نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منافقین و سلطنت طلبان جشن گرفتند.
 فریاد کانادا زنده باد،اتاوا متشکریم!
به گزارش خبرگزاری مهر، در پی تصمیم اخیر دولت کانادا که با واکنشهای منفی از سوی فرهیختگان و مردم کانادا روبرو شده است، برخی از سلطنت طلبان و منافقین در شهر اتاوا دست به جشن و پایکوبی زدند.

كانادا تروریست
روزنامه اتاوا سیتیزن امروز تصاویری از تظاهرات جمع انگشت شماری از سلطنت طلبان و منافقین منتشر کرده که طی آن از اقدام اخیر دولت کانادا تشکر و قدردانی کرده اند. منافقین با تهیه پارچه نوشته هایی و در دست داشتن تصاویری از سرکردگان این گروهک تروریستی، بسته شدن سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتاوا را خواسته همیشگی خود خوانده اند، که هم اکنون به آن عمل شده است. جشن و پایکوبی منافقین در اتاوا در حالی برگزار شده که نظرسنجی روزنامه های معتبر کانادایی از جمله کلگری هرالد ...

بیگانه پرستان

خبرگزاری مهر، یازدهم سپتامبر 2012

در پی تصمیم اخیر دولت کانادا در قطع روابط با جمهوری اسلامی ایران که با تبعیت از آمریکا و انگلیس اتخاذ شده و با مخالفتهای داخلی روبروست، جمعی اندک از منافقین و سلطنت طلبان در این کشور جشن و پایکوبی به راه انداختند!

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی تصمیم اخیر دولت کانادا که با واکنشهای منفی از سوی فرهیختگان و مردم کانادا روبرو شده است، برخی از سلطنت طلبان و منافقین در شهر اتاوا دست به جشن و پایکوبی زدند.

روزنامه اتاوا سیتیزن امروز تصاویری از تظاهرات جمع انگشت شماری از سلطنت طلبان و منافقین منتشر کرده که طی آن از اقدام اخیر دولت کانادا تشکر و قدردانی کرده اند.

منافقین با تهیه پارچه نوشته هایی و در دست داشتن تصاویری از سرکردگان این گروهک تروریستی، بسته شدن سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتاوا را خواسته همیشگی خود خوانده اند، که هم اکنون به آن عمل شده است.

جشن و پایکوبی منافقین در اتاوا در حالی برگزار شده که نظرسنجی روزنامه های معتبر کانادایی از جمله کلگری هرالد که همچنان نیز ادامه دارد نشان می دهد 67 درصد مردم کانادا با تصمیم قطع روابط با جمهوری اسلامی ایران مخالفند.

در این نظرسنجی که از روز شنبه آغاز شده مخالفتها با تصمیم اخیر اتاوا از 55 درصد تا امروز به 67 درصد رسیده و افزایش نارضایتی ها در این زمینه همچنان ادامه دارد.
..........................................
91/06/21طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: كانائا ایران، منافقین پهلوی، جشن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی