نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل از تصمیم دولت کانادا استقبال کرده و به دولت کانادا تبریک گفتند. مریم رجوی و نتانیاهو از طرفداران شدید حمله نظامی به ایران هستند. مریم رجوی که ادعای طرفداری از خلق ایران را دارد مدام از کشورهای غربی ایراد می گیرد که چرا به ایران حمله نمی کنید؟ ...

.

انجمن عدالت، نهم سپتامبر 2012

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه:اقدام وزارت خارجه کانادا در قطع کامل روابط دیپلماتیک با ایران تعجب بسیاری را برانگیخت. این اقدام از سوی رسانه های کانادایی نیز مورد انتقاد قرار گرفت. مدیر سابق تلویزیون ملی کانادا ( سی بی سی) از جمله کسانی است که در اظهاراتی از وزیر خارجه این کشور شدیدا انتقاد کرد.

همچنین دولتمردان سابق کاندایی از جمله سفیر سابق کانادا در ایران به این اقدام دولت این کشور واکنش منفی نشان دادند. "جان ماندی"، دیپلمات بازنشسته کانادایی که در سال 2007 به عنوان سفیر در ایران خدمت می کرده، اظهار داشته پایان دادن روابط با ایران، می تواند یک قدم اشتباه استراتژیک باشد که نقش کانادا را به عنوان یک بازیگر بین المللی در موضوع حل و فصل مسئله هسته ای ایران از میان می برد.

انتقادها به تصمیم دولت کانادا ناضر بر توجیه پذیر نیودن دلایل مطرح شده از سوی وزات خارجه این کشور است. ناظران سیاسی دلایل مطرح شده ای از قبیل نبود امنیت دیپلمات ها و موضوعات حقوق بشری از سوی دولت کانادا در این خصوص را غیر قابل توجیه دانسته و عموما خارج از عراف دیپلماتیک و تحت فشارهای سیاسی دیگر کشورها می دانند.

.

در این میان، فرقه رجوی که عموما یک پایه ثابت هر دعوای ضد ایرانی است از تصیم دولت کانادا کاملا استقبال کرده است.

بر اساس اعلامیه شورای موسوم به شورای ملی مقاومت! "خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران!!، از اقدام شجاعانه وزیر خارجه کانادا مبنی بر تعطیل کردن سفارت کانادا در ایران استقبال کرد. "

استقبال فرقه رجوی از تصمیم دولت کانادا در حالی است که حدود نیم میلیون ایرانی در این کشور زندگی می کنند و از هم اکنون ارائه خدمات کنسولی به این تعداد ایرانی به دغدغه بزرگی برای خود آنها و نهادهای حقوق بشری تبدیل شده است.

علاوه بر مریم رجوی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل نیز از تصمیم دولت کانادا استقبال کرده و آن را تبریک گفت. جالب اینجاست که چند روز بعد از این تصمیم دولت کانادا تنها دو تن از آن استقبال کرده اند؛ مریم رجوی و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل.

باید توجه داشت همراهی مریم رجوی و نتانیاهو از سر اتقاف نیست. این دو در زمینه های دیگری در خصوص ایران نیز اشتراک فکری عجیبی دارند. آنها از طرفداران شدید حمله نظامی به ایران هستند. مریم رجوی که ادعای طرفداری از خلق ایران را دارد مدام از کشورهای غربی ایراد می گیرد که چرا به ایران حمله نمی کنید؟

وی ضمن طرفداری شدید از وضع تحریم های بیشتر بر ضد ایران بر ضرورت حمله به ایران با نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هم عقیده بوده و بی محابا بر آن اصرار می روزد. مریم رجوی در سخن رانی های مختلف غرب را به کم کاری در برابر ایران متهم می کند. این دقیقا عین اتهاماتی است که نتانیاهو به غرب وارد می کند.

اصرار مریم رجوی به جنگ غرب علیه ایران امر عجیبی نیست. این فرقه همکاری با صدام حسین در طول جنگ تحمیلی و تجاوز مستقیم به خاک کشور در عملیات مرصاد را در سابقه اش دارد. این فرقه می داند در روش های مسالمت آمیز حل و فصل مشکلات پیش رو جایی برای آنها وجود نداشته و تنها از طریق جنگ و خونریزیی است که ممکن است فضای ادامه حیات پیدا کنند.

طنز ماجرا اینجاست که مریم رجوی هر جا تریبونی پیدا می کند طرفدار دو آتیشه دموکراسی و مفاهیم حقوق بشری جلوه می کند! این در حالی است که سابقه تروریستی و پر از جنایت این فرقه نشان می دهد که سر سوزنی به فکر مردم نبوده و در جریان همین تعطیلی سفارت ایران در کانادا بدون توجه به مشکلات عدیده ای که می تواند برای خیل عظیم ایران های مقیم کانادا به وجود بیاید همصدا با نتانیاهو آن را تحسین کرد.

.

------------

 

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اسراییل، مجاهدین،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: اسراییل رجوی، کانادا ایران، تبریک تروریست، ایران ستیزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی