نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وزرای خارجه انگلیس و فرانسه که برای شرکت در نشست شورای امنیت در نیویورک حضور دارند، ضمن شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی، بار دیگر بر حمایت خود از تروریست‌های سوری تاکید کردند.

تروریست

گروه بین الملل / حوزه آمریکا، اروپا91/06/10 - 00:05شماره: 13910609001004

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، انگلیس و فرانسه پنجشنبه (دیروز) ضمن حمایت از گروهک‌های مخالف سوری، یکبار دیگر مدعی شدند که تمام گزینه‌ها شامل اعلام منطقه پرواز ممنوع، برای حل موضوع سوریه روی میز است.

«ویلیام هیگ» وزیر خارجه انگلیس امروز در یک نشست خبری در نیویورک به خبرنگاران گفت که طرح پیشنهادی ترکیه برای تشکیل منطقه حائل نیازمند مداخله نظامی است، که به نظر نمی‌رسد این امر در حال حاضر در شورای امنیت به تصویب برسد.

«لورن فابیوس» وزیر خارجه فرانسه نیز که در این نشست خبری که در آستانه جلسه شورای امنیت برگزار شده بود، حضور داشت،‌ عنوان کرد که فرانسه در این موضوع کاملا با انگلیس متحد است.

ویلیام هیگ همچنین در این صحبت‌ها عنوان کرد که انگلیس علاوه بر 27.5 میلیون پوندی که پیش از این به مخالفان سوری کمک کرده، 3 میلیون پوند دیگر نیز مخالفان کمک خواهد کرد.

این چندمین بار است که انگلیس و دیگر کشورهای غربی علنا به حمایت از گروهک‌های تروریستی سوریه می‌پردازند، با این وجود سازمان ملل هیچ‌گاه واکنشی به این اظهارات که دخالت آشکار در امور کشورها به شمار می‌آیند، نشان نداده است.

انتهای پیام/ق.ص
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  حامیان اروپایی رجوی، 
برچسب ها: حامیان تروریست، فرانسه، انگلیس، سوریه، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی