نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 شهریور 1391

... این دشمن است که می گوید برادر مسعود چرا پنهان شده و بهتر است که خودش را آشکار کند و برعکس دوستان میگوینددهنتان را ببندید و به این موضوع فکر هم نکیند چه رسد به سئوال. دشمن می گوید خواهر مریم چرا در فرانسه نشسته و اگر رهبر است و اینهمه از فضایل اشرف و لیبرتی و مقاومت می گوید چرا به عراق نمی آید که باعث بالا رفتن روحیه افراد هم بشود ؟ اما ...

هلوی قجر عضدانلو

هلو قجر عضدانلو

حسن زبل، وبلاگ حسن زبل، دوازدهم سپتامبر 2012

البته که بر ما مجاهدین واضح و مبرهن است که جای دشمن کجاست و جای دوست کجا , چون رهبران عقیدتی مان بارها و بارها در نشست های مختلف وبا گرفتن امضا و تعهد و جیغ و داد وغیره ,ما را مثل دوراز جان خودمان “عنتر” که میرقصانند و جای دوست و دشمن را ازش میپرسند , مورد سئوال قرار داده و ما هم بارها و بارها با امضا بیانیه و مشت در هوا پراندن ,جای دوست و دشمن را همانطور که باید نشان داده ایم . اما وجود مشکلات عدیده در لیبرتی مثل جداکردن شن در سایزهای مختلف و نگاه کردن به هواپیما برای تست هوایی شدن یا نشدن و بخصوص آفت و خوره مجاهد خلق یعنی امکان فکر کردن باعث شده که بنده حقیر سراپا تقصیر این روزها روی ماهیت وجودی دشمن و دوست خودم و سازمان شک کنم .

مثلا جمهوری اسلامی که دشمن ماست به همراه دولت و پلیس عراق که آنها هم دشمن ما هستند به اضافه مردم عراق که ایضا و همچنین بریده مزدوران و باقی دشمنان از اول سقوط صدام میگفتند که اشرف را ترک کنید , دوستان ما هم منجمله رهبری وشورای رهبری و مسئولین میگفتند که ترک نکنیم و قرار بود جلوی خودرو عراقی ها دراز بکشیم و کشته شویم و ترک نکنیم , اما بعد دوستان ما گفتند که ترک کردیم بهتر شد و وارد فاز و دوران جدید شدیم و خودمان بلافاصله ترک میکنیم و ……..

آنموقع که هنوز ترک نکرده بودیم دشمنان میگفتند که برای رهبری خودتان را به کشتن ندهید و دوستان میگفتند بدهید , ما دادیم ولی بعد معلوم شد که نباید میدادیم و حالا هم توی ترک هستیم .

توی مناسبات همه مسئولین میگویند اگر برادر مسعود بود و بحث ها را باز میکرد و نشست میگذاشت مشکلات تشکیلاتی نداشتیم ولااقل وضعمان مثل الان نبود که همه ناراضی باشند و غربزنند و فرار کنند ویا بگویند ما مهمان هستیم نه مجاهد و …. اما بازهم این دشمن است که میگوید برادر مسعود چرا پنهان شده و بهتر است که خودش را آشکار کند و برعکس دوستان میگویندذهنتان را ببندید و به این موضوع فکر هم نکیند چه رسد به سئوال.

دشمن میگوید خواهر مریم چرا در فرانسه نشسته و اگر رهبر است و اینهمه از فضایل اشرف و لیبرتی و مقاومت میگوید چرا به عراق نمی آید که باعث بالا رفتن روحیه افراد هم بشود ؟ اما دوست میگوید خواهر مریم بهتر است در فرانسه باشد و فقط در جلسات رقص و آواز و شادی و پایکوبی شرکت کند افراد هم روحیه نمیخواهند .

دشمن میگوید که کشورهای جهان باید ما را بعنوان پناهنده بپذیرند و از عراق نجات پیدا کنیم و برای این تلاش میکنند ولی دوست میگوید که لیبرتی موقت نیست و ما تا ابد خواهیم ماند ودرخواست پناهندگی عراق را دارد و میخواهند که ما مجاهدین مستقر در لیبرتی حتی از پرواز هواپیماهای عراقی فرودگاه بغداد چندشمان بشود چه رسد به اینکه به خروج از عراق با آن هواپیماها فکر کنیم .

دشمن میگویدافراد بیمار باید برای مداوا خارج شوند اما دوست میگوید که بیخود ما نمیگذاریم یک شهید را خارج کنند .

کلا برام سئوال شده که چرا حرفهای دشمن بیشتر امید بخش است وچطوری است که هر وقت یک روزنه امیدی توی زندگی ما باز میشه برادر مسعود و خواهر مریم مثل پطرس فداکار انگشتشون رو میکنند توی اون.

به هرحال ما فعلا در لیبرتی هستیم و معلق میان شناخت دوست و دشمن اگر دشمن نگذاشت که خیابانهای لیبرتی را آسفالت کنیم ولی دوست با جدیت و تلاش تا الان دهان ما را آسفالت کرده .

البته حتما میدانید که قصدم توهین به رهبر خاص الخاص برادر مسعود نیست که بقول خواهر مریم روحش مثل اقیانوس و عزمش چون کوه و نگاهش چون عقاب و صدایش چون پرنده است و خلاصه هیچ چیزیش مثل آدم نیست.
با این حال بنده همچنان مدافع سازمان هستم و مشغول جداکردن و جابجایی شن و مبارزه بی امان و حاضر حاضر وخواهان اقامت دائم در عراق وباقی قضایا.

-----------

91/06/22

 
طبقه بندی: آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: دوست، دشمن، هلو قجر عضدانلو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی