نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 شهریور 1391

نیروهای امنیتی عراق در ششمین نوبت انتقال عناصر گروه مجاهدین از اردوگاه اشرف به پایگاه لیبرتی، میزان زیادی تجهیزات نظامی و جاسوسی از جمله دوربین‌های دید در شب در وسایل آنها کشف کردند.

انتقال تروریستها

منبع:  خبرگزاری فارس

سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۱

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «عراق القانون»، فرماندهی پلیس دیالی از پایان یافتن اقدامات و تدابیر لازم برای تامین امنیت ششمین نوبت انتقال عناصر مجاهدین از اردوگاه اشرف به پایگاه لیبرتی سابق در نزدیکی فرودگاه بغداد، خبر داد.

سرتیپ ستاد «جمیل الشمری» فرماندهی پلیس دیالی با اشاره به اتخاذ تدابیر لازم برای تامین امنیت انتقال ششمین نوبت عناصر مجاهدین گفت که در این نوبت، 400 عنصر تحت نظارت وزارت حقوق بشر و سازمان ملل به لیبرتی منتقل خواهند شد.

از سوی دیگر یک مقام مسئول امنیتی نیز گفت که نیروهای امنیتی ناظر بر انتقال مجاهدین به لیبرتی، در میان چمدان‌ها و لباسهای زنانه عناصر این گروه برخی تجهیزات نظامی یافته‌اند.

وی افزود: در میان چمدان‌های این افراد و لباس‌های آنها، میزان زیادی لباس‌های ضد گلوله، کفش‌ها و لباس‌های نظامی کشف شد و علاوه بر آن، تعدادی دوربین‌ دید در شب که بیشتر کاربرد نظامی و جاسوسی دارد، در میان وسایل مجاهدین کشف شده است.

وی تاکید کرد که دیروز دوشنبه، 400 نفر دیگر از 1200 عضو باقی‌مانده مجاهدین در اردوگاه اشرف، به لیبرتی منتقل شدند و عملیات تفتیش این افراد نیز، صبح دیروز صورت گرفت.

گروه مجاهدین نقش زیادی در سرکوب مردم عراق در دوران دیکتاتوری «صدام» داشته‌اند و دست بسیاری از آنها به خون مردم این کشور و نیز مردم ایران آغشته شده است و پس از سرنگونی رژیم صدام، این گروهک همکاری خود با گروهک‌ها و شبکه‌های تروریستی در عراق تقویت کرد و به صدها حمله تروریستی در مناطق مختلف عراق دست زد.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: انتقال، اخراج تروریست، کمپ ترانزیت، بغداد، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی