متهم می‌نماید:

«به ما گفته شد که مارتین کوبلر با یک تیم از بغداد برای دیدار من و تعدادی دیگر از همکارانم که به این موضوع اعتراض کرده بودیم به دفترم در بروکسل می آید. و وی با خودش یک آلبوم از عکسهای زیبا از کمپ لیبرتی آورد….گفته شد که برای یک هفته مارتین کوبلر نماینده ویژه سازمان ملل و تمام تیم او در بغداد داشتند روی این عکسها از طریق فتوشاپ کار می کردند. وی گفت که وقتی عکسها را بعد از این که روی آنها کار می کردیم روزهای پی درپی نزد او می بردیم او می گفت نه هنوز یکسری گرد و غبار روی این قسمت می بینید و این را از بین ببرید و این محوطه در عکس هنوز رنگش قهوه ای است در حالی که باید محوطه سبز باشد. آنها به صورت تقلبی روی این عکسها با فتوشاپ کار کردند و آنها را به پارلمان اروپا آوردند که ما را فریب بدهند.»

معلوم نیست که آقای کوبلر چه نیازی داشته به دفتر استیونسون برود و برای جلب رضایت وی تلاش کند، مگر این که رهبری مجاهدین امروز احتیاج داشته باشد که مسئولیت عملکردی که اکنون معلوم شده است نتوانسته به توطئه های رجوی برای ماندن در اردوگاه اشرف کمک کند را بردوش دیگری بیندازد و برای آن سناریونویسی کند.

البته آقای استیونسون از یاد برده است که وی در رأس کمپین به اصطلاح بین‌المللی قبل از تخلیه اردوگاه اشرف قرار داشت که باند رجوی با هدف شکستن ضرب الاجل دولت عراق و استمهال گرفتن از سازمان ملل به راه انداخته بود و آن موقع از حضور آقای کوبلر و دخالت کمیساریای عالی پناهندگان استقبال و دفاع می کردند.

اظهارات امروز وی نشان می دهد که تمام داعیه های حامیان خارجی باندتروریست رجوی نیز پشیزی اعتبار ندارد و جهان پروژه دفع و حذف گروه جنایتکار مجاهدین را آغاز کرده است.

ایران دیدبان

 
طبقه بندی: حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: اخراج مجاهدین، اروپا، اورسوراواز، مریم رجوی، بین الملل، تروریسم، سیاست، عراق، فرانسه، فرقه رجوی، لابی فرقه رجوی، لیست تروریستی، آمریکا، مسعود رجوی، پادگان اشرف، کمپ لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی