نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

...مگر مریم قجر زن رهبر مفقود شده گروهک تروریستی درتماسی که به مناسبت عید فطر با نفرات اشرف داشت نمی گفت که ساکنان اشرف با 3 ماه ایستادگی به تمام التیماتوم های دولت عراق اهمیّتی قائل نشدند و از جایشان هم تکان نخوردند و ...

20
جلیل عبدی، وبلاگ افشای فرقه رجوی، چهارم سپتامبر 2012

براستی چه اتفاقی افتاد که مریم رجوی مدعی شده که ساکنان اشرف حاضرند در یک گروه 680 نفره به لیبرتی بروند مگرسرکرده گروهک تروریستی برای روحیه دادن به نیروهای وارفته خودش دراشرف که چند ماه منتظرپروازبه لیبرتی بودند نگفته بود 1200نفرکه دراشرف باقی ماندند ازبمب اتم هم قوی ترند وما اشرف را با فرستادن نفرات به لیبرتی تکثیرکردیم!!!

و مگرهمین مریم خانم زن رهبرمفقود شده گروهک تروریستی درتماسی که به مناسبت عید فطربا نفرات اشرف داشت نمی گفت که ساکنان اشرف با 3 ماه ایستادگی به تمام اوتیماتوم های دولت عراق اهمیّتی قائل نشدند وازجایشان هم تکان نخوردند ومگرسرکردگان گروهک تروریستی با انواع سنگ اندازی وبهانه تراشی های مسخره سه ماه تاخیردرجابجایی ایجاد نکردند وآیا همین مریم خانم این را به عنوان پیروزی قلمداد نمی کرد؟!!

ولی بلافاصله طولی نکشید ازموضع شیادی اعلام کرد یک گروه 400 نفره ازساکنان اشرف برای حسن نیّت آماده انتقال به لیبرتی هستند تازه دولت عراق را هم متهّم می کردند که درکاربازرسی اخلال ایجاد می کردند وچند روزی هم ازآخرین جابجایی نگذشته خیلی با عجله گروه بعدی را هم آماده انتقال کردند ودرضمن به گفته مریم خانم انتقال وسایل آنها به لیبرتی با اجاره 100تریلی حتی با هزینه ساکنان اشرف ازهمین الان می تواند آغازشود!!

معلوم می شود اینبارخانم رجوی برای فرستادن نفرات باقی مانده دراشرف به لیبرتی خیلی عجله دارد وباید به این نکته اشاره کنم که سران گروهک تروریستی منافقین با سفرمارتین کندی به قلعه اورسوروازپیام آمریکا را خوب گرفته اند که چاره ای جزء ترک اشرف را ندارند وبازی را کاملاً به اربابشان باخته اند واین پایانی برفروپاشی تشکیلات مخوف سران جنایتکارگروهک تروریستی خواهد بود.

آیا مریم خانم وشوهرمفقود شده اش جوابی برای این تناقض دارند که یک زمانی باصطلاح سرلوحه «سازمان پرافتخارمجاهدین خلق» مبارزه با آمریکا وامپریالیسم جهانخواربود وازافتخاراتشان بود که افسران آمریکایی را ترورکرده اند وسرود «سرکوچه کمینه» را می خواندند ولی چرخش روزگاربهتربگویم نوکری بیگانه وازروزاول استراتژی وطن فروشانه ای که داشتند چه بلایی به سرهمین آقا وخانم رجوی آورده است وآنچنان به فلاکت افتاده اند که خواهش وتمنا ازآمریکا می کنند که ما غلط کردیم فقط زحمت بکشید وتایید کنید که ما با دولت عراق برای جابجایی اسیران همکاری کردیم حالا اگرلطف کردی واسم منحوس مجاهدین خلق را هم ازلیست سیاه وزارت خارجه حذف کردی بیشترازاین نوکرت می شویم؟!!!

حالاباید این سران جنایتکارمنافقین به یک سئوال اساسی جواب بدهند پس این همه دعاوی وبهانه تراشی وسنگ اندازی برای سد کردن درمقابل راه حل مسالمت آمیزسازمان ملل ودولت عراق برای جابجایی ساکنان اشرف به لیبرتی چی بود برای شما که بهترازهرکس دیگری واضح بود که دیگراشرف جای شما نبود به چه دلیل پنجاه نفرازاسیران مظلوم را به کشتن دادید وبه چه دلیل باعث شدید که 36 نفردرداستان اعتصاب غذا به گفته خودتون تا آستانه مرگ بروند وبازبه چه دلیل این اسیران نگون بخت را تا آخرین لحظه برای پیشبرد منافع گروهک تروریستی گروگان نگه داشته اید آیا این درمنطق شما جنایت عمدی برعلیه بشریت نیست؟

باید به سران گروهک تروریستی گفت آخه بازی با جان انسان های بی گناه تا کی؟ وشما جنایتکاران باید بدانید که جنایت شما برعلیه ملت شریف ایران تواین سه دهه برهمگان کاملاً روشن است وروزی درمقابل ملت ایران باید جواب تمام جنایت هایتان را پس بدهید که انشاالاه آن روزدورنیست.

----------
نوید رهایی
14 شهریور 91طبقه بندی: اشرف نیوز،  افشاگری،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  جلیل عبدی - محمد علوی، 
برچسب ها: انتقال، فشار، جلیل عبدی، مریم رجوی، لیبرتی، اخراج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی