نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1391
رجوی با برگزاری نشستهای درونی زوزه های جاسوز خودش را به نمایش می گذارد ! نشستهای درونی را با فحش دادن به جدا شدگانی که فرقه مافیایی رجوی را افشاء میكنند شروع می کند و با شیادی تمام فرار اعضاء را لاپوشانی می کند اما این مردک کوتله جنایتکار نمی گوید که این افراد را کی و کجا و برای چه کاری با چه میزان حقوقی استخدام کرده بود که حالا هم مدعی اخراج کردن آنها می شود! ...

آقای محمد رزاقی
محمد رزاقی، فریاد آزادی، شانزدهم سپتامبر 2012

در یکماه گذشته هر هفته شاهد فرار یکی از اعضا ء اسیر فرقه مافیایی رجوی از کمپ لیبرتی بودیم که در مجموع در این ماه 5 نفر توانستند خودشان را از اسرت فرقه رجوی ازاد کنند .

باز از این طریق به همه دوستان و خانواده هایشان تبریک می گویم و امیدوارم با تلاش و افشاء چهره کثیف رجوی در همه ابعاد دیگر دوستانملن ا بتوانیم از چنگال فرقه مافیایی جنایتکار رجوی ازاد کنیم تا انها هم بتوانند یعد از سالیان اسارت به دنیاد ازاد قدم بگذارند و ادامه مسیر زندگیشان را خودشان انتخاب کنند .

دوستانی که توانسته اند خود را به دنیای ازاد برسانند به نکاتی اشاره می کنند که خیلی قابل توجه ! قبلا رجوی با برپائی نشستهای صوتی سعی میکرد با شیادی تمام اعضاء اسیر را با وعده های مختلف برای ماندن در اشرف تشویق بکند و با دادن خبرهای دروغ به اعضا طوری وانمود میکرده که گویا محور عالم اردوگاه بد نام اشرف و رجوی به همراه این اسیران هم در مرکز ثقل این محور قرار دارد وهر اتفاقی در ایران و ؛ عراق؛ اروپا و امریکا رغ میدهد با اراده این مرد کوتله بوده و تمامی معادلات عالم از رجوی و اردوگاه بد نام اشرف می گذرد !

البته این موضوع هیچ وقت برایم عجیب و غریب نبود چون با شگردهای شیادانه رجوی اشنا بودم و همه جدا شدگانی که ماهیت فرقه ای و ضد بشری رجوی را افشاء می کنند با این شیادیهای رجوی کاملا اشنا هستند و خیلی جا ها شاهد هستیم که همین جدا شده ها با افشاگریهای خودشان بارها نقشه های شوم رجوی را نقش بر اب کرده اند .

اما به قرار اطلاع این روزها نشستهای درونی رجوی فرق کرده و رجوی با برگزاری نشستهای درونی زوزه های جاسوز خودش را به نمایش می گذارد !

رجوی با فرا خواندن اسیران اشرف برای نشست صوتی در چندین نوبت که تا بحال برگزار می کند نشستهای درونی را با فحش دادن به جدا شدگانی که فرقه مافیایی رجوی را افشاء میکنند شروع می کند و در طول نشست زوزه ای جانسوزش را از دست جدا شدگان نمی تواند پنهان بکند .

همچنین رجوی با شیادی تمام فرار اعضاء را لاپوشانی می کند و وقتی می بیند همه از فرار ها با خبر شده اند در نشست صوتی که از سوراخ موش کنترل می کند مدعی می شود که انهایی که فرار کرده اند را خودشان اخراج کرده اند ! اما این مردک کوتله جنایتکار نمی گوید که این افراد را کی و کجا و برای چه کاری با چه میزان حقوقی استخدام کرده بود که حالا هم مدعی اخراج کردن انها می شود !

رجوی کوتله در زمان ارباش صدام ساعتها و روزها نشست برگزار میکرد تابلو استراتژی سرنگونی می کشید و یا نشستهای مغز شویی برای اعضاء برگزار میکرد اکنون به روزی افتاده که نشست برای فحش دادن به جدا شده ها برگزار می کند واز سوراخ موشی که در ان پنهان شده زوزه های جانسوز سر می کشد تا شاید بدین شکل جلو سوزش اش را بگیرد .

به رجوی پیشنهاد می کنم که به جای ان شعری که برای همه می خواندی ( بیا ای سوخته دلان گرد هم اییم) حال می گویم بهتر این بیت را اینطورخدمت انورت بگویم چون بیشتر وصف حالتان هست !

بــــرو ای زوزه کشـــــان گرد هم آیید ........

------------
91/06/26طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: رجوی، جداشده، ‌رزاقی، افشاگری، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی