نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رسوایی دیگر برای باند رجوی

کارل برن استین روزنامه نگار امریكایی

«کارل برن استین» روزنامه‌نگار آمریکایی در فوریه سال جاری در یکی از گردهمایی‌های فرقه رجوی در هتل والدورف آستوریای نیویورک شرکت کرده و مبلغ دوازده هزار دلار(12000 ) دریافت کرده است...
شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ / ۱۴ شوال ۱۴۳۳ / ۰۱ سپتامبر ۲۰۱۲


به گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) مرکز تحقیقاتی «پرو پابلیکا» که پیگیر حضور یکی دیگر از روزنامه نگاران آمریکایی در محافل منافقین شده بود اعلام کرد: «کارل برن استین» در فوریه سال جاری در یکی از گردهمایی‌های منافقین در هتل والدورف آستوریای نیویورک شرکت کرده و در حمایت از این گروهک تروریستی سخنرانی و از عدم خروج آن‌ها از لیست گروه‌های تروریستی انتقاد کرده است.

این خبر می‌افزاید: وی که در حال حاضر در مجلاتی همچون «ونیتی فیر» و «نیوز ویک» می نویسد به پروپابلیکا گفت که بابت حضورش در آن جمع ۱۲هزار دلار (حدود ۲۵ میلیون تومان) دریافت کرده است و البته خاطرنشان کرد که به عنوان یک حامی این سازمان در آنجا نبوده است!

چندی پیش «کلارنس پیج» که در روزنامه شیکاگو تریبیون قلم می زند به خاطر حضور در یکی از تجمع های گروهک تروریستی منافقین و دریافت ۲۰هزار دلار در ازای ۳ دقیقه سخنرانی اش از سوی مسئولان آن روزنامه مورد بازخواست قرار گرفت.

این ستون نویس آمریکایی ابراز کرد که هیچگاه بابت مبالغی که از سخنرانیهایش در موقعیتهای مختلف دریافت می نمود موافقت مدیر روزنامه اش را نمی گرفته و به مشکلی هم برخورد نمی کرده است.

سردبیر روزنامه شیکاگو تریبیون در بیانیه ای اعلام نمود که «پیج» تمام پولهایی را که در ازای سخنرانی و مخارجش (در گردهمایی منافقین) دریافت کرده باز می گرداند.

گفتنی است سازمان تروریستی منافقین با برگزاری کنفرانسهای متعدد در کشورهای اروپایی و آمریکایی و خرید افراد مختلف از قبیل سیاستمداران و روزنامه نگاران درصدد آن است تا از خود یک جلوه حقوق بشری به نمایش بگذارد و وزارت خارجه آمریکا را مجبور به خروج نام این گروهک تروریستی از فهرست سازمان های تروریستی آمریکا نماید.
......................
نوید رهایی
12 شهریور 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان اجاره ای رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: کارل برن استین، روزنامه نگار امریكایی، هوادار اجاره ای، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی