نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 شهریور 1391

زنان نیمی از اعضای فرقه تروریستی رجوی را تشکیل می دهند و همگی با فنون جنگی، روش های ترور و جنگ خیابانی آشنا هستند و تمامی آنها تجربیاتی از نسل کشی و آدم کشی در ایران و عراق را دارند.

.
سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ / ۱۷ شوال ۱۴۳۳ / ۰۴ سپتامبر ۲۰۱۲

۷۰ درصد آنان تاکنون ازدواج نکرده اند و آنهایی هم که ازدواج کرده اند ۱۰ درصدشان بچه دار هستند. بچه های دیروزی که هم اکنون همگی از اعضای فرقه تروریستی رجوی هستند و در اروپا و آمریکا به سر میبرند و تا مدت ها بر اثر فشارهای رهبران گروه مجبور به تکدی در خیابان های غرب به ویژه آلمان بودند.

به جز مریم رجوی همه زنان فرقه مجبور به طلاق از همسرانشان شده اند و به گفته  خانم بتول سلطانی عضو ارشد جداشده از فرقه رجوی، ۱۵۰ تن از این زنان نیز به دستور رهبر فرقه عقیم شده اند.

رجوی ها نیز بالاترین پست های فرماندهی را برای زنانی که اطاعت محض خود را از آنها اعلام کردند در نظر گرفتند، پست هایی فرمایشی تا زنانی که همه احساسات زنانه و مادرانه را در خود قتل عام کردند در جنایات آنها نیز سهیم باشند.

هواداران این تروریست ها مدعی اند مشتی زن و کودک در پادگان اشغالی اشرف به سر می برند اما این تصاویر بهترین گواه برای رد این ادعاست. زنانی که هنوز در این فرقه بسته حضور دارند روزی باید پاسخگوی کشتارهای همه جانبه ای که در آن نقش داشتند باشند. زنانی که بهترین فرزندان این مرزو بوم را به شهادت رساندند هرگز نمی توانند مادران خوبی باشند.

...................


زنان تروریست


 طبقه بندی: افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: زن تروریست، فرقه رجوی، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی