نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 شهریور 1391
یکی از زندانیان اشرف که اخیراً توانسته است از طریق ارسال نامه، با خارج از پادگان اشرف ارتباط برقرار نماید؛ ضمن ارائه آخرین  اطلاعات و تصمیمات درون گروهی سازمان و رهبران این گروهک تروریستی، چنین اعلام نموده است: اینها (سران فرقه رجوی) در صدد بحران آفرینی و درگیری با نیروهای عراقی مانند درگیری 19 فروردین سال گذشته علی الخصوص بعد از پیام مریم رجوی هستند.

اشرف
فرقه تروریستی رجوی به منظور همراه نمودن بیشتر حامیان غربی و آمریکایی سناریوی تازه‌ای را برای خروج از برزخ موجود طراحی کرده است.

به گزارش فارس به نقل از گزارش پایگاه اطلاع رسانی «ندای حقیقت»، برابر اطلاعات رسیده از داخل اردوگاه تروریستی اشرف، به موازات شکستهای متعدد فرقه رجوی برای همراه نمودن بیشتر حامیان غربی و آمریکایی برای زدودن هویت تروریستی از خود و حل بحران عدم پذیرش اعضاء از جانب کشورهای اتحادیه اروپا و ...، سران منافقین خط مشی جدید این فرقه در خصوص حفظ موقعیت فعلی (که در شرایط کنونی تنها ابزار چانه زنی آنها محسوب می شود) و طرح مقابله با این موضوع یعنی خروج از اشرف را برنامه ریزی نموده اند. بنابر گزارش یاد شده، در اطلاعاتی که بتازگی از درون سازمان منافقین در اردوگاه تروریستی اشرف به بیرون درز کرده  عنوان شده است:

سران تشکیلات نفاق در نشست های خود خط مشی جدیدی را تبیین نموده‌اند که بخشی از آن شامل مطالب زیر است:

1- باید کوشش و تلاش همه جانبه ای برای دامن زدن به بحرانهای مختلف، با هدف برهم زدن تمرکز دشمن، برای نداشتن درک صحیح و تحلیل درست از مسائل صورت گیرد و همچنین با فضا سازیهای گوناگون به گونه ای عمل شود که اراده دولت عراق و سازمان ملل برای اتخاذ تصمیم و اقدام در اشرف دچار تردید و خدشه گردد.

2- هدف اصلی و محوری ما (سازمان) در گام نخست خروج از لیست (گروه های تروریستی آمریکا) و سپس تصمیم گیری برای آینده است.

بر اساس گزارش یاد شده ،یکی از عناصر سازمان منافقین که اخیراً توانسته است از طریق ارسال نامه، با خارج از پادگان اشرف ارتباط برقرار نماید؛ ضمن ارائه آخرین  اطلاعات و تصمیمات درون گروهی سازمان و رهبران این گروهک تروریستی، چنین اعلام نموده است:

اینها (سران فرقه رجوی) در صدد بحران آفرینی و درگیری با نیروهای عراقی مانند درگیری 19 فروردین سال گذشته علی الخصوص بعد از پیام مریم رجوی هستند.

وی در نامه خود افزوده است: با توجه به خط مشی جدید در سازمان که از جانب سرکرده فرقه برای تمامی لایه های سازمان منافقین تببین شده است و همینطور تحلیلهای تشکیلاتی در سطوح و لایه های مختلف اعم از لایه های پائینی وبرخی لایه های بالا و حتی برخی از (اف جی های( FG) ("فرماندهان")  خسته و یا بریده از سازمان ،بیانگر نیت پلید مسئولین رده بالای سازمان برای به مسلخ بردن اعضای باقیمانده در اشرف و ایجاد آمادگی برای درگیری با ارتش عراق می باشد.این در حالی است که تأکید بر وقت کشی و عدم تعجیل برای خروج سازمان از عراق یک موضوع اصلی و محوری است ،لذا سازمان منافقین برای خروج از این وضعیت بحرانی ممکن است هر سناریوئی را اجرا نماید . سران فرقه رجوی بشدت از موضوع دستگیری رهبران و مسئولان گروهک تروریستی توسط عراقیها بیمناک هستند.

با توجه به اظهارات یاد شده تلاش دامنه داری از سوی فرقه تروریستی رجوی به منظور برهم زدن تمرکز سازمان ملل و دولت عراق و کاهش اراده آنها برای پیگیری موضوع خروج منافقین از اردوگاه تروریستی اشرف  در حال برنامه ریزی و اجراست.

.......................................
نوید رهایی
91/06/08
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: نامه، اشرف، رجوی، خروج از برزخ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی