نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رسانه های عراق اعلام کردند: درگیریهای پراکنده ای بین اعضای گروه مجاهدین ساکن اردوگاه اشرف با پلیس اداره کننده این منطقه رخ داده است. اعضای گروه تروریستی مجاهدین با کارد و چوب به پلیس اردوگاه حمله کرده اند.

رگیری اعضای مجاهدین با پلیس عراق در اردوگاه اشرف
به گزارش براثا ؛ یک منبع آگاه با اعلام این خبر افزود: اعضای گروه تروریستی مجاهدین با کارد وچوب به پلیس اردوگاه حمله کرده اند.

این منبع همچنین علت در گیری را بازرسی اعضای این گروه تروریستی در هنگام انتقال به اردوگاه لیبرتی توسط پلیس عراق اعلام کرد، که در این بازرسی ها مقادیر زیادی ادوات نظامی در بین وسایل آنها یافت شده و آنها قصد ورود این تجهیزات به اردوگاه لیبرتی را داشتند.

منبع:  رسانه های عربی

سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۱


....................................


در همین رابطه :

درگیری مجاهدین با ارتش عراق

اعضای مجاهدین شروع به هُل دادن نیروهای عراقی کرده و تلاش کردند در بازرسی بدنی و روند انتقال تاخیر ایجاد کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان مجاهدین خلق می گوید نیروهای عراقی روز دوشنبه با چوب، میله های فلزی و سنگ، به ساکنان بی دفاع اردوگاه اشرف حمله کرده و ۲۰ نفر از آنان را مجروح کرده اند .

اما جرج باکوس ،مشاور نخست وزیرعراق- که مسوول انتقال ساکنان اشرف به اردوگاه آزادی است - با رد بکارگیری هرگونه خشونت و ضرب و جرح می گوید:" اعضای مجاهدین شروع به هُل دادن نیروهای عراقی کرده و تلاش کردند در بازرسی بدنی و روند انتقال تاخیر ایجاد کنند."

این مقام عراقی می افزاید، روز سه شنبه ۴۰۰ تن دیگر از ساکنان اردوگاه اشرف به اردوگاه آزادی منتقل می شوند و ۸۰۰ تن دیگر نیز ظرف ماه آینده منتقل خواهند شد .

ایران دیدبان
......................
۱۳۹۱/۶/۷


طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز، 
برچسب ها: عراق اشرف، درگیری اشرف، انتقال اخراج، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی