نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... بعد از سقوط صدام ،مجاهدین در ماه های اول جلو دار ستون های ارتش امریکا بودند که در استان دیالی تردد می کردند. پس از آن تامینی اطلاعات ارتش امریکا در نقاط مختلف بودند.با این همه خوش رقصی های که در عراق برای امریکا کردند ، انتظار داشتند که امریکا دستی به سروگوش آنها بکشد. و نام سیاه آنها را لیست تروریستی خود خارج کند...

آقای محمد کرمی

 

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، سی ام اوت 2012

( یک لیست سهل است در صد لیست اسم ما را قرار بدهید ما را باکی نیست .ما کسی هستیم که در مقابل 40صفحه گزارش وزارت خارجه برعلیه ما جا نزدیم 400 صفحه جوابشان را دادیم).در 11سپتامبر که برج های دوقلو منهدم شد و هزاران نفر از مردم بی گناه کشته شدند، مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو در قرارگاه باقرزاده جشن پایکوبی راه انداخته بودند، رجوی درحالی که قهقه می زد و از شادی در پوست خود نمی گنجید این چنین بیان می کرد(این است بیت العنکبوت شما که درمقابل اراده خلق بلرزه در آمده است، الان این اسلام ارتجاعی است که شما ها را اینطور بلرزه در آورده است،وای به روزی که اسلام انقلابی وارد عمل شود، آنهم از نوع گوهر بی بدیع زمان گوهر مریمی )

چهار دهه قبل یکی از افتخارات سازمان مجاهدین خلق این بود که با امپریالیسم امریکا مبارزه می کند، افتخار می کردند که مستشاران نظامی و عوامل آنها را ترور انقلابی می کنند. سالیان نان این قمپز در کردن ها را می خوردند. در سال در سال 1992 وزارت خارجه امریکا لیستی از سازمان های تروریسنی تهیه کرد و محدودیت های برای آنها عمال کرد، از کشورهای دوست خود خواست که آنها هم این کار را انجام بدهند که اروپا و یک سری از کشورها این کار را کردند در آن زمان مسعود رجوی رهبر این فرقه با کلت اهدائی صدام حسین در بالای سن در نشست های درونی عربده می کشید،بیان می کرد( یک لیست سهل است در صد لیست اسم ما را قرار بدهید ما راباکی نیست .ما کسی هستیم که در مقابل 40صفحه گزارش وزارت خارجه برعلیه ما جا نزدیم 400 صفحه جوابشان را دادیم).در 11سپتامبر که برج های دوقلو منهدم شد و هزاران نفر از مردم بی گناه کشته شدند،مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلودرقرارگاه باقرزاده جشن پایکوبی راه انداخته بودند،رجوی درحالی که قهقه می زدو از شادی در پوست خود نمی گنجید این چنین بیان می کرد(این است بیت العنکبوت شما که درمقابل اراده خلق بلرزه در آمده است، الان این اسلام ارتجاعی است که شما ها را اینطور بلرزه در آورده است،وای به روزی که اسلام انقلابی وارد عمل شود، آنهم از نوع گوهر بی بدیع زمان گوهر مریمی ).

بعد از سقوط صدام حسین که ارتش امپریالیسم امریکا عراق را تسخیر کرد،کل تشکیلات مجاهدین خلق در خدمت امپرالیسم قرارگرفت، در ماه های اول جلو دار ستون های ارتش امریکا بودند که در استان دیالی تردد می کردند.پس از آن تامینی اطلاعات ارتش امریکا در نقاط مختلف بودند.با این همه خوش رقصی های که در عراق برای امریکا کردند ، انتظار داشتند که امریکا دستی به سروگوش آنها بکشد. و نام سیاه آنها را لیست تروریستی خود خارج کند. در این رابطه بخاطر اینکه در مجامع امریکائی ،رسانه های امریکا فشار بر دولت بیاورند، تعدادی ازسیاست بازان از دور خارج را سالیان است که اجاره کرده اند که از طریق آنها در مجلس سنا، کنگره، شوهای که فرقه در کشور های مختلف اروپائی برگذار می کردند، بشدت تبلیغ می کردند و می کنند که نام سازمان مجاهدین خلق باید از لیست سیاه تروریستی بیرون آورده شود. این هم که تا الان آخوند ها در حکومت هستند مقصر امریکا بوده که نام سازمان مجاهدین را در لیست سیاه خود قرار داده است و باعث شد آنها نتوانند رژیم ایران را سرنگون کنند!!! این هوچی گری ها هیچ کدام بجوابی نرسید و دولت امریکا در عمل نشان داده بود که سازمان مجاهدین به اندازه همان چند هزار دلاری ارزش دارد که به آنها می داد.پس از آن همه توپ های تو خالی که سازمان مجاهدین برای وزارت خارجه امریکا آمد. در آخرین موضع گیری مریم قجر عضدانلو بوضوح نشان می دهد که به چه خفت خواری سازمان مجاهدین خلق افتاده است .این التماس و تمنا ها برای این است که امپریالیسم یک نیم نگاهی به آنها بیندازد، آنها را به بازی بگیرد. مریم قجر عضدانلودر آخرین موضوع گیری این طور بیان می کند *(ساکنان پیش بینی می کنند و انتظار دارند که تکمیلِ حرکت ششم با یک اطلاعیه علنی از جانب دولت ایالات متحده همراه باشد که در آن همکاری ساکنان اشرف به رسمیت شناخته شود و تعهدات ایالات متحده به شرح زیر مورد تأکید قرار گیرد).مطمعنأ به بدتر از این هم خواهند افتاد ، این سرنوشت مختوم مزدور شدن بیگانگان است تا روزی که برای آنها ارزش داشتند در مجالس سنا و کنگره و….جا داشتند . حالا که زمان مصرف آنها به پایان رسیده مانند دستمال کاعذی شده که بدور انداخته می شوند . درس عبرت برای آنهائی که دارند تازه پا در این راه می گذارند . *

------------

همچنین

وقتی که سازمان مجاهدین خلق ایران تبدیل به بلند گو عوامل بیگانه می شود

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، هفتم اوت 2012

 

بنیان و ریشه این فرقه بر می گردد که ذاتأ خوشونت طلب هستند. همین باعث پیوند ایدئولوژیک و استراتژیک مجاهدین با این گروه های تندروو افراطی است و تماما هم با این نوع گروه های تند رو و تروریست رابطه دارند………،…….مریم قجر عضدانلو فراتر از آن در ضیافتی شاهانه به نام افطار صدها تن سوریه ها را بنام شخصیت سیاسی !! دعوت می کنند . که خود جای خیلی سوال ها دارد که آنها اگر انقلابیون سوریه ای هستند ، دراین برهه از انقلابشون در پاریس چه کار می کنند. در این ضیافت بطور غیر مستقیم به غرب انتقاد می کند که چرا مانند لیبی به سوریه تهاجم نظامی نمی کنید!

نقش های که سازمان مجاهدین خلق در جریانات اخیر داشته است ، عمل کرد و ماهیت واقعی این فرقه را بخوبی نشان می دهد.اگر اتفاقاتی که در این دوسال اخیر در کشور های عربی روی داده است ( بهار عربی) نگاه کنید ، خیلی واضح و روشن است که چه خطی را دارند پیش می روند. با هم به خلاصه ای از عمل کرد این فرقه نگاه می کنیم .

در جریان انقلاب لیبی ، اکثر خبر سایت های رسمی آنها از آنقلاب لیبی بود که برای آنها تبلیغ می کردند وانعکاس می دادند . وقتی داستان لیبی را آنهای که می خواستند تمام کنند ، تمام شد . سازمان مجاهدین دیگر از اتفاقاتی که در آنجا روی داد انعکاسی نداد ( از قبیل کشتار و زندان سیاه پوستان در لیبی ، اعتراضات داخلی نصبت به عمل کرد دولت موقت و …..)

در جریان انقلاب مصر ،علاوه بر آنکه تمام خبر های آنها را انعکاس می د ادند . آن را با موضوع و جریانات ایران پیوند می دادند ! کاکل و ثمره آن را هم سازمان مجاهدین خلق می دانستند که هسته مرکزی آن در عراق ، اردوگاه اشرف است. همگان می دادند که بعد از سقوط حسنی مبارک و روی کار آمدن دولت نظامی اعتراضات زیادی در میدان التحریر روی داد. در جریان این اعتراضات ده ها نفر کشته و صدها نفر مجروح شدند ، جریان انقلاب برهنگی اتفاق افتاد که انعکاس فروانی داشت . اما سازمان مجاهدین بعد از سقوط حسنی مبارک اتفاقاتی که در ادامه همان جریان است انعکاس نمی هد .

در جریان انقلاب سوریه: فراترازدو موضوع قبلی انعکاس می دهند ، آن هم فقط آن سری اخبار که چهره به اصظلاح انقلابیون را خوب نشان بدهد ،خیلی از خبر گزاری ها با عکس گزارش داده اند که یکی از گذرگاه های سوریه به ترکیه در دست گروه القاعده است؟سخنگوی همان انقلابیون در مصاحبه می گوید از فرانسه سلاح و کمک می گیریم،…….مریم قجر عضدانلو فراتر از آن در ضیافتی شاهانه به نام افطار صدها تن سوریه ها را بنام شخصیت سیاسی !! دعوت می کنند . که خود جای خیلی سوال ها دارد که آنها اگر انقلابیون سوریه ای هستند ، دراین برهه از انقلابشون در پاریس چه کار می کنند. در این ضیافت بطور غیر مستقیم به غرب انتقاد می کند که چرا مانند لیبی به سوریه تهاجم نظامی نمی کنید!

اما رویکرد دیگر فرقه رجوی در این بهار عربی که در منطقه در حال وزیدن است . بهار عربی به بحرین هم رسید ، مردم توی خیابان ها ریختند . دولت بحرین به تنهائی نتوانست مردم را سر کوب کند ، نیروی نظامی عریستان سعودی که به عنوان ژاندارم دول غرب عمل می کند با قوای زرهی وارد بحرین شد ، انقلاب و بهار عربی را بشدت سرکوب کرد . ده ها کشته و صدها زخمی بر جای گذاشت، صدها تن سیاه چال ها فرستاده شدند. مطلقا سازمان مجاهدین از انقلاب بحرین خبری انتشار نداد.

در روند تکاملی بهار عربی به عربستان سعودی هم رسیده است ، دولت وهابی سعودی جمعیت اقلیت شیعه آن کشور که خواستار برسمیت شماخته شدن حقوق اولیه شهروندی خود هستند ، بشدت تظاهرات ها ی آنها را سرکوب کرد . تعدادی کشته و مجروح بر جای گذاشت ، صدها تن از جمله رهبر آنها را پس از زخمی کردن زندانی کرد . مطلقا سازمان مجاهدین از انقلاب عربستان سعودی هم خبری انتشار نداد.

ورود فرقه رجوی به این جریانات دو روی کرد دارد : اولین رویکرد آن هزینه هنگفتی است که عربستان سعودی و اسرائیل به سازمان مجاهدین خلق می دهند . بلندگوی تبلیغاتی آنها هستند . از طرفی هم این کشور ها غیر مستقیم به آخوند ها پیام می رسانند که از اپوزسیون تو حمایت می کنیم .

رویکرد دوم که فرقه رجوی وارد این مناقشات می شود ،به بنیان و ریشه این فرقه بر می گردد که ذاتأ خوشونت طلب هستند. همین باعث پیوند ایدئولوژیک و استراتژیک مجاهدین با این گروه های تندروو افراطی است و تماما هم با این نوع گروه های تند رو و تروریست رابطه دارند و از آنها حمایت می کنند

-----------
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  همایون کهزادی ، محمد کرمی، 
برچسب ها: مبارزه، ضد امپریالیست، مجاهدین، عراق، صدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی