نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 شهریور 1391

عبدالحمید رئوفیان که حضور در بین خانواده اش را هنوز باور نمی کرد اشک شادی در چشمانش جمع شده بود و مادرش را بغل کرده و می گفت دیگر هیچ وقت پدر و مادرم را تنها نمی گذارم و تا عمر دارم خدمتگذاری آنها را می کنم تا بتوانم عمری را که به جهالت و نادانی سپری کردم جبران نمایم .

بازگشت عبدالحمید رئوفیان به آغوش خانواده

دیگر هیچ وقت پدر و مادرم را تنها نمی گذارم

منبع:  انجمن نجات مرکز گلستان

سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۱

عبدالحمید رئوفیان که 25 سال پیش به اسارت نیروهای عراقی در آمده بود ، توسط سران جنایتکار فرقه رجوی اغفال شده و به پادگان نظامی اشرف منتقل شده بود .
خانواده رئوفیان از زمان آشنایی با انجمن نجات تمام سعی و تلاش خود را برای رهایی وی بکار برده و در تمامی اعزامهای کاروان خانواده ها برای تجمع در جلوی مقر رجوی شرکت نموده و هماهنگ با بقیه خانواده ها ملاقات با فرزندشان را خواستار بودند .
بنا به گفته عبدالحمید رئوفیان، وی از زمانی که صدای خانواده اش را از طریق بلندگو شنید دیگر کاسه صبرش لبریز شد و طی نوشتن متنی خواستار خروج از فرقه تروریستی رجوی و بازگشت به آغوش خانواده اش شد که سران جنایتکار فرقه رجوی با درخواست منطقی وی مخالفت کرده و او را بیشتر زیر نظر گرفتند که خوشبختانه او توانست از یک موقعیت بدست آمده استفاده کند و خود را به سربازان عراقی برساند و موجب رهایی خویش از چنگال باند تروریستی فرقه شوم رجوی شود .

 

بازگشت عبدالحمید رئوفیان به آغوش خانواده


دفتر انجمن نجات استان گلستان بازگشت عبدالحمید رئوفیان را به خانواده وی تبریک گفته و خواستار رهایی تمامی زندانیان فرقه پلید و شیطانی رجوی می باشد تا مادران و پدران آنها نیز بتوانند همانند این خانواده شادی نمایند .

..................................

نوید رهایی

91/06/08
برچسب ها: عبدالحمید رئوفیان، بازگشت، جداشده، خانواده، انجمن نجات،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی